www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nettvplus
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
jessyjames
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Avg 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2014 1:25 pm    Naslov poruke: nettvplus iskustvo 2014-e Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u augustu 2014-e uzeo roditeljima NetTVPlus. Prvi dan je sve dobro radilo i moram priznati, slika je bila dobra.
Drugi dan je prestalo raditi. Tehnicka sluzba je nesto pokusavala mojim roditeljima da pomogne ali bez rezultata.
Bilo kako bilo, nije moglo posluziti kao zamjena satelitske za roditelje. Nije za njih zvanje tehnicke sluzbe i software/hardware problemi.
Dakle raskinuo sam ugovor i vratio opremu.
Sta je mene iznenadilo je da se NetTVPlus po mom misljenju ne pridrzava zakona koji vaze u Evropskoj Uniji od 14.06.2014 po pitanju online prodaje.
Za one koji nisu upuceni, mogu sami da provjere promjene u zakonu na stranici http://ec.europa.eu/justice/consumer-marketing/rights-contracts/directive/index_en.htm
Po mom misljenju u prijestupu su po pitanju samog ugovora ("Unfair contract terms"), po pitanju vremena koje nude da se ugovor raskine (7 umjesto 14 dana) i po pitanju povratka novca (npr. da su duzni vratiti i 40 eura koje naplate za transport)
Citav zakon je preveden na Hrvatski na stranici http://eur-lex.europa.eu/legal-content/HR/TXT/PDF/?uri=CELEX:32011L0083&rid=1 gdje je npr artikal (46) interesantant koji govori o povratku novca u slucaju otkazivanja.
Takodje je veoma lako (i besplatno) podnijeti zalbu u slucaju problema. Na stranici http://ec.europa.eu/consumers/ecc/ mozete naci vise informacija.
Ja sam podnio zalbu. Ne toliko zbog novca nego zbog principa.
Sto se tice gledanja televizije, ja sam roditeljima uzeo BalkaniYUm. Istina da je slika mnogo slabija ali transakcija mi djeluje vise "fer" i nude neke kanale koje NetTVplus nema.


 
taci2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jul 2013
Poruke: 2

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2014 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim Nettv plus ali preko Samsung smart tv i vec godinu dana radi bez problema. Jednostavno se instalira aplikacija ali to za sad samo moze na Samsung smart tv. Ternutno imaju i akciju na box u pola cene do 31.12.2014
Pozdrav!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Nettvplus Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon