www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitanje u vezi internet bankarstva SRB / BIH / CRO
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ekonomija ~
::  
Autor Poruka
msatm4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2011
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 31, 2011 5:31 am    Naslov poruke: Pitanje u vezi internet bankarstva SRB / BIH / CRO Na vrh strane Na dno strane

Ne znam dali je ovo pravo mjesto za pitanje,al eto.
Mislio sam se izmedzu gospodarstva i internet biznisa.

Okey,da postavim moje pitanje ... to jest dali u Bosni i Hercegovini,Srbiji I Hrvatskoj neka banka nudi tekuci i devizni racun spojen ( linkovan ) sa Visa Electron karticom (
ili bilo kojom karticom ali da je debitna ne kreditna ) a da pritom ima mogucnost i koristenja Online Bankinga ( elektronskog bankarstva ) sa ili bez provizije za isto?

Objasnjenje : Znaci ako ja primjer dobijem novac na svoj devizni racun a nisam u Bosni i Hercegovini,Srbiji ili Hrvatskoj da mogu izvaditi taj novac bilo gdje u svijetu na bankomatu preko Visa Electron kartice.

Isto tako da online banking ( internet bankarstvo ) bude sa mogucnoscu da se salje online novac sa tekuceg na drugi tekuci ili sa deviznog na drugi devizni ?
Dali neko zna dali postoji takva banka za gore navedene usluge?

P.S.

Nevezano za temu,koliki je porez na dobit za fizicko lice i do koje sume on ne vazi,znaci preko koje sume se on placa i gdje se dobija formular za placanje istog,odnosno vise pitanja u vezi toga?
Da li je gradzanima BiH/SRB/CRO dozvoljeno da imaju racune u stranim bankama po zakonu? Znam da prije nije bilo,al dal se sta promjenilo.


 
DomaciGermany
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Maj 2013
Poruke: 42

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2014 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozes naravno, rijec je o obicnom internet bankarstvu.
 
forumaskolega
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2014
Poruke: 24
Mesto: Berlin

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 26, 2014 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlakse ti je putem paypal-a poslovati.

_________________
Srdacni pozdravi svima drugarima sa Domaci.de
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ekonomija ~ -> Pitanje u vezi internet bankarstva SRB / BIH / CRO Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon