www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bio sam seksualni rob žene sa tri dojke!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2014 5:07 pm    Naslov poruke: Bio sam seksualni rob žene sa tri dojke! Na vrh strane Na dno strane

Sigurno niste zaboravili Džesmin Trajdevil, devojku koja je "zapalila" Internet zbog svog bizarnog izgleda. Ipak, priča o Džesmin, devojci sa tri dojke se tu ne završava...

Nakon što je ova maserka sa Floride upoznala svet sa svojim neobičnim izgledom, ogasio se i tinejdžer koji tvrdi da ga je Džesmin držala zatočenog dve nedelje i seksualno ga iskorišćavala. Jednom prilikom je pokušala kuhinjskim nožem da ureže svoje ime na njegove grudi.

Majkl Skvier (18) kaže da je upoznao Džesmin preko Interneta i da su razgovarali o fetišima. Kada je došao kod nje, ona ga je naterala da spava u kavezu za pse, a oko vrata mu je stavila ogrlicu na kojoj je pisalo "rob".

"Pretvorila me u roba, tukla i ponižavala. Psihički me je oštetila za ceo život", rekao je Majkl za "Miror", koji je tvrdi da je Džesminina treća dojka "lažnjak".

"Nikada mi nije dozvolila da je pipnem, a jednom prilikom sam uspeo da vidim kako skida protezu".

Naravno, maserka je opovrgla sve što je tinejdžer rekao.

"Operaciju sam platila 20.000 dolara i dugo mi je trebalo da nađem hirurga koji će da uradi to što tražim. Mnogi su se vadili na etički kodeks. Kada sam konačno našla hirurga koji će to uraditi, on je uzeo kožu sa mog stomaka i iskoristio je za pravljenje treće dojke, što je uobičajena procedura koja se koristi pri povećanju grudi pomoću silikonskih umetaka", objašnjava Džesmin.

Povodom njenog slučaja oglasio se i predsednik Američkog društva plastičnih hirurga Skot Glasberg, koji je izjavio da će kolega koji je obavio operaciju biti prijavljen i da će sigurno ostati bez dozvole za rad.

"Ovo je najgori neetički potez nekog kolege koji sam video do sada u karijeri!", rekao je Glasberg.

(MONDO)


 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2014 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neutral moram se malo diskonektovat... Neutral

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Bio sam seksualni rob žene sa tri dojke! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon