www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko često idete u biblioteke-da li ste redovni članovi?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2012 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E posle vise od deste godina, opet sam postao clan biblioteke i to zahvaljujuci mom automehanicaru Very Happy
Dok se cekao servis (ovaj put) citav boziji dan, od same dosade, otisao sam preko puta do malog trznog centra i u komplksu centra se nalazi biblioteka.

I juce sam bio da vratim knjige.



_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2012 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Čovječe, ti automehaničari su katkad zaista čudo! Very Happy Ne znam za ostale, ali je meni biblioteka i ove godine redovna na spisku omiljenih mjesta, na žalost, vremena za čitanje imam manje u odnosu na neke prethodne godine, ali sam zadovoljna kao i uvijek, moje bibiotekarke uvijek znaju šta mi treba, spremne su za prijedlog i jako otvorene za suradnju. Doduše, uvali mi ova moja prošle sedmice nekih 5 knjiga o Ramzesu, valjda da me do Nove godine više očima ne vidi! Very Happy Šala mala, biblioteka, kao i čitaona (za koju evo od početka godine nisam uopšte imala vremena), ostaje drago mjesto koje je dolaskom nove uprave postala još bolja, jer imamo interesantna i zanimljiva poetska dešavanja.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2012 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

clan sam biblioteke na mom fakultetu, i to bi bilo to...a idem u proseku jednom u 2 godine Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2014 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cesto, buduci da mi je lakse da ucim u citaonici nego u stanu ili kuci - kada sam kod mojih,
tako cesto i menjam knjige. A uclanjena sam u biblioteku na mom fakultetu, u gradsku ovde gde zivim i u gradsku biblioteku u Arandjelovcu, tj. kuci.. Laughing

_________________
 
PetarPan88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Okt 2014
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2014 4:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biblioteku posećujem dva puta mesečno. Redovno nešto čitam. Smile
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 24, 2014 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od biblioteka koja je gotovo sva uništena u skorašnjim poplavama je i ona u Doboju, a naša je organizirala prikpljanje knjiga za pomenutu i bila mi je i čast i zadovoljstvo i na neki način zahvala vlastitoj biblioteci mog grada koja me je mnogo toga naučila, koja mi je mnogo toga dala i pružila da sakupim knjige, meni drage, ali i dosta puta pročitane i poklonim onima koji ih u Doboju više nemaju. Bila sam srećna i ponosna i ne kajem se ni za jednu koja više nije na mojim policama. Biće knjiga, samo nas biti neće i čitajmo dok možemo.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 26, 2014 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam nekada član (ako neračunamo fakultetsku). I svake nedelje sam uzimao i vraćao knjigu naravno nepročitanu Very Happy Very Happy Tad bi bio možda i član stranke-samo da me je neko ubedjivao-bitno mi je bilo da i ja budem član nečega Rolling Eyes a ne kakvu korist ili štetu imam od toga.
Lepo je biti član biblioteke, ali ja tada te knjige koje sam uzimao nisam čitao
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Koliko često idete u biblioteke-da li ste redovni članovi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon