www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Radovan III
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2011 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam i Kralja Ibija i mislim da si tu potpuno u pravu. Radovan je ipak Radovan. Mada ni kralju Ibiju nemam mnogo toga zamjeriti.


_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
savamartinovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2013
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 22, 2013 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radovan 3 je legendarni.
 
david the junior
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2007
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 03, 2013 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema boljeg, secam se pre sigurno 10-tak godina izjave Ramba amadeusa koji je na pitanje o radovanu 3 rekao sledece. Na prvo gledanje pa i nije mi bio toliko smesan kao sto svi pricaju, ali na nagovor drugara nakon drugog gledanja pada sam s'tolice od smeha. Kod mene slicna prica s'tim sto ja na mesecnom nivou sigurno odgledam jedan deo predstave.
 
miksermax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2013
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 07, 2013 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolja predstava ikada.
 
sile40
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2014
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2014 5:32 pm    Naslov poruke: radovan 3 Na vrh strane Na dno strane

To je jednostavno fantastično urađena predstava ,ja kad sam našao ovaj klip padao sam od smijeha par dana .A malo ko zna za ovaj dio kad Taško Načić govori o zimi četrdeset šeste
Znači svi su bili fenomenalni

radovan 3


_________________
oglasi banja luka
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Radovan III Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon