www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nakit
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 13, 2009 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam nakit i sav novac bih ulozila u nakit i putovanja Mr. Green medjutim iako ga toliko volim i stalno nesto donosim kuci, imam nekoliko komada nakita koji su mi dragi i koje nosim svakog dana, a ostalo kombinujem s prilikama Very Happy Ranije sam nosila zlato, ali poslednje 4 godina se nesto nismo druzili Very Happy tako da su trenutno favoriti srebro i belo zlato, a bizuteriju nazalost ne mogu nositi, dva sata nosim mindjuse i otpadaju usi Rolling Eyes Ono od cega se skoro nikada ne odvajam je srebrna ogrlica i srce privesak, filigran je u pitanju... Ne volim kada nakit sljasti i previse upada u oci, vise volim matirane, manje upadljive komade nakita. Uvek nosim mindjuse i nesto oko vrata (lancic ili ogrlica), a ostalo kindjurenje zavisi od raspolozenja i prilike Mr. Green


_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
draganafan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 392

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 11, 2009 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakit mi je najdraži,posebno volim prstenje i naušnice , kad uzimam,nikad mi nije dosta heheh Laughing Laughing Laughing

_________________
Još te volim još nisam ničija,još je u meni ljubav ko eksplozija...
 
medena_19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2009
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2009 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim nakit,samo sat obavezno Mr. Green
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakit volim ali ne kad ga je previse, preferiram zlato i vecinoma njega nosim, narukvica, prstenje, lancic, mindjuse.. Razz Razz Razz

Imam i ostalog nakita, koje takodje nosim, al najvise volim zlato Razz

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaljubljen sam u nakit Laughing Laughing Laughing Prsteni, ogrlice, narukvice.... sve uvek imam na sebi Laughing Laughing Laughing za narukvce bolje da precutim koliko gi imam Laughing Laughing Laughing

_________________

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 02, 2010 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim bijelo zlato i samo to i nosim.
Prstenje u glavnom

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2011 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim ni ja zlato...ja volim bizuteriju... Laughing

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
ButterflyDreamer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Feb 2011
Poruke: 4
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2011 5:56 pm    Naslov poruke: Moja opsesija!:) Na vrh strane Na dno strane

Uvek kad krenem u shopping, prvo bacim pogled na nakit, i naravno kupim nesto...


edit by skorpijica: link uklonjen
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 07, 2013 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakit : Minđuše, pa čak i ogrlice, koje ste dobili na poklon verovatno izgledaju predivno, Ali da li znate do kojeg su materijala napravljene? Najbolji način da izbegnete alergijske reakcije na nakit, uključujući crvenilo, osip i svrabež, je nošenje isključivo nakita do nerđajućeg čelika, titanijuma, žutog zlata ili srebra.


_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 08, 2013 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VEROVALI ili ne: Otključajte vrata automobila otkucajima srca!



Kanadska firma "Bionim" izmislila je narukvicu koja očitava otkucaje srca onoga koji je nosi pa tako služi kao "kartica" koja otključava vrata stana ili automobila, prepoznaje lozinke na računarima

Ono što je još nedavno izgledalo kao daleka budućnost, sada nam je bukvalno pred vratima.

Kanadska firma "Bionim" izmislila je narukvicu koja očitava otkucaje srca onoga koji je nosi pa tako služi kao "kartica" koja otključava vrata stana ili automobila, prepoznaje lozinke na računarima, tabletima i mobilnim telefonima. Čak služi i kao sredstvo plaćanja u prodavnicama.

Narukvica nazvana Njumi uz pomoć senzora smeštenog sa donje strane prepoznaje ritam otkucaja srca koji je jedinstven kod svakog čoveka. Nakon toga se senzorom sa gornje strane narukvice korisnik povezuje sa svim uređajima koji su sinhronizovani sa narukvicom. Tako korisnik pomoću nje otvara, na primer, vrata automobila ili "otključava" računar a da ne upisuje traženu lozinku. Narukvica čak može da služi i kao daljinski upravljač za televizor i ostale tehničke uređaje.

Njumi radi dok god se nalazi na ruci onoga ko je koristi i dok očitava njegove otkucaje srca. Kada korisnik skine narukvicu, "krug" se prekida i funkcija se gubi. Njumi funkcioniše samo na osobama čiji su otkucaji srca registrovani u bazi podataka pa u slučaju krađe lopov od narukvice nema nikakve koristi.

Ova narukvica trebalo bi da se nađe na tržištu početkom 2014.






Najveći beli dijamant na aukciji za 28 miliona dolara




Dragi kamen je pronađen 2011. godine u jednoj južnoafričkoj zemlji čije ime je aukcijska kuća odbila da otkrije, prenele su agencije

NJUJORK - Ovalni, beli 118-karatni dijamant iz Azije koji je veličine malog jajeta naći će se na aukciji u Hongkongu 7. oktobra, a početna cena je između 28 miliona i 35 miliona dolara, saopštila je aukcijska kuća "Sotbi".

U odnosu na veličinu, kvalitet i boju "ovo je najveći beli dijamant koji prodajemo", saopšteno je iz predstavništva "Sotbija" u Aziji.

Dragi kamen je pronađen 2011. godine u jednoj južnoafričkoj zemlji čije ime je aukcijska kuća odbila da otkrije, prenele su agencije.

Trenutna rekorda cena za beli dijamant je 26,7 miliona dolara, kada je prodat prošle godine u Ženevi 101-karatni dijamant kruškastog oblika.

Beli dijamant će se u Hongkongu na aukciji naći zajedno sa plavim okruglim dijamantom od 7,6 karata čija je početna cena 19 miliona dolara.


_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
DijanaNS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2014
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2014 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim nakit, naročito zlatni...
 
NinaUna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 18 Nov 2015
Poruke: 2
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 18, 2015 10:04 pm    Naslov poruke: Nakit i satovi Na vrh strane Na dno strane

Ne znam iz kog razloga, ali kad god pogledam muškarca, pogled zaluta do njegove ruke..... Dobar sat uvek upali lampicu u mojoj glavi....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Nakit Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon