www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ispovest sponzoruše
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 14, 2015 6:38 pm    Naslov poruke: Ispovest sponzoruše Na vrh strane Na dno strane

Kako na svet gleda studentkinja iz Hempšira koja se viđala sa dvostruko starijim milionerom...

Šta navede inteligentnu mladu ženu, koja ima sve šanse u životu, da koristi usluge sajta za upoznavanje sa starijim dobrostojećim muškarcima?

Evo šta kaže Emili (to joj nije pravo ime, ali je izabrala da kao "Emili" ispriča svoju priču), dvadesetdvogodišnja studentkinja iz Hempšira. Bez stida i kajanja zbog svojih poteza, za "Dejli mejl" objasnila je kako ona gleda na to, ističući da ljudi ne bi trebalo olako da sude o drugima.

"Sajtovi poput ovoga su pošteni. Ostavite podatke o sebi i o svojim očekivanjima, ali, za razliku od uobičajenih sajtova za upoznavanje, ovde mogu da napišem da želim nekoga ko je uspešan i moćan, i ko će me privući. Na drugom mestu, to bi zvučalo arogantno, ali, zapravo je to ionako ono što većina žena želi u životu", kaže Emili.

Od trenutka kad je otvorila profil, do trenutka kad je poželela da se i lično upozna sa nekim sa kime se dopisivala, prošlo je nekoliko meseci tokom kojih je razmenjivala poruke sa različitim muškarcima. Onaj sa kojim je počela da se viđa bio je multimilioner, koji je, sa 44 godine, od nje bio tačno dva puta stariji.

O svom odnosu sa njim Emili govori kao o "aranžmanu", i otvoreno priznaje, da iako su se viđali tokom šest meseci, ni u jednom trenutku nije bila zaljubljena u njega. Tokom tog perioda, od njega je dobijala nedeljni džeparac, i bila obasuta skupocenim poklonima.

"Dobijala sam određenu sumu na nedeljnom nivou, ali uglavnom se radilo provodu, poklonima i kupovini stvari za mene tokom vremena koje bismo provodili zajedno. Kupovao mi je cipele Džimija Čua, Diorove komade, odeću, nakit… Odeću za vežbanje, iPod, novi telefon, zvučnike za moju sobu, posteljinu… Sve što bih poželela. Bilo je lepo", priča Emili.

"Uvek sam volela da idem na fina mesta, nosim lepu odeću, dizajnerske cipele i tašne, i prijalo mi je kad mi je sve to postalo dostupno."

Ona nije želela da otkriva tačan iznos keša koji joj je bio na raspolaganju, ali kaže da bi gruba procena bila oko 5.000 funti nedeljno (oko 6.700 evra), tokom perioda od šest meseci.

Povrh svega, on je za proslavu njenog 21. rođendana iskeširao 1.500 funti (oko 2.000 evra). "Platio mi je zabavu sa koktelima, tortama, šampanjcem…", iskrena je Emili.

"Nikada ranije niko se nije tako ponašao prema meni, pa gotovo da nisam ni primetila da on zapravo nije želeo ni da dođe. Nije tražio ništa zauzvrat, samo je bio dobar prema meni i želeo da mi priredi lepu rođendansku zabavu."

Iako je jasno koje su stavke "za" u ovakvom aranžmanu iz Emiline perspektive, ona kaže da je i sa druge strane bilo zahteva. "Od mene se očekivala diskrecija, jer je odnos poput ovog koji smo mi imali i dalje pomalo tabu. Osim toga, morala sam stalno da budem doterana, ako bih se pojavila u vrećastim farmerkama, pitao bi me šta to radim… Takođe, nije trebalo mnogo da se mešam niti da zapitkujem šta radi u vreme kad nismo zajedno. U suštini, pokušavate sve vreme da budete što bolji možete, i da se ponašate najlepše što možete."

Emili tvrdi da tokom tih šest meseci nije bilo seksa jer ona "nije bila spremna". Ali, priznaje i da njihov odnos ne bi bilo moguće opisati kao "platonski". "On je želeo više, ali ja nisam bila spremna na to", objašnjava.

Na pitanje da li je bilo ljubljenja i koliko daleko su išli, kaže: "Ljubili smo se. Bilo je otprilike kao u ranim fazama veze."

Iako Emili jasno priznaje da je uživala u svim pogodnostima, ona kaže da je novac samo jedan deo onoga što dobijate kad se viđate sa starijim, dobrostojećim muškarcem: "Mene generalno privlače zreliji muškarci. Momci sa fakulteta koji su moje godište su zgodni, to stoji, ali kad pokušate da razgovarate sa njima, to ne ide tako jednostavno. Muškarci nude nešto drugo - intelekt, životno iskustvo, svesni su sopstvenih, ali i mojih kvaliteta."

Emili je na kraju raskinula sa multimilionerom kad joj je njihova "veza na daljinu" postala suviše komplikovana, ali i dalje ima otvoren profil na sajtu na kojem ga je upoznala, i u potrazi je za novim "aranžmanom".

I iako otvoreno priznaje da je dobijala finansijsku nadoknadu za svoje "vreme" i "društvo", odlučno tvrdi da to nema apsolutno nikakve veze sa prostitucijom. U ptanju je, kako ona kaže, samo 'zakon ponude i potražnje, jedni imaju više novca, jedni više lepote, i uvek će biti kompromisa u odnosu u zavisnosti od toga šta ko nudi, dok je prostitucija - servis ili proizvod, "nešto što se kupi", objašnjava Emili svoj pogled na svet."To su samo ljudi koji žele vezu. I nikada, nikada ne bih nekoga od njih zvala 'taticom', bože sačuvaj!"

Bože sačuvaj. Stvarno.

(MONDO)


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> Ispovest sponzoruše Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon