www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nisam uspeo/la da...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 15, 2013 5:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam uspjela da pitam Sad


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 15, 2013 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam uspela da ostanem imuna na njega.

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 16, 2013 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam uspela da sacuvam to postovanje.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2013 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam uspio nista i nigdje ..sem u parama... i ljubavi i ponekad u kocki Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
i nisam mogao nikad pobjeci curama..uvijek me nekako ufate...i nesto mi urade i ja se zajubim Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ostalo sve je katastrofa... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 03, 2014 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam uspela da te izbacim iz glave.

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 23, 2014 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram neuspehom to što sa ovih 30.godina "šetam" po Beogradu drugara, umesto devojke ili barem drugarice, ali objektivno, ja privano sam znao jako malo devojaka. Možda sam imao neke šasne na fakultetu (možda, ako su to bile šanse) ali nisam uspeo da ih iskoristim.

Iako mi je želja da upoznam neku devojku preko interneta, netrudim se mnogo po tom pitanju i mislim da je to dobro. To bi stvarno bilo iz očaja da svaki dan gledam neke sajtove, i šaljem razne poruke nepoznatim devojkama. Ako se desi neka simpatija tokom diskutovanja o temama super-ako ne nikom ništa
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 27, 2014 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam uspela da im pokazem zube u samom startu.. Videcemo kako ce se to odraziti na buducnost, buduci da imam iskustva sa takvima Rolling Eyes

_________________
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2014 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ovojim Sanju, da mi makar bude devojka (a mislio sam u srednjoj da je ona žena mog života). Nisam je osvojio, a iskren da budem nisam to ni umeo Rolling Eyes
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 14, 2015 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam uspeo da pobedim samog sebe, svoje navike, ludosti i mane... a to je moj najveci poraz...

_________________
Ja sam bio pogresan..... kad sam ti stavio ruku na rame...
Tamo je drzao dugo i govorio rijeci...
Ja sam bio pogresan... kad sam trazio da mi kazes... koja si strana....
Postoje pravila igre... ti znas da ne mozes sama....
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 16, 2015 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam uspela da odrzim red.

_________________
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 16, 2015 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam uspio da se dogovorim oko onog x-traila..nisam se usudio...poplavljen je bio....
to mu obara pola cijene... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 21, 2015 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam uspela da uradim squat challenge, ali sam juče počela ispočetka Mr. Green

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Nisam uspeo/la da... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon