www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veza sa mladjim muskarcem
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
<3Ena<3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Sep 2010
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 25, 2010 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha! Svideo mi se muskarac 5 godina mladji od mene, a izgledao je kao da je stariji od mene 3 godine. Verujem da bi se raylika u godinama primetila pri prvom razgovoru. Ne znam koliko je dobro biti sa mladjim, a sa starijim da, idealna razlika u godinama-muškarac stariji od žene 2-3 godine.

 
*Tanjaa*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Okt 2009
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2010 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da tu ne bi trebalo da bude pravila..Ja licno volim starije ali ako mi neki mladji privuce paznju zasto da ne.
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2010 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

_tvitika_ je napisao/la sledeće:


Ko pričao o vezi? Laughing


Koliko ja vidim i za pismene pise veza sa mladjim muskarcem Laughing

_________________
 
lucigreen90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2011
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2011 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala, i nije uspjelo. ja se izhodala, dosadilo mi... a njega tek uhvatilo to. i puce veza ko tanak led
 
ALIAS_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Dec 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2012 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u principu ne volim mladje muskarce... nedostaje im ono nesto sto me kod starijih i iskusnijih jako privlaci... neka neodoljiva ozbiljnost u pogledu, samopouzdanje pri svakoj izgovorenoj recenici kojom me zavodi... uh... pa na kraju i udala sam se za 12 godina starijeg muskarca... ali to ne znaci da bih volela da budem sa nekim ko je previse stariji od mene...
sve u svemu uvek sam za to da muskarac bude bar malo stariji... a i ako je tvrdnja da zene ranije sazrevaju od muskaraca tacna, logicno je da muskarac ima vise godina...

_________________
razumeti mozemo jedan drugog ali poznavati svako moze samo sebe...
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 23, 2013 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto mlađi muškarci vole starije žene



Većina žena je zainteresovana za muškarce svoje dobi ili starije. Međutim, skoro trećina Amerikanki od 40 do 69 godina u vezi je s najmanje 10 godina mlađim muškarcem, pokazuju neka nova istraživanja. Osim toga, svaka šesta žena u 50-ima želi muškarca u 40-ima.

"Žene pre svega privlači fleksibilnost, spontanost i avanturistički duh mlađeg muškarca", kaže dr Tina B. Tesina, porodični terapeut iz Kalifornije. A zašto starije žene privlače mlađe muškarce? Ovi muškarci vole sofisticiranost, samouverenost i uspešnost starijih žena. Zapravo ih zamaraju nesigurne žene koje se još "traže".

Dr Tesina iznosi još neke razloge zbog kojih dolazi do ove privlačnosti:

1. Zahvaljujući vežbama i prednostima moderne medicine, starije žene danas izgledaju puno mlađe nego nekad.
2. Zbog sve više razvoda, žene nakon 40. sve češće traže nove partnere.
3. Sve više žena od muškarca ne traži da je financijski osigura, nego preferira zanimljivo društvo, spontanost i zabavu.
4. Žene koje imaju karijeru ili decu lakše će se prilagoditi partneru koji nema utabanu karijeru.
5. Što se tiče muškaraca, oni smatraju da su starije žene zanimljivije, sklonije eksperimentiranju, zabavnije sagovornice, finansijski stabilnije i seksualno prilagodljivije.

Muškarce privlače žene koje znaju ko su! "Imamo vrlo strogu predstavu o tome kako treba da izgleda neka veza. I sami smo žrtve tih unutrašnji glasova i smatramo bolesnim sve što odstupa od zacrtanog", kaže dr Ketrin Eliot, asistentkinja psihologije na Univerzitetu u Luizijani. Prema njenom mišljenju, ključ uspeha ovih veza je pronaći osobu koja ima isti nivo životne energije. Ako je energija koju imaju različita, ovo će izazvati bolne situacije.

"Nivo energije nema veze sa godinama. Ono što ne želite je da jedan partner želi izlaziti, a drugi ostati u kući, jedan želi pričati, a drugi treba prostor i tišinu", pojasnila je.
U studiji u kojoj je učestvovalo 200 parova pronađene su najčešće strepnje ljubavnika s velikom razlikom u godinama.
1. "Ostaviće me zbog mlađe žene" - ovo je redak slučaj, dešava se najčešće ukoliko partner želi dete, a drugi ne može/neće da ima potomstvo.
2. "Ona ga je smotala" - u većini slučajeva muškarci su ti koji iniciraju prvi potez.
3. "To ne može potrajati" - podaci su pokazali da su neki parovi bili zajedno više od 25 godina. A prosečna dužina veze je 13 godina.
4. "Njemu treba mama" - muškarci koji se upuste u vezu sa starijom ženom ne traže majku, nego im se sviđa sigurnost u sebe koju ima starija žena. Privlači ih žena koja zna ko je.

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 24, 2015 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom sam bila sa starijim muškarcima. Samo sadašnji dečko je moje godište i to je najpribližnije mojim godinama što sam imala. Laughing
Šta znam, nisam za mlađe, ima slatkih momaka, ali ne bih se nikada upuštala sa njima u vezu.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Veza sa mladjim muskarcem Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strana 21 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon