www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Recite nesto o sebi sto niko drugi ne zna...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2014 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pijem lekove protiv haluscinacija. Zapravo sad se jako retko okrećem na ulici (nepričam sa tih svojim haluscinacijama ), ali nekada nisam mogao da spavam od njih. Nervirale su me, a ja sam mislio da stvarno čujem neke osobe koje me navodno proganjaju I bude u sred noći. Slao sam im poruke, možda I dosadjivao, jer sam bio umislio da I one vole mene, ali da nesmeju direkno da mi se obrate, već mi nešto dobacuju iz daleka. Na jedvite jade, uz mnogo ubejdivanja sam pre 2.godine (posle mnogo godina borbi sa haluscinacijama do tada) otišao kod doktora. Doktor mi je pripisao dve tablete- upočetku je to bilo po jedna žuta uveče I dve bele ujutru I uveče, a sada je to jedna roze uveče I po jedna bela ujutru I uveče. Za jedno godnu dve ću prestati sam da idem kod doktora na svaka tri-četri meseca (iako on kaže to kad jednom počneš da piješ, piješ do kraja života) jer sam sad sam svestan da nikoga ja to nisam čuo da je to bila moja bolest od hoje sam bio bolestan-tj haluscinacije

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 19, 2014 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nacrtao sam 6 brzojednopoteznih kucica preko jedne kucice...Rolling Eyes dok sam telefonirao...a nisam ni znao da to radim... Rolling Eyes Mr. Green Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 19, 2014 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Chat ostavite za privatne poruke, postujte temu, a sva pitanja i nedoumice u vezi necijih upisa resite putem privatnih poruka!

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 05, 2014 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek me pogađaju i najmanje svađe, loše se osećam posle toga iako znam da nisam ja kriva Laughing Laughing Laughing

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2014 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot mi je namestio cudnu i tesku simboliku...

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2014 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam sta ofa nasa mala skorfijica mudruje Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz Evil or Very Mad Mr. Green New Evil New Spiral Rolling Eyes Crying or Very sad Cool Confused Shocked Surprised Smile Razz Razz Razz Razz Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2015 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oglusim na negativne taktike
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 22, 2015 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu da se zaljubim u nekoga samo ako vidim njegovu fotografiju.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 09, 2016 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teško mi je da se zaljubim u bilo koga
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 21, 2016 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

utorkom se oblacim ko zena... Confused Confused Confused i kad se sagnem sam sebe hvatam za straznjicu i ljubim se sam sa sobom... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

da l ima iko na ovom svetu da zna nesto o sebi sto niko drugi za to ne zna... Rolling Eyes
uvijek neko nesto zna...
ali da ima stvari koje mnogi o meni ne znaju..ima desetak stvari... Rolling Eyes
i te stvari zna samo par ljudi...ne znaju za njih ni moji prijatelji..a kamoli porodica ili roditelji... Mr. Green

jer kad bi saznali morao bi ih onim likvijem - likvidirati Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing
salim se....nisu to stvari za drage ljude.... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 21, 2016 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam u gradu sinoć (to znamo samo nas nekoliko Mr. Green)
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2016 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krivi mi se kičma u desno.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Recite nesto o sebi sto niko drugi ne zna... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  sledeća
Strana 42 od 43

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon