www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasi radovi na kompjuteru..
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 4:27 am    Naslov poruke: Vasi radovi na kompjuteru.. Na vrh strane Na dno strane

Jos kao mali sam ispoljavao talenat ka crtanju... Skolu karikature i stripa sam ucio kad naseg poznatog karikaturiste Mice Miloradvica...Evo nekih mojih slika, pa Vi okacite i Vase ....

 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 4:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jos jedna.
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 4:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jos jedna
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jos jedna...... Smile
 
vladimir0523
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ti jedan moj wallic bratac...

Pozdrav!
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 12:10 am    Naslov poruke: Nasa Catwoman >>> Na vrh strane Na dno strane

Javite utiske!
Pozdrav svima!

Marko MI2

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
maccak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

 
Mitko12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 5

haiti.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fino je ovo,ali bi voleo da znam bas ciji su radovi nebi voleo da se i moj rad pojavi ovde

_________________
itd..
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepe su slike, evo par slika sam i skinila.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2015 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo volim da crtam, ali nemam baš puno vremena za to, a i ne crta mi se uvek, tipa jednom u nekoliko meseci sednem i uradim nekoliko radova..
Evo nešto iz Microsoft Painta



Senčenje i ugljeni štapić

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Vasi radovi na kompjuteru.. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon