www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako povecati grudi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
MiraMare
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2015
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 29, 2015 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam čula brojne pohvale i pozitivna iskustva djevojaka koje su se povrgnule operaciji povećanja grudi. Činjenica je da je to skupii proces ali to je po meni jedini način da se dođe do krajnjeg željenog rezultata povećanja grudi kojem težite. Što se tiče njihova povećanja kroz veći unos hrane i debljanja, ne smatram da je to rješenje jer će time lančano doći do povećanja i ostalih dijelova tijela, zbog čega će vaše nezadovoljstvo moguće i porasti i biti još gore zbog toga.




[Edit by škorpijica: Svaka poruka čija je svrha isključivo reklama komercijalnih sadržaja, drugih foruma, drugih sajtova krši Pravilnik i biće cenzurisana.]


 
fb_100004118252382
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Sep 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 27, 2016 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tijance1984 je napisao/la sledeće:
Evo mene da se opet malo javim na ovu temu... Wink
Dakle...koristila sam potpuno biljni proizvod pod nazivom Erdic(tablete i krema)za povecanje i ucvrscenje grudi,ali dobrotvorno deluju i na kozu,kosu i nokte.
Moram reci da sam jako zadovoljna...grudi su se uvecale i ucvrstile sad su bas onakve kakve sam zelela. Laughing (da napomenem NISAM SE UGOJILA)
Ovaj proizvod mozete naci u Hrvatskoj u biljnim apotekama... Very Happy
Mr. Green Mr. Green koliko kostaju?
 
BloodyMe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2017
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2017 3:52 pm    Naslov poruke: Prirodni put Na vrh strane Na dno strane

Iskreno ako imaš želju da obidješ neke stranice tipa https://zdravarica.com/kako-povecati-grudi-prirodnim-putem/ , tu imaš dosta informacija o načinima povećanja grudi. Od obične ishrane do raznih drugih postupaka.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> kako povecati grudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon