www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira...
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 2:02 pm    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

[quote="sweetlady"]



Znam sta je orgazam i nije dosao tek posle jedne "zvake" vec neznog milovanja...


Pa da može milovanjem,samo zavisi šta je milovano na tebi...
Mislim šta reći "žene i orgazmi" to može da prođe kod nekog drugog,
ali kod mene teško ovakva priča prolazi...



_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 6:16 pm    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

Hot Cherry je napisao/la sledeće:


draga moja sweety srce moje Laughing Laughing ovaj put nisi upala u većinu Mr. Green Mr. Green Mr. Green hehehe

Naravno da je moguće doći do orgazma uz poljupca, dodira, šaputanjem .......... .... ... ..

al ne sad ljubim je , dodiram, šapućem joj nešto u parku na klupi, na kuhinji u stanu, u autu..... i opaaaa vrhunac.... Laughing Laughing

ako hoćete to doživeti... onda treba voleti... ne sad ajmo da tražimo devojku da je zavolim Mr. Green Mr. Green Mr. Green i doživeću sve šta poželim Razz Razz Razz


Ovo prvo cu se praviti da nisam videla Laughing Laughing Ovo drugo znam da ti mene vecito "trpas" u neke manjine nista me tu ne cudi Mr. Green Mr. Green hihihi

A za ostalo Mr. Green u potpunosti se slazem sa ovim citiranim Wink


šamar je napisao/la sledeće:


[quote="sweetlady"

Znam sta je orgazam i nije dosao tek posle jedne "zvake" vec neznog milovanja...


Pa da može milovanjem,samo zavisi šta je milovano na tebi...
Mislim šta reći "žene i orgazmi" to može da prođe kod nekog drugog,
ali kod mene teško ovakva priča prolazi...


Ehhh sta je milovano... tesko je objasniti a ne zalaziti u detalje... U dve tri reci... Bili sa drustvom na nekom pikniku... on je sedeo na travi sa ispruzenim nogama ja sam mu sela u krilo okrenuta prema njemu i skrstila mu svoje noge iza ledja... Poceli smo sa kisicima koji su se pretvorili u nezne poljupce, nezne reci, uzdisaje... imali smo pantalone na sebi ali sam ipak osecala njegove "reakcije"... Sta je mogao da mi miluje u toj poziciji i na javnom mestu... isto sto i ja njemu... vrat, ledja, ruke (doduse i kukove, grudi i s'vremena na vreme bi mi stavio ruke oko struka i nezno primakao sebi pa udaljio)... u tim trenucima smo zaboravili i gde smo i sa kim... Bilo je pre devet godina a secam se kao juce da je bilo...Kako znam da sam dozivela orgazam... hmm to ne mogu da objasnim ali mogu da kazem da kada smo se "smirili" saka mi je bila puna njegove kose Laughing Nismo se secali ni on ni ja kada i kako sam ga toliko pocupala Laughing A jedna prijateljica koja je bila sa nama na pikniku mi je rekla da su svi mislili da cemo hladno da skinemo odecu i uradimo to pred svima Laughing Laughing Laughing

Ne pokusavam da te ubedim u bilo sta Very Happy Svako ima pravo na svoje misljenje... mozda je nekim curama potrebno vise meni je to tada bilo dovoljno Wink

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 6:43 pm    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

sweetlady je napisao/la sledeće:




Ne pokusavam da te ubedim u bilo sta Very Happy Svako ima pravo na svoje misljenje... mozda je nekim curama potrebno vise meni je to tada bilo dovoljno Wink


aK je ovo upućeno meni... verujem ti na reč Razz Razz Razz Laughing

_________________

 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Jbg, "kazhu" da je boja glasa odluchujuca, ako se "ide rechima u napad".


Boja - ne. Pre izbor reči Wink Treba i on da ume, a i ona da je opuštena i da mu da do znanja šta joj prija Wink Ume to da bude slađe i od samog sexa Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 26, 2009 12:44 pm    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

sweetlady je napisao/la sledeće:
Kako znam da sam dozivela orgazam... hmm to ne mogu da objasnim ali mogu da kazem da kada smo se "smirili" saka mi je bila puna njegove kose Laughing

Ne pokusavam da te ubedim u bilo sta Very Happy Svako ima pravo na svoje misljenje... mozda je nekim curama potrebno vise meni je to tada bilo dovoljno Wink


Naravno da svako ima svoje mišljenje i treba da ga ima...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
cica_sanelica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Maj 2009
Poruke: 42
Mesto: u Njegovom srcu

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 02, 2009 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako može poljupcima doći do orgazma Very Happy
Zavisi gdje te ljubi Very Happy

_________________
~Markova mala~
 
ivanaste
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jul 2011
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2012 9:34 pm    Naslov poruke: Re: Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Na vrh strane Na dno strane

DimitrijeR je napisao/la sledeće:
jerotije je napisao/la sledeće:
Je li moguce doziveti vrhunac bez seksa i bez dodirivanja polnih organa? Znaci, samo poljupcima, mazenjem, mozda saputanjem...

Je l' imate takvih iskustava?


Doživeti ograzam bez dodira je apsolutno moguće Arrow najpouzdaniji dokaz

Tacno u potpunosti, moguce je i bez dodira, cisto mastanjem a i poljupcem.
 
jcona13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 20 Okt 2007
Poruke: 29
Mesto: Majdanpek

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2014 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako normalno žensko čeljade od četvrte godine do kraja života dokle god na sebi ima klitoris, jedan od organa isključivo za zadovoljstvo, čak i bez njega sposobno je za ORGAZAM na različitim delovima tela - grlu, usta, bradavica, butina, mišica, nogu, palčeva i ... Sve ostale su seksualno nepismene, zakočene, po kriterijumima Wilheme Rajha - sve je to duševno nezdravo! Nema anorgazmičnih žena ima glupih žena i još glupljih muškaraca koji to i ne prepoznaju.

_________________
Ako stojim u uglu sobe ne moram ni po koju cenu da razmisljam o belom medvedu.
 
jcona13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 20 Okt 2007
Poruke: 29
Mesto: Majdanpek

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2014 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jezik iskusnog prosečnog muškarca može podariti ženi ORGAZAM i do 400 puta snažniji od orgazma penetracijom polnog organa. Orgazam u grlu ili anusu takodje može biti izazvan upotrebom fizičkih i hemijskih sredstava - prigodnih oblika ili u vidu želea, kreme, pene itd ... Svaki orgazam poboljšava zdravstveni status žene, leči veliki broj psihosomatskih bolesti - migrena nestaje nakon masturbacije od par minuta. Setite se da ste doživeli orgazam u snu pa tu nema dodira - dakle do ORGAZMA se može doći gotovo uvek osim proklete GLUPOSTI, VASPITANJA, MORALISANJA i.t.d. DALJE - postoje pored tzv normalnog orgazma još devet nivoa do EKSTAZE - vidite bilo koju knjigu TANTRA JOGE ili Klisićke - Do orgazma i dalje.
Žene i devojke budite glupe pet minuta i pitajte svog terapeuta BOLJE no da životarite godinama - jer za to vam čak ni muškarci nisu potrebni . Normalno da je najbolje sa njima ali bez orgazma ništa vam nije vredno.

_________________
Ako stojim u uglu sobe ne moram ni po koju cenu da razmisljam o belom medvedu.
 
bludnik081
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 13 Maj 2015
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 18, 2015 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jcona13 je napisao/la sledeće:
Jezik iskusnog prosečnog muškarca može podariti ženi ORGAZAM i do 400 puta snažniji od orgazma penetracijom polnog organa. Orgazam u grlu ili anusu takodje može biti izazvan upotrebom fizičkih i hemijskih sredstava - prigodnih oblika ili u vidu želea, kreme, pene itd ... Svaki orgazam poboljšava zdravstveni status žene, leči veliki broj psihosomatskih bolesti - migrena nestaje nakon masturbacije od par minuta. Setite se da ste doživeli orgazam u snu pa tu nema dodira - dakle do ORGAZMA se može doći gotovo uvek osim proklete GLUPOSTI, VASPITANJA, MORALISANJA i.t.d. DALJE - postoje pored tzv normalnog orgazma još devet nivoa do EKSTAZE - vidite bilo koju knjigu TANTRA JOGE ili Klisićke - Do orgazma i dalje.
Žene i devojke budite glupe pet minuta i pitajte svog terapeuta BOLJE no da životarite godinama - jer za to vam čak ni muškarci nisu potrebni . Normalno da je najbolje sa njima ali bez orgazma ništa vam nije vredno.


Svaka čast majstore. Pružam ruku.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Do orgazma uz pomoc poljupca, dodira... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon