www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
celly988
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daimonion je napisao/la sledeće:
ako si mislio na to na sta ja mislim,a to je razmak izmedju butina ispod guze,ali ne kad je devojka mrsava,nego kad joj se nog dodiruju a ipak ima ta nazovi rupica pri vrhu nogu...to nema nikakve veze sa seksm,prosta stvar gradje,ili ti genetike

inace,cisto moje misljenje,meni je to simpa,ono..kao neka normalna gradje zenske noge bi trebalo tako nekako i da izgleda,barem meni to izgleda dobro..sta znam


da,to je samo stvar građe,a to da se to tek pojavi kad devojka ima sexualni odnos,to su bapske priče konzervativnih mama i baka koje to pričaju devojčicama,jer ne žele da se njihove curice sexaju.....
Verujte mi na reč....
Kao ono u fazonu :"Ako budeš imala odnos,ne možeš to sakriti od mene,ja ću znati,bla,bla...vidi se to..."
Tako su mame pričale mojim drugaricama .....
sve sam ja to već čula od njih!
Na sreću,moja mama mi je samo rekla da je to obična glupost....


 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja stojim iza toga da ako cura neki duzi period ima veoma "aktivan" zivot,moze da se primeti po gradji njene zadnmjice i donjih extremiteta.Ne kod svake,ali kod mnogo cura moze da se vidi zestok seksualni zivot....

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 24, 2008 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahaahah umrla bih a da ne saznah da je to od sexa, lol Laughing Laughing Laughing boooze
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskrena da budem... niti sam razumela pitanje, niti pojedine odgovore Rolling Eyes
Kakve rupe, a to još od sex-a da se pojave?! Pa nije vam ona stvar od čelika da bušite rupu gde god vam se prohte, kad vam prethodna dosadi Evil or Very Mad Mr. Green

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Iskrena da budem... niti sam razumela pitanje, niti pojedine odgovore
Kakve rupe, a to još od sex-a da se pojave?! Pa nije vam ona stvar od čelika da bušite rupu gde god vam se prohte, kad vam prethodna dosadi

E slazem se sa ovim iskazom, i jos nesto. Ljudi ispisaste 7 (sedam) ej sedam stranica, a nigde veze sa sexom, dobro poneko i kaze nesto o sexu, ali ova tema postade IN a glupa je do bola. To je stvar genetike, ne sexa. A sta ako neka cura ima redovni sexualni odnos sta, njena zadnjica je zategnutija, odnosno drugacija od onih koje nemaju. Smile Koliko ja vidim vi sex smatrate fitnesom hehehehehehe Laughing

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
MagnumVertex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Dec 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 07, 2008 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MR BEAN,

Konacno da procitam i koju pametnu, nakon hekatombi gluposti procitanih na ovoj temi.

Ne zna se ko je pametniji, dal' ovaj sto je postavio temu (tinejdzer ocigledno) ili ove shvesterke sto mu odgovaraju. RUPICA ? ... ahahahahaha ... tako nesto postoji al' se definitvno ne dobija od sexa ...

Nego pade mi na pamet onaj vic kad je Cigo odveo Ciganku kod ginekologa zato sto je imala oooogromnu vaginu. Doktor kaze Cigi da saceka u hodniku, a njoj da se skine i da stane iznad ogledala koje je on postavio na pod i da pravi pokrete kao da igra Lambadu. Ciganka uradi tako, i kad doktor vide s cim ima posla ode da pozove ostale kolege, da vide cudo nevidjeno. Kad on ode, Cigo proviri u sobu i kad vide Ciganku, rece joj:
" Zeno, bre, majke ti ga ciganske, sta to radis ?"
" Pa vidis da igram Lambadu, tako mi rek'o doktor"
" Dobro, dobro, samo ti igraj, al' pazi da ne upadnes u tu sahtu dole."
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 07, 2008 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha ha ha ti si se registrovao i napisao 1. poruku samo da me podrzis, hehehe. Pa sta reci nego hvala, mada od kad sam napisao post nema prasine oko ove teme....moderatori mozete slobodno temu pod LOCK !

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 07, 2008 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moderatori su u stanju da sami procene sta to mogu, a sta ne mogu da ucine...hvala na sugestijama u svakom slucaju Wink

zamolila bih da vas se drzimo teme...za ostale rasprave imate mnostvo drugih tema, privatne poruke, msn i tome slicno...hvala lepo Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Andrijaaa1997
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 26

Datum registracije: 20 Jul 2012
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2012 10:10 pm    Naslov poruke: Ovo je odavno napisano ali ajde Na vrh strane Na dno strane

Postoji rupa , ne znam tacno od cega , ali i neke malo punije devojke imaju tu rupu.

Izvesna rupa postoji , pojma nemam od cega , ako neko zna neka mi napise.

 
Outre D'Etre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2012
Poruke: 31

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2012 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svašta ti se priviđa... Mr. Green

_________________
.
Outre D'Etre
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 22, 2013 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to nema veze sa seksom....

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
bludnik081
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 13 Maj 2015
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 20, 2015 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjigu u ruke. BiiiiP je nauka
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kako spreciti da se devojci pravi "rupica" izmedju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon