www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji ste predmet u skoli voleli a koji ne???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2011 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
E, da se malo i mamsita podsjeti školskih dana Razz baš me ovaj forum sad veseli, iduće godine slavim 25 godina mature (od srednje škole, jok od osnovne, e sad će ovi mlađi da zinu Razz neće vjerovati da se i to dočeka) Exclamation

Voljela: srpsko-hrvatski (pa šta ste zinuli, tako mi se zaista predmet zvao), istoriju, biologiju, knjigovodstvo, geografiju, marksizam (da li još iko zna koji je to predmet Question Exclamation )

Manje voljela: hemiju, statistiku, privrednu matematiku, ekonomiju, daktilografiju.


p.s. nešto mi fali predmeta, ali da me ubijete ne znam di mi je svjedočanstvo staro 'aman 25 godina, da zirknem koji još bijaše Confused


Very Happy Našla svjedočanstvo u radnom dosijeu: imala sam i organizaciju rada koju nisam voljela. Very Happy



_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2011 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volela i volim: matematiku, srpski, tehnologiju građevinskih radova i armirano-betonske konstrukcije Very Happy

A ne volim: engleski Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , fizičko i montažne konstrukcije Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Tasha11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2011
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2011 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biologiju i hemiju sam obozavala kao i sada, a fiziku nikako.Smile
 
narkoxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2013
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 11, 2013 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise sam voleo likovno posto obozavam da crtam a najmanje geografiju
 
vortington
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 13 Nov 2011
Poruke: 28
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 29, 2013 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istoriju i muzicko sam obozavao, to mi je islo lagano, skoro pa nisam morao nista ni uciti iz tih pedmeta, nekako sam sve znao na casovima. Nisam volio likovno i tehnicko jer sam duduk za crtanje. Surprised
 
vortington
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 13 Nov 2011
Poruke: 28
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 29, 2013 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istoriju i muzicko sam obozavao, to mi je islo lagano, skoro pa nisam morao nista ni uciti iz tih pedmeta, nekako sam sve znao na casovima. Nisam volio likovno i tehnicko jer sam duduk za crtanje. Surprised
 
Eloxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 105

Datum registracije: 01 Dec 2013
Poruke: 19
Mesto: Jug

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 01, 2013 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim prirodne nauke a ne volim nemacki.

_________________
Wink
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 17, 2014 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voleo sam Istoriju, čak sam i mislio da sam najbolji istoričar u odeljenju i u osnovnoj i u srednjoj, a nisam voleo Matematiku
 
mircestt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2014 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sam ih volela osim matematike, ona mi nikad nije isla Very Happy Najvise sam volela istoriju....to je ubedljivo jedan od najzanimljivijih predmeta Wink
 
vuksteva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jun 2015
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 17, 2015 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voleo sam matematiku, hemiju i geografiju, a istoriju i fiziku nisam podnosio
 
ida_ri
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 25 Maj 2012
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2015 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Engleski, njemacki i talijanski Razz
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2016 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voleo sam čak i matematiku (zbog profesorice Laughing ) ali kad je trebalo da upisujem faks, nisam hteo fakultet na kom mora da se uči matematika pod cenu da ne upišem fakultet Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Koji ste predmet u skoli voleli a koji ne??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
Strana 44 od 44

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon