www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Facebook
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 29, 2009 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozesh veoma lako isljuciti mail notifikacije. ^


_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 29, 2009 6:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nzm., na facebook-u sam kratko bio, ali i posle tih 30-ak minuta, kada sam vidio inbox frapir'o sam se... Mr. Green

_________________
 
ClubDJTeam_1
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 28

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 26, 2009 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

facebook me u zadnje vrijeme poceo zivcirati.pre spor je chat ne radi itd
 
ashley_ashley
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Sep 2009
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 14, 2009 4:51 pm    Naslov poruke: facebook i msn Na vrh strane Na dno strane

meni facebook je dobar a i msn na facebooku ima raznih aplikacija ja najčešče koristim testove pa ja mislim da facebook nije zarazan i da je super biti na facebooku i zabavno je...

New Spiral New Spiral New Spiral


facebook!!!
 
ashley_ashley
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Sep 2009
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 15, 2009 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

facebook je super meni se sviđa Laughing Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 15, 2009 6:45 pm    Naslov poruke: Re: facebook i msn Na vrh strane Na dno strane

ashley_ashley je napisao/la sledeće:
meni facebook je dobar a i msn na facebooku ima raznih aplikacija ja najčešče koristim testove pa ja mislim da facebook nije zarazan i da je super biti na facebooku i zabavno je...

New Spiral New Spiral New Spiral


facebook!!!


Ne realni tstovi koji nista ne znace... za ljude koji ne postoje Exclamation Exclamation

_________________

 
jellaa87
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2009
Poruke: 749
Mesto: u zemlji cuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2011 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li iko zna kako mozwe da se povrati facebook nalog hakovali su mi ga New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil

_________________
O, daj okreni
taj ringispil u mojoj glavi.to ne zna niko, samo ti
Bez tebe drveni,konjici tuzno stoje,dodji, iz plave boce se pojavi,bar jednu zelju ispuni i dodaj svetu malo boje,cudo moje
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2011 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellaa87 je napisao/la sledeće:
Da li iko zna kako mozwe da se povrati facebook nalog hakovali su mi ga New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil


Kontaktiraj facebook, oni ti tu najbolje mogu pomoci.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2012 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne mogu da otvorim svoj face uopšte, kao povezuje se ali ne otvara. Ali to samo kad sam kući, u čemu može biti problem?

_________________
 
kokos992
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 27

Datum registracije: 09 Feb 2010
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2012 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma zavisnost. Smile
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 15, 2015 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preko mail-a moze sve da se povrati , posaljes njima zahtev oni potvrde tvoj mail i to je to takva neka prica...
Ok je facebook za ubijanje vremena , i za ``da se cujes`` sa osobama koji ti nisu u blizini , sve ostalo , ne moze uzivo bleja da zameni Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Facebook Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon