www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako odvesti u krevet Bika, Raka, Lava...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 03, 2013 8:47 pm    Naslov poruke: Kako odvesti u krevet Bika, Raka, Lava... Na vrh strane Na dno strane

Vatreni znaci će Vam pružiti seks za pamćenje, samo ako Vam poptuno veruju i ako im sa Vama nije dosadno. Zemljani znaci se teško opuštaju i ne ulaze u seksualne odnose tek tako. Vodeni znaci su maštoviti, senzualni, strastveni. Oni vole seks i nije im ništa strano, ni zabranjeno.



Ovan, Lav, Strelac
Za vatrene znake seks je igra. Ovi znaci ne vole kad im je dosadno, ne vole laži i nejasne situacije. Stavite karte na sto i doživećete strast koja se pamti. Seks na otvorenom, u prirodi, bilo kom neobičnom mestu će osloboditi njihove strasti. Među ovim znacima ćete naći mnogo egzibiocionista.
Savet: Ne pritiskajte ih trivijalnim stvarima, ne gušite njihovu individualnost, jer vatra se ne sme sputavati, ne gasite” njihovu esencijalnu prirodu. Sloboda je, za njih, sinonim za seksualnost.

Bik, Devica, Jarac
Zemljani znaci se teško opuštaju i ne ulaze u seksualne odnose tek tako. Moraju prvo da se vežu za nekoga, naročito Jarac, da bi se opustili u krevetu. Devica naročito insistira na intelektualnom slaganju, na priči, njima je izgled partnera najmanje bitan. Zemljani znaci nisu prilagodljivi, teško ih je zainteresovati, a retko ulaze u avanture.
Savet: Oraspoložite ih nekim gestom, potrudite se da im bude udobno i ne ulepšavajte stvari, jer ovi ynaci vole realnost. Priroda, planina, doba rveš i ukusna hrana su afrodizijaci za njih.

Blizanci, Vaga, Vodolija
Zaintrigirajte njihov um, ostvarite neku njihovu fantaziju. Ukoliko se uklopite u ideju ideala koji imaju u svojoj glavi, to će biti odlično. Ne zamarajte ih pričom, neka dela govore za sebe. Vole da pričaju o seksu, vole telefonski seks, lascivne SMS poruke.
Savet: Vazdušne znake je lako zainteresovati, ali teško zadržati. Budite u toku sa njihovim željama i prohtevima. Ne budite ljubomorni, to ih guši. Znajte da vam oni mogu ostvariti svaku seksualnu fantaziju, za njih nema prepraka kada je seks u pitanju.

Rak, Škorpija, Ribe
Vodeni znaci su maštoviti, senzualni, strastveni. Oni vole seks i nije im ništa strano, ni zabranjeno. Ukoliko im se dopadnete kao osoba, neće mnogo obraćati pažnju na Vaš izgled. Bitno je da ste zanimljivi, zabavni, da volite da izlazite.
Savet: Muzika, topla čokolada, dobar film, kvalitetno vino su afrodizijaci kojima neće odoleti.

(MONDO/astrolog Jovana Vilimonović)


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 05, 2013 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Ih kako?! Mene ne treba voditi, ja sama idem! Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
saskajankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2013
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 03, 2013 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postideh se hahaha
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 15, 2015 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo preko emocija , do kreveta, nikako drugacije ( rak ) Smile
 
Ana21xxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 12 Maj 2016
Poruke: 25

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2016 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hihihii ja sam "OVCA" u horoskoopu ...pa sve je tacno hihihii
 
Ana21xxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 12 Maj 2016
Poruke: 25

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2016 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

P_r_e_d_a_t_o_r je napisao/la sledeće:
Samo preko emocija , do kreveta, nikako drugacije ( rak ) Smile


Pa saaaad...zavisi od situacije.
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2016 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa barem za mene rak-riba sam .... Dzabe da budes najzgodnija , ako ja ne osecam nesto prema tebi , neka hemija,varnice.. nije to to....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> Kako odvesti u krevet Bika, Raka, Lava... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon