www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zadrzati svoje prezime posle udaje?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
crnokosa00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Dec 2007
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2011 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Dodati njgovo, naravo.
Zasto bih se odricala MOG prezimena, kad vec imam mogucnost, da nosim oba prezimena. Prvo ide moje devojacko, pa sam svom prezimenu, dodala njegovo. Wink


Slazem se,kod mene isti slucaj Smile) moje je moje.. Smile New Evil


 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 03, 2011 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzela sam muževo prezime

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2011 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nevazna stvar,koja ume da bude prakticna.
 
Katiii <3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 29 Avg 2011
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2011 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzeti njegovo prezime,ili na svoje dodati njegovo...
 
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2011 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je interesantno kako uglavnom devojke koje nisu udate misle da treba dodati prezime ili zadrzati svoje a one koje su se udale su uzele muzevljevo prezime. Hocu da kazem da svi mi mislimo svasta, a kad dodje do toga onda je uglavnom uzimanje prezimena. Moje je misljenje da je lepo uzeti prezime jer se onda cela porodica isto preziva, prezivas se isto kao tvoja deca, nekako mu potpuno pripadas i te fore. S druge strane meni je mnooogo zao mog prezimena jer nemam brata i iako znam da ima ljudi koji se prezivaju kao ja, ja licno NIKOGA ne poznajem, a da mi nije neki rod. A moj trenutni decko koji ima tendenciju da postane muz ima najobicnije prezime u Srbiji. Ono sto me jako nervira jeste tapsanje na svadbi kad maticar pita mladu kako ce se prezivati a ona kaze da uzima muzevljevo, a onda svadba pada u ekstazu zbog toga. Ja cu na svojoj da zabranim tapsanje, cak iako odlucim da uzmem prezime. Zapravo mislim da cu zbog toga da se vencam u opstini samo mi sa kumovima, a crkveno vencanje uz svadbu.
 
ALIAS_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Dec 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2012 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzela sam muzevljevo prezime kada sam se udala... cak ni u jednom trenutku nisam razmisljala o tome da bih mogla da zadrzim svoje i dodam njegovo na to... iskreno bilo mi je pomalo glupavo da to uradim ali nemam nista protiv toga sto se drugih zena tice... svako ima pravo na svoj izbor...

_________________
razumeti mozemo jedan drugog ali poznavati svako moze samo sebe...
 
saskajankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2013
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 03, 2013 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako treba da uradi po svojoj zelji
 
oblanda005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2014
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2014 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam odlučila da ne zadrzim svoje prezime jer mislim da to nije po nasoj tradiciji

_________________
http://poruke.biz/durdendan-slavske-cestitke/
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2015 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzela muzevo, da sam htela da ostavim svoje prezime ne bih se ni vencavala. Mr. Green

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
raszoka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2015
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 11, 2015 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako ko želi. ja lično sam na svoje dodala muževljevo
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 12, 2015 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja sam svoje zadrazao ... Neutral

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 05, 2015 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je suvišno o tome raspravljati, svako ima svoje razloge zašto čini ovako ili onako i u to se ne treba ni petljati, neka svako uradi onako kako misli da je ispravno ili iz nekih, nama nepoznatih ili nerazumljivih razloga. Ko smo uopšte mi da sudimo o tome ko čije prezime uzima ili ostavlja. Neka radi šta hoće, ako mu je to Zakon dopustio. Ja lično ne bih zadržala svoje prezime, ali isto tako se ne čudim niti sablažnjavam kada žena odluči da pored muževljevog zadrži i svoje.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Zadrzati svoje prezime posle udaje? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Strana 24 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon