www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Analni sex
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 7:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

toni2006 je napisao/la sledeće:

kondom obavezan i cura mora vodit glavnu rijec jel nama to definitivno paše pa bi se mogli zanesti preko mjere koja je djevojci ugodna


jooooj...ne kontam...kako to ona da vodi glavnu rec. majke ti. Laughing
upravu si ona moze da vodi glavnu rec...ali rec.
zanijeti preko mjere, da njoj postane neugodno.??? Confused
e, da mi je i takvu sresti...
nema tu neugodno...ili joj se svidja ili ne svidja.
ako joj se ne svidja, nema sanse da ga tu stavis. ponovo.
kondom je obavezan...ko saka u stomak posle rucka.



_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 21, 2010 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajd...da se ne pravim vise bolestan...mislim, vise nego jesam...
a imam dokaze da nisam...
znas sta bih ja uradio curi, kad bi me , u najvecem, ludilu,
pitala da je tucam u guzu...
ne bi vise nikad sjela na tu guzu...
tuc'o bi je sifonjerom...
ja mislim...da, mogu ja too, kad hocu...
da je to stvarno ono...previse...
i, ne samo da mi se gade osobe, koje takve gluposti, podrzavaju, i upraznjavaju,
i jos mi se vise gade, kada govore, ili kucaju, da im se to svidja...
da je ono...kao, lozi je...ha ha ha...
kako te lozi...matere ti...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 28, 2010 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm

Probala sam i onako Neutral
Boli baš jako a i nisam nikako opuštena .. Ne privlači me nešto.
 
DusicaNS021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 24 Mar 2009
Poruke: 20
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 06, 2010 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj sto ja volim u guzu Embarassed samo malo opustanjja i wauuu, do zore.

_________________
---
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 04, 2010 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta bi trebalo znati o analnom seksu?


Analni seks je još jedna tabu tema. Kada je u pitanju analni seks, ljudi se uglavnom dijele u dvije grupe - oni koji ga vole i oni koji ga mrze. U ovu drugu grupu spada pozamašan broj žena iz očitog razloga, a to je -bol.


Međutim, ovoga puta nećemo govoriti o tome koji je pristup ovoj vrsti seksa ispravan, već o omone što biste trebali znati o analnom seksu prije nego se odlučite da ga iskušate.
Budući da anus ima u sebi ogroman broj završetaka živaca, zbog nepravilnog postupanja može biti i izvor boli, a s pravim pristupom bol se može izbjeći. Kada dođe do penetracije, analni se mišići skupljaju kao da se boje prodora. Bol će se pojaviti ako partneri ne pričekaju na opuštanje tih mišića, pri čemu će i penetracija uz pravu mjeru lubrikanta biti potpuno bezbolna. Opuštanju mišića doprinjet će i fizičko opuštanje dodirom, milovanjem i masažom. Ali, lubrikant vam uvijek treba biti na dohvat ruke.
Važno je znati da anus okružuje vanjski mišić zatvaračkoji pojedinac samovoljno može opustiti i napeti, te unutarnji mišić zatvarač, kojim upravlja podsvjesni sistem tjelesnih reakcija. Onaj koji vodi računa primjerice o otkucajima srca i reagiranju na stres. Taj se mišić opusti tek kada se naše tijelo potpuno prepusti analnom seksu.
Najbitnije je da oba partnera podjednako žele ovakvu vrstu užitka, jer ukoliko jedan partner pristaje samo iz razloga da bi ugodio drugom, šanse za potpuni debakl su zagarntovane. Također, higijena igra veoma važnu ulogu. Rektum je neravan i vijugav i potrebno ga je temeljno očistiti prije analnog seksa. Najtemeljniji način je klistir, a neki ljudi prije samog seksa isperu rektum iznutra mlazom tople vode. Takođe je važno da se koristi prezervativ, te neposredno nakon analne penetracije nikako ne biste trebali praktikovati vaginalnu penetraciju. Budući da analni seks nije baš najhigijenskiji i najmirisniji, nije ni čudno što ga žene izbjegavaju.
Trebate znati i da nakon analnog seksa možete primijetiti mrlje krvi. One obično nastaju zbog nadražaja unutrašnjih hemoroida, a moguće je i da je nastala ranica. Ako je nastala rana, tada će se prilikom odlaska u toalet pojaviti bol. Ukoliko nema boli nakon nužde, možete biti mirni. Vrlo je mala mogućnost da je prilikom analnog seksa došlo do puknuća sfinktera. U svakom slučaju nije suvišno upozorenje da analnom seksu pristupate vrlo polagano, nježno i uz upotrebu velike količine lubrikanta. Ukoliko osjetite bol, najbolje je da odustanete i možda pokušate neki drugi put.
Ono što svi tvrde kada je riječ o analnom seksu jeste da ukoliko vam se svidi, sigurno ćete ponoviti iskustvo. Ali ukoliko vam se ne svidi, teško da ćete se odlučiti da ga isprobate ponovo.

{Ljepota}

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
swingerruza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Okt 2015
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 10, 2015 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Probala jesam ali nisam isla do kraja ali kako je: boli ko vrag Sad Sad

A sve se uči u životu,pa tako i guzna ljubav.Nemoj samo ništa da ti se gadi u ljubavi,uz nježnost sve može da bude lepo.

sejtan-76 je napisao/la sledeće:
Probala sam par puta...al svaki put boliiiiii Shocked Shocked Shocked

Nađi si nekoga sa kime te neće boleti,pa onda diskutiraj,jer ne zaboravi,guza ima više završetaka živaca nego piša.

_________________
swingerruza
 
ida_ri
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 25 Maj 2012
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2015 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odvratno,ne prirodno te nikad ne bi fuuuuuuuuuuj
 
swingerruza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Okt 2015
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 20, 2015 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ida_ri je napisao/la sledeće:
Odvratno,ne prirodno te nikad ne bi fuuuuuuuuuuj

Pa takvim tvojim stavom,tebi je i uvjetno rečeno normalan sex fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj,pa nikada nečeš doživjeti pravo ushičenje i užitak u sexu

_________________
swingerruza
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Analni sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon