www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dragi, da li me volis?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  

ako ga cesto pitate da li vas voli, da li ugrozavate vasu vezu?
da
55%
 55%  [ 15 ]
ne
44%
 44%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 27

Autor Poruka
Đina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 134
Mesto: U.K.

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S.E.R.B.C.H.E.R.Y. je napisao/la sledeće:
ne bi bio sa tom osobom da je ne volim


Ti ne bi, ali ima ljudi koji i budu Wink
Ne znam da li sam ikada ikoga to pitala. Meni bi se uvek desilo da me dečko pita ,,Jel' voliš ti mene uopšte?,,. Znači, super nam je u vezi, zaljubljeni smo, verujemo si.. I bilo je prekida jer ne bih rekla da ga volim. Pa neću da lažem nekoga. Eto, meni ne može to ugroziti vezu, ali nekome jeste jer ga nisam zavolela za dva dana. Ma zdravo Wink



_________________
"Poceo si sebe ozbiljno da shvatas, a publiku na patetiku da hvatas"
Rambo A.
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pitam obicno. Ja to jednostavno znam, osecam a i cujem jako cesto. Ne moram ni da ga pitam. On to kaze sam. Mi to govorimo nama, u svakoj situaciji kada nam je do toga. volim te ljubavi moja

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desi mi se neki put i da pitam ali on uglavnom sam kaze.

_________________
 
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to pitam ovako:Dušo,koliko?

_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nektarinica je napisao/la sledeće:
Nemam ni jedan razlog da pomislim da time ugrozavam nasu vezu!Kako tako nesto uopste moze da se dovede u pitanje????!!! Shocked
Za mene je nezamislivo da mu vise puta na dan ne kazem 'volim te',i da ga isto pitam i cujem od njega.To po meni nije nikako pateticno.Pa kome reci,ako ne njemu??!!Meni je to preslatko!
Hvala Bogu,ja osecam da me on voli,i bez i jednog pitanja,on to pokazuje na milion nacina,kao i ja njemu,ali osecam potrebu vise puta na dan da mu to kazem!Ni jedan razgovor telefonski sa njim ne mogu da zavrsim bez 'volim te',ni jedno vece da zaspim pre nego sto mu to kazem,volim ga svim srcem i ne mogu, a da mu to ne govorim!!
Wink


Totalno se slazem, svaki telefonski razgovor se zavrsava sa volim te najvise na svetu, i svaka noc pre spavanja se zavrsava sa volim te najvise na svetu, bez toga se osecam kao da sam mu spustila slusalicu bezveze, i ne mogu da spavam. Isto tako, ne moze se recima nista dokazati, pokazujemo jedno drugom koliko mozemo, i svesni smo da se volimo, al je "volim te" obavezna stvar u nasoj vezi. Zamislite, da izubite tu osobu ne daj boze, i niste mu rekli da ga volite jer toboze, vama je to glupo...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U početku veze smo se stalno to pitali ali pošto smo sada duže zajedno ne pitamo se nego osećamo Wink
 
suncej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, muskarac mora sam yto da pokazuje! I da prica!
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 21, 2009 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pitam ga ponekad kad osjetim da mi nije rekao duze od npr dan, dva hehe.... al obično on meni uvijek to prvi kaže Laughing

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 28, 2015 10:51 pm    Naslov poruke: Re: Dragi, da li me volis? Na vrh strane Na dno strane

martabg je napisao/la sledeće:
Koliko cesto pitate svog dragog da li vas voli, ako to uopste radite?

[Edit by gilence: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]


Jedno 12 puta na dan :mrgreen:

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dragi, da li me volis? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon