www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Konjanikov kutak
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 27, 2009 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

puno, puno, puno mi nedostajes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 16, 2009 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šta da ti pričam sele... Mnogo toga se izdešavalo... da mi fali domaći,, slago bi, ne fali mi nimalo. da mi fali ponekad raja, moguće...

U glavnom, uskoro če se sve izmjeniti, pa se možda čujemo na msn-ju

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 28, 2010 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ludiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ljubim te milion puta bolan hehehehehe

eto da znas iako me dugo nije bilo da ja uvijek mislim na tebe i na onog reptila Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2011 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heeeeeej batoooo odkad nisam bila ovde...glupo je da se ponavljam, ali znas, ima nas kojima veoma falis...i koji bi bili veoma srecni da dodjes malo da pricamo i to...juuuuuuubimmmmm

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2012 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cini mi se da sam videla cica macu.... Laughing Laughing Laughing
jesam, jesam, videla saaaaam Laughing Laughing Laughing

djes bre ti ludace? Laughing
ljubim punoooooo

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2012 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fakat ne znam kad sam bio baš ovdje, al eto, viđoh ko fol nekome falim, pa 'aj reko vakat je i ljudski da se javim...

Pa eto, javio sam se! Sele, tu sam, Jejo, tu sam... doduše ne tako ko nekad, neću ni bit, al eto, javit ču se ja!

Fala što mislite na mene! Embarassed

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 01, 2015 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fakat fališ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Konjanikov kutak Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strana 22 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon