www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Utisak dana
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 13, 2016 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onih par mentola-tamo Rolling Eyes to jhe tacno zloupotreba interneta...
i tacno je ono sto rece jednom onaj mod tamo...da bi se net trebao izdavati uz obavezno ljekarsko (sa naznakom na psihijatrijsku procjenu) uvjerenje da je korisnik normalan Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 15, 2016 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam više očekivao, tj. dobio manje od očekivanog
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 16, 2016 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nogica...au brate...kakva nogica... Confused
za onako nesto... pre dest godina..hladno bi prevrnuo svet naopacke Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 12, 2016 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dana mi je da je čovek sam sebi i najveći prijatelj i neprijatelj
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 15, 2016 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mentoli..koji ne znaju..da ako neko nekome zeli nauditi...i ako to zeli jako..i dugo...i ako za to mnogi znaju....99% su sanse da ce to i uraditi... Rolling Eyes
da budem jasniji ..od 10 takvih slucajeva... u 9 ...bude realizovana namjera...
i da su zdravog mozga..kao i svako drugi normalan..zabrinuo bi se... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 16, 2016 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smejanje jedne forumašice na jednom drugom forumu. Ja se već neko vreme zezam sa njom ali ona je te moje šale ignorisala (nije se upecala). Tek juče odreagovala i to za mene neočekivan način. Poslala mi je smajli u kom se cepa od smeha Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 16, 2016 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing

sicvin post Rolling Eyes Razz

i naravno mali buljavi Rolling Eyes kako me pogledao...kad sams e iznenada pojavio ispred njega....
i njegovo ..dobar dan ..a cufa tupava...stoji kova ----> Smile
tacno je sav sazrio za sljagu..onu vaspitnu Rolling Eyes pokloppusu preko citave one face buljave Rolling Eyes
mozda bi posle sljage Rolling Eyes i odrastao malo.. Rolling Eyes iako bilmez ima 27.28 g Rolling Eyes Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 16, 2016 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedne druge forumasice na istom forumu, koja je umesto da ukapira da ne želim da imam bilo kakve veze sa njom još našla da mi preti
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 17, 2016 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

indijanke na mojim ramenima Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 17, 2016 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dana mi je crna ovca familije. Samo što ne znam šta još to treba da uradi ili da se desi da bi svi u familiji razmišljali tako
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 19, 2016 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve su ovce ispod runa crne Rolling Eyes Razz
nesto sto covjek ne zeli da prihavati... to ne znaci da to nije ok..i da to nije istina..ili da to nije kako treba...
ljudi su takvi ...vole da osudjuju ...ali ne vole da im se sudi...
prijateljima..rodbini..i porodici se sve treba oprostiti..sta god da urade...
i oni prastaju tebi...

onaj ko ti ne oprosti..on ti i nije prijatelj..rod..ili porodica...ili momak/djevojka...

ljubav..bilo kakvu..i bratsku..i rodbinsku....i roditeljsku..i prijateljsku...i onu koju gajis prema momku/djevojci..suprugu/supruzi...ili djeci svojoj...
uvijek treba staviti iznad svog ega ili iznad ponosa.
a ego i ponos su jedno te isto ... Rolling Eyes

pravila tvoja koja imas za citav svijet ...ne vaze za prijatelje.,.porodicu..i rodbinu...
prijatelj..porodica i rod...nisu ostatak svijeta..oni su tvoji ljudi...i ti si njihov...

a ostatak svijeta zaboli uvo i za tebe i za tvoju pordicu..i za tvoje prijatelje i za tvoj rod...i porod Rolling Eyes

i tvoji ljudi su ti koji ce ti prvi priskociti kad ti zatreba pomoc...
a ostatak svijeta ce samo nijemo posmatrati...i sta god da ti se desi...vec sutra ce zaboraviti .... Mr. Green

utisak dana je ova zlatna dzezvica... Rolling Eyes izgleda da je bas svjeza . kafica Razz Razz Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 19, 2016 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dana mi je prehlada, koja preti da pokvari planove za vikend (ne samo moja prehlada)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Utisak dana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon