www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nestala macka
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
-alex-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 17 Nov 2013
Poruke: 1
Mesto: pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 17, 2013 10:24 pm    Naslov poruke: Nestala macka Na vrh strane Na dno strane

Poznajem macke veoma dobro.Ceo svoj zivot imao sam barem jednu.Trenutno imam 6.Vecinom su polusijamke.Majka sijamka je uginula na zalost.Ali macak koga smo moja verenica i ja uzeli sa ulice u jednom naselju dok je imao svega mesec dana,i spasli ga ulice kao ulice,on me zanima.Tacnije zanima me koliko dugo muzjak u vreme parenja moze biti odsutan?Doneli smo ga kuci 2010 godine i on sada ima oko 3 i po godine i izrastao je u divnog macka ali veoma cesto trazi napolje.Zivimo u dvorisnom stanu u centru grada.Ulica je prometna a svega stotinak metara od nase stare zgrade je gradski park.Dosta puta smo ga vec trazili i nalazili.Par puta je setao sa nama ulicom.Od ljudi bezi.Nikome nebi prisao na ulici,a kada cuje nas glas odmah dotrci.Jednom ga nije bilo 3 dana i nocu smo ga trazili i nasli na nekom krovu.Bio je onemogucen da dodje od psa koji je ispod krova bio vezan.Sada ga evo vec 7 dana nema.Moja verenica i ja smo pretrazili ceo kraj i zvali ga bezbroj puta.Ali nista...Artur je 2. macka u mom zivotu za koju sam se ovoliko vezao.Znam da sam pogresio sto ga nisam kastrirao.Bio bih zahvalan nekome ko zna mozda koliko moze da traje to njihovo ludilo u vreme parenja.Hvala..
Evo i slika lepotana





_________________
eternal soul
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 21, 2016 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta li si joj radio...kad je morala pobjeci Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Nestala macka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon