www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitanje za žene: kako je muškarac idealno obučen / svuče
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Outre D'Etre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2012
Poruke: 31

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2012 8:29 am    Naslov poruke: Pitanje za žene: kako je muškarac idealno obučen / svuče Na vrh strane Na dno strane

Pitanje za žene: kako je muškarac idealno obučen / svučen ?

Žene kako zamišljate idealno obučenog muškarca za izlazak, u kafiću, diskoteci i poslije, kad se svuče, kakve gaće itd..?



_________________
.
Outre D'Etre
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2012 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idealno obucen...pa recimo kosuljica i farke, to bas lepo stoji na lepo telo Wink
a kad se svuce...pa uske bokserice, to mi je nekako najprivlacnije Wink Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2012 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što reče honica, idealno za izlaske je po meni isto tako košulja i dobre farmerke.
A što se tiče ovog drugog, meni su bilo koje gaće smetnja, može, vala da ih skine i sa farmerkama Very Happy ! Samo da nisu dugačke, vojničke! Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Kosovce.3
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 63

Datum registracije: 10 Nov 2010
Poruke: 269

norway.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2013 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni idealno obucen muskarac za kafic; farmerice, sportska majica ako je hladnije preko sportska jakna,sportske cipele.
Svucen, hehehehe e sad gacice koje vise sakrivaju nego otkrivaju , pa bokserice su pravi izbor.


_________________
LJUBAV NEMA ALTERNATIVU!
 
Pospanadi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2011
Poruke: 12
Mesto: Dreamland

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 02, 2013 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa recimo traperice i fina kosa
a posle

_________________
- Toliko je u životu bilo stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo, trebalo je živjeti. -
 
El Mero
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2013
Poruke: 12

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 04, 2014 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kosovce.3 je napisao/la sledeće:
Po meni idealno obucen muskarac za kafic; farmerice, sportska majica ako je hladnije preko sportska jakna,sportske cipele.
Svucen, hehehehe e sad gacice koje vise sakrivaju nego otkrivaju , pa bokserice su pravi izbor.



Opisuješ me. Very Happy
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 04, 2014 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muskarac se oblaci onako kako on zeli...dok je muskarac..
a onda kad se ozeni....onda se oblaci kako mu polovina kaze da je najbolje po kucni budzet a i po situaciju....i da ne bi noisao glavu razbijenu i hodao krezav,...onako da se oblaci kako njoj odgovara... Rolling Eyes

i sta ti tu nije jasno..

jadan je onaj muskarac koji ne zna da se obuce..
nego treba savjet jedne male zene..da ga posavjetuje da bi on bio privlacan...

kakva gl;upost..garederoba je stil....ono sto si ti...
a ako ti neko to diktira..ti si pusiona sine...

muskarac koji ne zna da se obuce ..bez savjeta....i...on nije sposoban ni za sta....
a kaoli za zenu.... Wink Mr. Green Razz Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Ana21xxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 12 Maj 2016
Poruke: 25

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2016 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno je za mene kad je muskarac uredno obucen u lepu majicu il kosulju a dolje pantalone, jeans... a sad ispod Smile pa kad skinem mu pantalone volim vidjeti ga u uskim boksama.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Pitanje za žene: kako je muškarac idealno obučen / svuče Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon