www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sa koliko godina ste dobili menstruaciju?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Maya_Lo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Feb 2008
Poruke: 77
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 10, 2009 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam 12,dobila sam dok sam bila u skoli pa mi bilo skroz bezveze.....a redovno imam strasne bolove i za njih mi nista ne pomaze Sad

 
maarinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 07, 2009 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam dobila sa 11 godina... mama mi je 2 meseca pre toga pomenula menstruaciju i da se ne plasim ako dobijem nego njoj da kazem i da ne idem kod caleta da se zalim posto sam bila jako vezana za caleta i njemu sve pricala--- Razz
 
Iwana Simic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Okt 2009
Poruke: 88

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, mislim da je to bilo negde u 7-om razredu osnovne, ako se ne varam. Kad sam videla crveno na mojim gacicama, dozivljaj je bio fantastican, tad mi je bilo samo u glavi da sam napokon iz deteta presla u jednu devojku (malo priglupu u to vreme al ajd sad). Hhahhahahah...
Twisted Evil

_________________
Jos ovaj put slazi me
i reci da jos volis me
jos ovaj put slazi me
jer ti to radis najbolje
i nemoj gledati
jer ja cu danas plakati
 
topsecret92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2008
Poruke: 21
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

7 razred osnovne..
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2010 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam dobila u 5. osnovne ,ono nist posebno jer sam bila dovoljno upucena o tome...

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2010 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 13...bila sam tako sretna, a sad...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2010 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam dobila u 4om razredu osnovne Embarassed više se ni ne sećam sa koliko je to godina Laughing ali vrrrrrrlo rano.
 
*Tanjaa*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Okt 2009
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2010 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 13 godina sam dobila prvi put
 
GAGA80BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Sep 2010
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2010 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam dobila sa 11 god. sada sam trudna pa odmaram od dosadnih ulozaka Very Happy

_________________
SRECICA
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 14, 2011 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 14 god...

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Ana21xxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 12 Maj 2016
Poruke: 25

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2016 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobila sam sa 12 godina i nije me nikad bolilo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> sa koliko godina ste dobili menstruaciju? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon