www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Metal Detector HomeMade
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
bravodenisu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 11 Nov 2012
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2012 1:09 pm    Naslov poruke: Metal Detector HomeMade Na vrh strane Na dno strane

Pre neki dan sam zavrsio ovaj lepi White 's Surfmaster Detektor i jako puno sam zadovoljan sa njime.
Neko ko ne moze da kupi neki Metal-Detektor zbog cene i ako se razumete bar malo u elektroniku mozete i sami napraviti jedan. Pa nek se nadje u kuci, ko zna zasto ce nekad zatrebati.
Stavio sam snimak na YouTube da bi se vidjelo mada je malo los snimak jer sam uradio sa Aparatom za slikanje. Ako vam se svidja mozete i sami da probate i experimentisete.
Tu ima i promjene koje sam napravio u shemi da bi bio ovaj Metal Detektor jos osetlivjim, jacim i stabilan pri mokrom zemljistu. Takodje sam malo više s njim eksperimentisao i napravio sam za traženje elektricne instalacije i metalne cevi po zidovima. Veoma dobro detektuje i to. mnogo, mnogo bolje i od kupljenih poznatih detektora za zid. Probao sam ih nekoliko... Jedino ne vidi drvo u zidu kao sto mogu videti oni. Tu malu bobinu sam je napravio od 0.3mm.Culak žicom negdje oko 95uH da ne bi ništa menjao ubacivanjem u detektor. A ubacio i jednostavnu shemu sa 3 led diode koje mi pokazuje jacinu baterije.


http://www.youtube.com/watch?v=-jsbQ11ZBQE

Srecno!
Lepi i topli pozdrav iz Srbije
Wink


 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2012 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast... samo naprijed..sa izumima Smile

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Charlie S
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 19 Jul 2016
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 23, 2016 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, očekivao sam nešto manje komplicirano (elektronika) pa sam se ugodno iznenadio. Svaka čast. Nadam se da pronađeš nešto vrijedno Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Metal Detector HomeMade Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon