www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dragoljub Ljubičić - Mićko
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
medda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2009
Poruke: 6407

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2012 8:06 pm    Naslov poruke: . Na vrh strane Na dno strane

.



Mr. Green Mr. Green


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2012 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=Yu7HPfpwj1w

Samo nešto iz "nacionalnog parka Srbija" Razz

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
medda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2009
Poruke: 6407

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2012 12:23 am    Naslov poruke: . Na vrh strane Na dno strane

.

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2012 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drug, uvijek mi uljepšaš forum kada se pojaviš, jer ne zaboravljaš ni mene ni mog dobrog Mićka! Hvala ti. Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=9obrt1jD7xk

A ovo mi je zaista neprevaziđeno! Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
savamartinovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2013
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 22, 2013 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on je definitivno kraljina
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 26, 2013 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

savamartinovic je napisao/la sledeće:
on je definitivno kraljina



Ih...bre, savo....obožavam te naprosto sad!!!! Very Happy Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
miksermax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2013
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 07, 2013 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozovi m je emisija koja je nazalost ugasena a ja je i danas pravtim na youtube.
 
david the junior
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2007
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 07, 2013 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogao bi nesto da odradi u slicnom fazonu i ponudi nekoj od televizija, siguran sam da bi neka i prihvatila Micka na svojim ekranima
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2016 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj ko Mićka ne prihvata, uopšte nije svjestan koliko gubi, a oni koji za njega nisu nikada ni čuli, mogli bi bar malo da pogledaju i poslušaju šta je sve taj čovjek u stanju da uradi i da neke nauči kulturi, humoru, ali onom prefinjenom, a toliko zdravom...da bi shvatili šta današnja estrada radi kakve ljude stvara, za razliku od nekadašnje kada su samo oni zaista posebni i talentirani ljudi dolazili do izražaja i opstajali kroz sve godine.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2016 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna se ... kad sam na forumu da mi je Mićko ovdje ipak glavni, sreća te je i dalje ono što je godinama bio, svaka izjava, svaki intervju, sve što radi i dalje radi sa dostojanstvom, prefinjenim a opet nezamjenjivim humorom, prosto je čovjek za divljenje i šteta je što jako malo ljudi zna ko je on i šta je sve u stanju da uradi. Sama njegova postavka "Danas nam je divno dno..." opet je stavila u prvi plan njegov izuzetan talenat i neosporan vrh vrhova.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2016 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čovjek mog života, kratko i jasno. Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2018 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kud pošla, tebi došla dragi moj Mićko. Hvala na novoj emisiji "PLJiŽ" hvala zakođe i Petroviću i Žanetiću što ste nas nasmijali i što ste pokazali genijalnost koja nema granica, a koju od tebe naravno uvijek možemo i očekivati, hvala za smijeh petkom uveče, hvala ti što si ostao dosljedan i vjeran i sebi i nama, vjernoj publici koja će te podržavati u svemu što radiš, jer to radiš kako niko nikad nije niti može, hvala na novim pjesmama koje me taknu u dušu, natjeraju na suze (jer plakati je nekad dobro), hvala na "Lekovitom šou" i svim tvojim gostima, hvala na "Dotakli smo divno dno..."Ti si lijek koji redovno treba da uzimam da bih mogla da prebrodim neke dane.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Dragoljub Ljubičić - Mićko Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon