www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Utisak dana
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 24, 2016 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

utisak koleginica sa posla koja pise raspored smena uzas znaci ostavila je neke ljude da rade nocnu smenu po ceo mesec skoro,kao tako mora...ne kapiram sto se niko ne zali kao da im odgovara tako Rolling Eyes meni je za sad svejedno posto uglavnom sam prepodne ili popodne Smile

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2016 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dana popravka nekih odnosa koji su bili zahladneli u poslenje vreme. Ni to nije nešto čime sam zadovoljan, ali bojim se da to što ja hoću, da teško mogu dobiti...
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2016 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utisak dana je da ne radim danas Laughing Mr. Green
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2016 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odnosi su odlični, idu uzlaznom linijom, al se bojim da u budućnosti kad tad naša neslaganja (koja su sad)u prašini moraju biti na površini
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2016 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Topla sarma. Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2016 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koleginicini smajliji na telefonu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Utisak dana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon