www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crna i bela magija
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
ccoka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2009
Poruke: 2
Mesto: tu negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 10, 2009 10:53 pm    Naslov poruke: ..................... Na vrh strane Na dno strane

Dobro je ,makar mi se ko javio Smile .Znam da je tema o magiji i ja prosto nemogu da verujem da uopste i citam ovo ali sta cu. Zadnjih meseci mi je sve krenulo nizbrdo ali nista me nece,cini mi se da mi je sve gore i gore.svadja u kucu,posao me unisti,ljubav....(e to mi doduse nije problem) ,pocela sam da se zatvaram u kucu,da izbegavam narod i sve mi se cini dami je neko nesto uradio....Stvarno neznam sta cu sa sobom,sem da trazim ovakvu pomoc

 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 11, 2009 7:34 pm    Naslov poruke: Re: ..................... Na vrh strane Na dno strane

ccoka je napisao/la sledeće:
Dobro je ,makar mi se ko javio Smile .Znam da je tema o magiji i ja prosto nemogu da verujem da uopste i citam ovo ali sta cu. Zadnjih meseci mi je sve krenulo nizbrdo ali nista me nece,cini mi se da mi je sve gore i gore.svadja u kucu,posao me unisti,ljubav....(e to mi doduse nije problem) ,pocela sam da se zatvaram u kucu,da izbegavam narod i sve mi se cini dami je neko nesto uradio....Stvarno neznam sta cu sa sobom,sem da trazim ovakvu pomoc


ccoka po čemu si tu zaključila da je tvoj problem povezan sa crnom magijom,sve što si gore navela ne dešava se samo tebi,pogotovo u današnje vreme,svi mi imamo u nekim periodima takve probleme,ali to definitivno ne znači da ima ikakve veze sa crnom magijom.Onda bi ispalo da je svaki 4-5 stanovnik pod uticajem magije.
Moje mišljenje je da si upala u trenutni depresivni period,pogotovo kad jedno krene nizbrdo to se onda niže i niže dalje i uslovljava sve te simptome svađe,povlačenje u sebe nezainteresovanost za bilo šta itd.
Moj savet ti je da se više posvetiš sebi,previše si opterećena i nervozna,druge ignoriši....eto ljubav ti je ok i to je po meni super,ako je ljubav ok sve ostalo nije nikakav problem i da se rešiti Very Happy

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
tarađorđe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2012
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2012 1:54 pm    Naslov poruke: Re: ..................... Na vrh strane Na dno strane

ccoka je napisao/la sledeće:
Dobro je ,makar mi se ko javio Smile .Znam da je tema o magiji i ja prosto nemogu da verujem da uopste i citam ovo ali sta cu. Zadnjih meseci mi je sve krenulo nizbrdo ali nista me nece,cini mi se da mi je sve gore i gore.svadja u kucu,posao me unisti,ljubav....(e to mi doduse nije problem) ,pocela sam da se zatvaram u kucu,da izbegavam narod i sve mi se cini dami je neko nesto uradio....Stvarno neznam sta cu sa sobom,sem da trazim ovakvu pomoc


To je NIŠTA. Moje neposredno iskustvo je sledeće:

nalazili smo krv oko kuce, u dvorištu zakopano celo jaje, pa ceo hleb, celu jabuku, razne konce, čarape u lancima, muslimanske zapise, sve u dvorištu. Poslednje upečatljivo je bilo da smo pronašli u dvorištu osušen buket bez cvetova, umotan u zicu i neku staru majicu.

Rezultat je grozan. Dovoljno je da bilo kome kazem s kim zivim, koliko svako ima godina, da li ima dece i da li je dete zdravo.

Kakav um pravi ove stvari? Kako se odbraniti i sačuvati?
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2012 10:24 am    Naslov poruke: Re: ..................... Na vrh strane Na dno strane

tarađorđe je napisao/la sledeće:


To je NIŠTA. Moje neposredno iskustvo je sledeće:

nalazili smo krv oko kuce, u dvorištu zakopano celo jaje, pa ceo hleb, celu jabuku, razne konce, čarape u lancima, muslimanske zapise, sve u dvorištu. Poslednje upečatljivo je bilo da smo pronašli u dvorištu osušen buket bez cvetova, umotan u zicu i neku staru majicu.

Rezultat je grozan. Dovoljno je da bilo kome kazem s kim zivim, koliko svako ima godina, da li ima dece i da li je dete zdravo.

Kakav um pravi ove stvari? Kako se odbraniti i sačuvati?


Odbraniti se jedino pomoću crkve i verom u Gospoda Boga.
Nikakva magija nije jača od Njegove sile,ljubavi, milosti i zaštite.
Magija - bila bela ili crna kako je nazivaju, obe imaju isti učinak. Razaranje ljudskih života i duša! Jer je to prizivanje demona.
Moj savet je crkva, moliti se Bogu, post, pričešće i bez imalo očajanja ... i videćeš promene u životu. Smile
Svako dobro od Gospoda!
 
Sabina Omerovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Nov 2013
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 21, 2013 11:14 am    Naslov poruke: Magija Na vrh strane Na dno strane

Na moju nesrecu ja sam imala iskustva,sa magijom.Iako ja nisam sklona verovanju u takve stvari,jer je to za mene Bila Mistika,na kraju sam morala da trzim pomoc.
Prvo sam bila kod jednog Hodze u Visokom koji mi je uzeo lepu sumu novca,ali nije pomogao,tada sam bila u Majdanpeku kod baka Mile,jedne dobre Vlahinje koju svi hvale i koja je prema recima mnogih bila od pomoci,na zalost nije mogla da mi pomogne ali mi nije nista htela ni da naplati,pa me je poslala kod jednog coveka za koga mi je tvrdila da mi moze pomoci,otisla sam sa nevericom,i kada sam dosla kod coveka prvo me je pitao zasto si dosla kada neverujes u ovo,nisam znala sta da kazem.
Hvala Bogu covek mi je pomogao o tome sta sam sve videla dok sam bila kod njega nemogu da pisem po forumima,i sto je najvaznije pomogao mi je a nije hteo novac.

_________________
Nema nedodirljivih
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 25, 2013 6:51 pm    Naslov poruke: Re: ..................... Na vrh strane Na dno strane

Na žalost, tema nije namenjena pružanju pomoći već samo diskusijama (iskustva, tekstovi i slično).
Svako naredno "upomoć" ću morati da obrišem iz dva razloga:
1. Ovde ne možete naći konkretnu pomoć od magije, uroka, kletvi i nagaza iz prostog razloga jer ne znate koliko su ostali stručni u tome. Emilli i ja ipak poznajemo osnove magije, ali to nije to.
2. Sajt nije call-centar. To je isto ko da ste pitali "Kako sam sebi izvaditi slepo crevo". Svako može da bude sam sebi doktor, ali ne i hirurg (kao što smo videli u Ccokinom primeru)
3. Ne želim da posle brišem gomilu oglasa raznih "eksperata" sa propisno visokom tarifom. Znate već na šta mislim.

Znači: samo diskusije o magiji, ne traženje pomoći

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
slava111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 24 Maj 2014
Poruke: 2
Mesto: worms

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2014 8:15 pm    Naslov poruke: crna magija postoji Na vrh strane Na dno strane

u familiji je doslo iznenada do svadje mrznje
To je napravila zena cudne naravi
 
fb_1690205791212848
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Sep 2015
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 20, 2015 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ignorisem stalno pitanje da li crna magija postoji ili ne. Ja bih se pozabavio polemikom koliko je ta magija jaka i do koje mere se njome moze uticati na neciju volju i upravljati tudjim zivotom. Verovali u nju ili ne, postojala ili ne, jedno sigurno postoji a to je moc arapskih zapisa iz Kurana koji mogu uticati na SVE i SVAKOGA i menjati SVE i SVASTA.

Na sledecem linku vidimo kakvi zapisi postoje, za koju sve namenu:

(link uklonjen)

I sada se treba zapitati koliko je snazno njihovo dejstvo
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 21, 2015 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fb_1690205791212848 je napisao/la sledeće:
I sada se treba zapitati koliko je snazno njihovo dejstvo


Hvala na ponovnom pokretanju teme, ali morao sam da uklonim link (da ne bi došlo do džabe reklamiranja). Ako nešto treba vezano za crnu i belu magiju, ti lepo kopiraj tekst pa ga stavi ovde. Smile

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
MMMMP
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2015
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 24, 2015 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zelim sa Vama da podelim sta je majka pronasla u dvoristu. Na stepenicama gde se brat i ja penjemo na sprat pronasla je papir umotan i zalepljen selotejpom, unutra je na papiru bila neka fleka, zemlja i kamencici. Pored toga je stajao orah. Koliko god da verujem ili ne verujem u bilo koji oblik magije, ovo me je ostavilo bez reci. Majka je papir zapalila a orah bacila dalje od kuce. Sada sam se bacila u potragu da vidim sta to u svetu magije moze da znaci, da vidim kakvo zlo nam neko zeli. Ako neko zna bar otprilike sta znaci zamolila bih da mi napisete. Hvala
 
D117
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2016
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2016 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim, verovali ljudi u to ili ne, mislili da je magija izmišljotina ili ne, ipak pišu o tome negativno ili pozitivno. Very Happy

U svakom slučaju, moje iskustvo još nije dotaklo toliko polje te PRAVE magije. Imao sam interesantnog iskustva sa tarotom. Pre, dok sam bio veoma skeptičan i jedan od onih koji dok nešto ne vide svojim očima ili ne osete na svojoj koži, u to ne veruju, barem. A onda sam počeo da pronalazim dokaze o tome da tarot zaista funkcioniše. Poznajem jednu devojku koja se bavi time iz mog mesta, dobri smo prijatelji danas. Ukratko, pogadjala/predvidjala mi je dogadjaje koji u tom nekom trenutku nisu bili ni u najavi. Stvari koje ne možeš da objasniš kako funkcionišu, ali ipak funkcionišu. To je barem za mene dovoljan dokaz da me natera da počnem da se za nešto barem zainteresujem i počnem da čačkam dok ne iščačkam i ne otkrijem kako to nešto funkcioniše.

Uglavnom, pre nekoliko meseci sam i ja, kao i nekoliko ljudi koji su ovde pisali već i pretpostavljam na drugim forumima, doživeo emotivni krah. Navikao sam da se moje veze raspadnu zbog neke prevare ili svadje i tako tih očiglednih razloga za raspad bilo kakve veze. Medjutim, zadnja veza u kojoj sam bio je bila 89% savršena. Ni jedna svadja, potpuno poverenje izmedju mene i nje, uživanje oba pojedinca jedno u drugom, fantastično. Ali .. hm .. uvek ima to "ali" .. nju je nešto gušilo ... nije joj davalo mira .. nešto neobjašnjivo. U isto vreme sam joj bio i savršen, ali jednostavno nije mogla da mi se preda. Sa druge strane sam i ja imao niz nekih neobjašnjivih emocija prema njoj. Ona kao čovek, naravno nije bila savršena.

(inače, da definišem "savršenstvo" u mom rečniku što kraće mogu, je savršenstvo po MOJIM kriterijumima kao mene pojedinca to ne uključuje samo fizički izgled, već i karakter, ponašanje osobe, itd. Ali sa moje tačke gledišta. Ono što je tebi savršeno, meni možda nije i to je to.)

imala je svoje mane uprkos kojim sam je ja ipak voleo i čak je i sada volim i dalje. Ali bilo je to nešto neobjašnjivo što ju je .. pa .. "kočilo" .. proverio sam čak i bez njenog znanja, da nije neko drugi u pitanju, bivši ili švaler (DA! kopao sam joj po fejsu i porukama, tužite me! Razz Very Happy ), ali ništa od toga nije bilo. neću u detalje previše. uglavnom, rastali smo se tako što je ona koju je to nešto blokiralo, mene koju sam je voleo i i dalje je volim do ušiju, naterala da ja nju ostavim, za njeno dobro.. ah .. ta ljubav .. negde sam pročitao da je danas više ljudi koji su emotivno gladni, nego što gladuju jer nemaju šta da jedu .. tužno. Confused

elem, počinjem da skrećem sa moje teme. okrenuo sam se toj magiji .. mističnom, onom što neki kritikuju, pljuju da ne postoji, a veruju u boga. ili što neki ohrabruju i podstiču, a ne obaziru se na posledice koje mogu iz toga da proisteknu.

počeo sam prvo tako što sam uzeo da čitam o tome samo. osnove. kako funkcioniše, energetska polja, astral, demoni i andjeli, sudbina(čije me je objašnjenje zabezeknulo koliko ljudi olako uzimaju taj termin u usta i tek koliko ga olako shvataju. više ga koriste kao izgovor po meni.), vudu, vračare, itd. i naravno, kada sam se dovoljno informisao o tome, barem nešto osnovno, počeo sam da jurcam te vračare i "magove" po internetu prvo. jbg, internet je najdostupnija baza podataka trenutno, što da ne. medjutim, primetio sam da su tu neki VELIKI i VIDOVITI magovi koji privlače ljubav, posao, sreću, NOVAC u kuću ili pojedincima koji im se obrate, ali po CENU .. 200, 300, 500, neki čak idu i do 5000 eura! ... reko', čekaj bre malo .. ako imaju tu sposobnost da privuku novac ... zbog čega im je uslov, da im pojedinac koji je zaista u problemu i do te mere očajnosti da nema više ikom drugom da se okrene, da im taj isti očajnik (ne mislim to u nekom uvredljivom smislu) plati??? ... naravno, odmah mi je zasvetlelo crveno svetlo prema njima, al ajde ... da ja njih malo testiram, za svaki slučaj. možda grešim?

ovako je tekao jedan od razgovora.
Ovu .. "osobu", sam pronašao na Facebook-u čak! Ali, hajde već kad je bal ..

Ja:
dakle vi radite ljubavnu magiju? vraćanje voljene osobe?

Osoba:
Da

Ja:
Aha, a da li je u pitanju biznis(naplaćujete i koliko) ili usluga(na koji način mogu da se odužim)?

Osoba:
Ne iz ljubavi se bavim kojekakvim psihopatama koje misle da je ljubav vracanje partnera magijom na silu

Ja:
... do negde razumem sarkazam, ali opet ni prethodna dva pitanja koja su naravno bila i više nego retorična, nisu bila postavljena bez namere. Pre vas sam se već jednom zaleteo kod jedne osobe i ne bih rekao da sam bio namagarčen, jer bio sam svestan rizika. Pre bih rekao da sam izabrao pogrešno iz očaja. Ali da ne razvlačim previše i ovo opravdanje za prethodno postavljeno pitanje, pretpostavljam da ste shvatili na šta sam mislio. A to je da na 100 ljudi ćete naići na 100 ćudi, svet je pun različitih karaktera. Kako dobrih ljudi, loših, zavidnih, emancipovanih, itd. tako i psihopata, ali i ljudi koji tvrde da poznaju magiju bilo kakvog oblika, crnu, belu, vlašku, tarot, astrologiju, numerologiju, itd., a u stvari sve to lažno predstavljaju da bi izvukli neku korist od ili psihopata ili ljudi kojima je zaista neophodna pomoć na tom polju. Ljudi koji nemaju više kome da se obrate za pomoć. Ne kažem da ste VI takvi, već proveravam. Da ne bih opet izabrao pogrešno.

Izmedju ostalog vas pitam da li je ovde u pitanju biznis ili usluga zbog toga što mi je takodje poznato iz priča drugih ljudi da su pravi vračevi i magovi mudri ljudi koji uzimaju onoliko koliko im se da iz zahvalnosti osobe kojoj su pomogli. Istina je, ja sam se vama obratio jer je meni neophodna pomoć na ovom polju, ali obzirom na moje prethodno obrazloženje razloga zbog kojeg sam vas pitao ona prva dva banalna pitanja, želim da vidim da li stupam u kontakt sa osobom koja zna šta radi ili sa osobom koja manipuliše ljudima za profit bez da im da rezultat. Osim toga, ne verujem da bi iko normalan, a pogotovo ne mudar čovek koji poznaje tajne ovog zanata, pomogao nekom psihopati da povredi drugu osobu.

Sve u svemu ... pretpostaviću onda da je u pitanju biznis, dakle postoji cena u novcu? Vi možete da prihvatite da mi pomognete ili da me odbijete, to je na vama. U tom slučaju ću potražiti nekog drugog. Ono što mogu da vam kažem dok ne proverim da li ste pravi mag, jeste da nemam nameru ikoga da povredim na bilo kakav način. Ukoliko i postoji mogućnost da neko bude povredjen, opet na bilo kakav način, neću vam tražiti da mi pomognete, a što se novca tiče, koju god cenu da kažete, dobićete traženi iznos. Ali po obavljenom "zadatku", jer ipak pričamo o biznisu predpostavljam. I to ne samo tu cenu, već ću je i duplirati, ako pokažete razumevanje za moju opreznost u ovome.

Da li ćete mi izaći u susret ili ne?

(prošlo je malo više od jednog dana kada sam tek primetio ono "seen" u facebook chat-u i da naravno nije bilo odgovora, pa sam joj onda odgovorio)

Ja:
U redu. Razumeću ćutanje kao "ne".

To je društvo bio samo jedan od nekoliko "razgovora" koje sam vodio sa tim ljudima. Suma sumarum ... koliko god očajni bili u tim trenucima, ukoliko vidite da IKO TRAŽI NOVAC ili pozamašnu sumu, BATALITE IH! Nema izgovora. I ja sam se iznenadio, ne koliko lažnjaka ima na net-u, već koliko tih lažnjaka ima koji su spremni da na tudjem bolu uzimaju tolike svote novca.

I kada sam taj deo svog istraživanja završio, rešio sam da uradim onako kako bi svi koji za magijom tragaju ili su ovde samo da kritikuju, trebalo da urade. Umesto da sedim za lap topom i iz sedećeg položaja jurim "vračare" po internetu jer imam neobjašnjiv i problem koji se može rešiti možda jedino nadprirodnim putem, ustanem i uzmem stvari u svoje ruke. Tako da sam rešio da idem i posetim mesto za koje svi i na internetu, ali i van njega, pričaju da je središte valjda najmoćnije magije na ovim prostorima. Mesto je timočka krajina, a magija je vlaška. Very Happy ... i naravno, ono što tamo otkrijem, napisaću ovde, pa nek se tim informacijama služi ko na koji način hoće. izučavajte, komentarišite, itd. na vama je. A ako zaista i pronadjem nešto, da ne bi kvarili temu moderatora, napisaću samo da sam pronašao nekoga ili nekoliko tih pravih vračara i da ta magija zaista funkcioniše. ali informacije ću vam dati jedino preko privatne poruke. I tako ... ako je neko iole motivisan ovom mojom odlukom, može čak i da mi se priključi u ovom "lovu" na misticizam. Very Happy

ali svi vi koji ste u problemu, imajte ipak na umu JEDNU stvar .. šta god bilo tačno ili netačno po pitanju magije, bilo kakve, jedno uvek stoji. po mom mišljenju, to je ta neka ekvivalentna razmena. i vrlo je jednostavna. u tom svetu tih energija, dobro se zaista dobrim vraća, a loše naravno lošim .. i to mnogo više od traženog. kao neka vrsta "karme" koja te definitivno kad tad ili ujede za zadnjicu ili te kao pas koji je srećan što te vidi oliže po licu. Very Happy tako da .. šta god želeli, šta god radili, na vama je sve to kao pojedincima. Sudbina nije zapisana od vašeg samog rodjenja pa do vaše smrti, već je relativna stvar. vi je pišete dok koračate kroz život i nikada je ne možete prevariti. jer koji god korak da odlučite da napravite, je korak koji vam je sudjen. bio to korak sa dobrim ili lošim ishodom po vas. Smile svi zainteresovani za ovaj "quest" nek se jave u inbox. Very Happy
 
LJUBA291991
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2017
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2017 11:34 am    Naslov poruke: cao Na vrh strane Na dno strane

Recite mi da li se jos neko bavi ovom temom?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Crna i bela magija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Strana 13 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon