www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto smo otisli ?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja recimo nisam nigde otisla jer sam rodjena u Parizu...Jedino sto od kako sam rodjena,sam isla svake godine u Srbiju i mnogo volim tamo da putujem...Da ne bih isla jedne godine,bas bih mi bilo cudno a dobro valjda sa vremenom se menja i zavisi naravno po kojim obavezama...

 
beyondmyself
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 46

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zbog ljubavi!

_________________
Blago onom ko rano poludi,zivot mu prodje u radosti i veselju Smile
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U mene je otac jos 89 oso u austriji mozda cak i prije. I kad je bio rat doso je i po nas. Tako da sam ovdje odrasla iskolala se itd. Nemogu reci da sam se pokajala, ko sto rekoh odrasla sam ovdje. zasad se neplaniram vratit u bosnu, Rolling Eyes ko zna hocul i ostati ovdje u at, volim promjene mozda se momkom odselim u drugu drzavu Rolling Eyes

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
Twix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 120
Mesto: Johannesburg

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je jednostavno bilo dosta politike i kojekakvih ne normalnosti drage mi Srbije...non stop nesto politicki ne valja, a ljudi ispastaju...e onda sam samo rekao "Do vidjenja"...
Ne zelim da budem rob u sistemu drzave u kojoj se "ciljevi" menjaju na svakih 6 meseci, a resursi prodaju strancima....

Mozda ovo sve zvuci ogorceno, ali u stvari i nije, jer Srbija je u sustini divna zemlja...samo meni licno ne odgovara Smile

Oticicu za nekoliko godina - na odmor... Neutral i nista vise...
 
-daniel-
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 07 Dec 2008
Poruke: 537

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 16, 2009 6:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doshao sam u nadi za nechim boljim nego shto smo imali u domovini, ne planiram se vratiti...
Prilika za napredak I bolja buduchnost kako za sebe tako I za svoje.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

j38!g@, zaj380 sam se Laughing
Rodjen sam ovde u Australiji, i to je valjda bio neki razlog sto me vuklo nazad, iako mi je burazer otisao 6 meseci pre nas.
Pa za bolji zivot i vise iz radoznalosti.
Bolji zivot jeste, al nije lepsi.
Na jednu stranu se ne kajem, posto sam ovde otvorio oci, naucio i shvatio dosta toga. Imam vise shvatanja i razumevanja. Nisam ostao 'zadrti balkanac' Laughing Wink Neke stvari sam uradio i radim ovde koje tamo ne bih ni sanjao, a kamoli pomislio. Upoznao sam zenu svog zivota.
Mogu ja sad pisati kako sam stekao ono ovo na zapadu, dok kod nas nebi nista mogao steci, al to nije to. Ako cemo biti realni, to jos nista nije nase, sve je to braco moj na kredu. Dok god se kredit odplacuje to nije nase. Te stvari necu da racunam.

Da li bi se vratio? To je smesno pitanje, ustvari ne pitanje nego odgovori su mi smesni. Vecina kazu da bi se vratili al' niko se ne vraca.
Ja sam bio za, pa protiv, pa samo za odmor. Al zadnjih par meseci, nesto me ZESTOKO gura da se vratim nazad. Videcemo, mozda odemo na godinu il' dve. Prvo da vidimo kako ce proci ova globalna kriza.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
nati84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Nov 2008
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 28, 2009 7:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam otisla sama vec su me moji odveli na ''silu''.bila sam protiv toga da odem da zivim u italiji ali imala sam samo 15 godina i moralo je biti kako oni kazu...ali sam se posle 10 godina vratila kuci...i sada sam najsrecnija osoba na ovom svetu....
 
NUSKMP
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 36
Mesto: Moskva

russia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 03, 2009 7:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednji veliki miting pred pad Miloševića,ja sam bio na svom radnom mestu,oko slavije,a onda sam dobio jezive batine od policije.Kako mi se tada otav nalizio u MOskvi.pozvoa me da dođemi i slonim se od ludila.
Zaitm sledi ljubav,a dalje......

_________________
Neka svako umre ko mrzi Partizan
 
dragonking
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Nov 2009
Poruke: 14

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 21, 2009 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bab, deda, roditelji - svi su mi ovde, pa sam onda i ja dosao.
 
suza_u_oq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 32
Mesto: Frankfurt am Main

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 12, 2010 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otisla sam zato sto su roditelji tako hteli. Baba i deda su imali nemacku penziju,ziveli smo od njihovih para.A onda su se moji zapitali STA KAD NJVISE NE BUDE BILO?? E,to je razlog zasto sam sada ovde gde jesam.U pocetku mi je bilo tesko,nisam nikog imala. A sad sve manje mislim na Srbiju,nekako,sve je izbledelo,sve me manje hvata nostalgija. Ovde imam sta god pozelim,a znam da kuci ne bih imala ni za par patika :/
 
maradona1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Sep 2011
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2011 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

otisao sam jer me poceo gusiti zrak tamo gdje sam bio,....jer covjek ima ili nema obraz i karakter,jer nemam zivaca itd mogao bih roman napisati....
 
thepenga
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2017 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otiso sam da mi bude bolje, da ne brojim dan i komad

_________________
Penga
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Zasto smo otisli ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon