www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Apartmanski privatni smestaj
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~
::  
Autor Poruka
pantelijabgd81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2011 6:50 am    Naslov poruke: Apartmanski privatni smestaj Na vrh strane Na dno strane

Da li ko zna za neki dobar smestaj u Beogradu? Privatni stan na par dana mi je potreban za 4 dana. Gledao sam hotele i to je bre mnogo skupo pa me zanima ima li ko iskrenu preporuku. Na netu sam nasao dosta linkova alimi sve to nesto sumnjivo. Nigde nema adrese i svi daju samo mobilni a nude kao stanove po centru grada.

 
Pera Postar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 28 Jan 2017
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2017 11:43 am    Naslov poruke: Smestaj u Beogradu Na vrh strane Na dno strane

Beograd je visemilionski grad koji ima stada ponudi turistima ono na cemu treba jos raditi su apartmani gde se gosti mogu opustiti i uzivati.




[Edit by škorpijica: Svaka poruka čija je svrha isključivo reklama komercijalnih sadržaja, drugih foruma, drugih sajtova krši Pravilnik i biće cenzurisana.]
 
nogrom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2017
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2017 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno. Ko hoće može u Beogradu da se odlično provede Wink
 
BeogradBlogs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Avg 2018
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2018 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je firma iznajmljivala stan na dan u Beograd. Centar čak nije toliko skup, jeftinije je definitivno nego da odeš u hotel. Ja sam bila u spa apartmanu i stvarno je izgledao vrhunski, ali on i više košta. Sve u svemu, to ti je moja preporuka iz ličnog iskustva Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~ -> Apartmanski privatni smestaj Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon