www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Psihicke krize...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u zadnje vreme često upadam u takve krize... Confused osećaj je svakako grozan, ne idem u krajnosti ali poželim da odem što dalje, iz ove ludnice, po mogustvu gde apsolutno nikoga ne znam, i da budem skroz svoja... ali svom srećom ne traje dugo... a naravno da je uvek tu moj Rade a i mužić koji mi uvek pomognu da sve to brzo prebrodim... Smile


_________________
~Duo de la muerte~
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba imati neki postavljen cilj koji ce te drzati.
Ja sam bila dugo, dugo u jednoj..pa depresiji, mogla bih reci.
Skoro pa sam se izvukla.
Najvaznije je verovati u sebe, voleti sebe, i imati neki cilj koje te drzi da se izvuces iz te neke krize. Razz

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 17, 2014 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najveću krizu sam imao pre tri godine kada sam umesto devojaka počeo da halsciniram dečka od jedne devojke o kojoj sam ja pre mnogo godina i pisao ovde (o Tihani) i njenog oca. Tada sam čak i hteo da se ubijem (al sva sreća mrzelo me, bio sam mnogo lenj Very Happy ) nisam mogao noćima da spavam, prestao sam da idem jednog godinu dana na faks, plašio sam se da izadjem čak i u društvu jačeg brata napolje. Jednostavno razboleo sam se i jedva su me nekako ukućani posle više od godinu dana ubedjivanja nagovorili da odem kod neuropsihijatra (i ranije sam sam haluscinirao, ali devojke, ovo je bilo da nemogu da izdržim-hoću da se ubijem). Neuropsihijatar mi je dao dva leka, koja i dan danas pijem (ali najmanja moguća doza). Sada jako retko imam haluscinacije, uživam dok spavam dok idem na utakmice, sa društvom bilo gde, i što je najbitnije čak i kad po nekad se pojave haluscinacije (to mora da se leči pažljivo-godinama) halusciniram devojke, potpuno svestan da je to halusciniranje, da niko nemari za mene (izuzev mojih ukućana)
 
Dúnedain
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jan 2015
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2015 9:26 pm    Naslov poruke: Re: Psihicke krize... Na vrh strane Na dno strane

Ја се борим тако , што знам да може бити горе ако се не будем борио .

_________________
Слава Роду
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2016 11:57 pm    Naslov poruke: Re: Psihicke krize... Na vrh strane Na dno strane

---X---GIRL je napisao/la sledeće:
Svakome od nas se desi da nas neko razocara,da nam se desi bilo sta lose sto nas navodi da zapadamo u neke psihicke krize. Cini ti se kao da nemas vise razloga za zivot,da se sve srusilo a opet zelis da verujes da ce se to promeniti i da ce biti bolje.

E ovako mene interesuje kako se vi osecate u tim trenucima i kako uspevate da izadjete iz svega toga?




S godinama se mnoge stvari menjaju. Ne razmišljaš isto sa 20 i sa 30... Dok sam bila mladja mnogo su mi teže "padali" odredjeni neuspesi u bilo kojoj sferi života. Pogotovo što sam emotivac, to je dodatno sve otežavalo... Vremenom sam se mnogo lakše borila jer sam, nesvesno, ojačala zahvaljujući tim problemima... Ranije sam umela danima da se zatvorim u svoju sobu i mozgram o svemu do iznemoglosti, sve dok ne bih milion puta "premotavala" odredjenu situaciju u svojoj glavi i razmišljala gde sam pogrešila, šta sam mogla drugačije i slično... Nisam takvog "sklopa" da padam u teške psihičke "dubioze", ali je bol bio ogroman. Onda nadjem rešenje za koje mislim da je najbolje i pokušam da ispravim stvar. Sada je drugačije. Ne nerviram se za ono što ne zavisi od mene, samo se trudim da prihvatim situaciju onakva kava jeste na način koji će meni biti najlakši. Mi komplikujemo mnogo jednostavne stvari u životu i sami sebi zagorčavamo život, ponekad... Ono što zavisi od mene, još bolje. Učinim jednostavnim i problema više nema...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2016 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kriza može da se reši kroz razgovor. Što više razgovora sa ljudima koji vas razumeju. Koji misle kao i vi mogu da vas dopune
 
LJUBA291991
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2017
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 19, 2017 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo puta sam prolazila kroz to. Nikome ne bih pozelela.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Psihicke krize... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon