www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zaboravili ste Vašu šifru/lozinku ili korisničko ime?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novo na sajtu ~
::  
Autor Poruka
Marjan84
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 511
Mesto: Izmedju pakla i raja "KingCity"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2017 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne NE Nikada! Smile Da li je moguce da ste se opet malo aktivirali! Smile Pozz za staru ekipu!


_________________
"The brightest lights in the darkest nighT"
.:.MARJAN.:.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2017 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cufra je napisao/la sledeće:
NenadS je napisao/la sledeće:
Pozdrav,

Tebi sada stoji ime Cufra, ne znam gde si videla da pise Zvezda_01?




Znam sta pise ali sam bila registrovana sa Zvezda_01 Nisam menjala nista pet puta sam se pokusala logovati sa zvezda dok nisam na kraju pritisla da mi posaljete na mail podatke pa sam videla da je promenjeno... Kako da vratim staro korisnicko ime to me zanima?


Samo administratori imaju mogucnost promene imena, a mi to nismo uradili. Jesi li sigurna da nemas jos neki nalog sa nekom drugom email adresom?

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
vujicicgagi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 07 Jun 2009
Poruke: 1
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2017 9:26 am    Naslov poruke: KAKO DA PROMENIM POSTOJECU LOZINKU Na vrh strane Na dno strane

Kako da promenim postojecu lozinku koju sam zaboravio a pritom mi je poslata nova na mail sada hocu da stavim moju drugu lozinku ali neznam kako molim vas pomozite
 
Nadrealista1981
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2015
Poruke: 1
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2017 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije me bilo dugo vremena pa sad neznam kako da skidam pjesme sa sajta, gdje god kliknem stoji mi reklama za putovanje u grcku, nemogu nikako da nadjem onu listu izvodjaca po abecednom redu, pomagajte kako znate Very Happy
 
dj igorije
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2015
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2017 7:47 pm    Naslov poruke: dowload Na vrh strane Na dno strane

dal je moguce skidati muziku? nisam bas dugo bio na ovom sajtu
 
ltyartng
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Maj 2017
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2017 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da više nije Rolling Eyes
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2017 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbog problema oko autorskih prava, morali smo da obrišemo kompletnu arhivu Sad

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
kiselomleko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2010
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 28, 2019 1:44 pm    Naslov poruke: brisanje naloga Na vrh strane Na dno strane

dobar dan,

kako/gde mogu da izbristem moj nalog?

hvala Vam
 
Tara Eckersberg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 27 Jan 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 05, 2019 5:37 pm    Naslov poruke: Čisto iz radoznalosti :) Na vrh strane Na dno strane

Nisam zaboravila ni lozinku a ni korisničko ime, ali sam htela da saznam koliko dugo sam već registrovana na sajtu tako da se nadam da ću moći na ovaj način :)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novo na sajtu ~ -> Zaboravili ste Vašu šifru/lozinku ili korisničko ime? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon