www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Žal za prošlošću
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 17, 2014 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ličnom smislu ne žalim za prošloću. Sto puta mi je lepše sada, niko me ne zeza imam šta hoću izuzev ljubav i ljubavi Very Happy A kad bi se vratio u prošlo vreme mislim da bi opet bio isti-jer ja nisam znao i neznam ni dan danas kako drugačije

 
Ana181
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Maj 2015
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 14, 2015 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zalim za prosloscu,sve sto je se trebalo dogoditi dogodilo se,kadaa bi se mogla vratiti u nju sve bih isto ucinila,jer to sam ja,pa valjalo ili ne Laughing

_________________
Opusti se i uživaj Smile
 
Vermerova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Okt 2011
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 03, 2015 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znaš šta bih pametnije rekla od Borislava Pekića jer baš tako nekako i sama razmišljam:
„Treba gledati pravo. Jer da se htelo gledati iza sebe, dobili bismo oči na potiljku. Treba ljubiti zemlju dece svoje, a ne dedova svojih. Jer čast neće zavisiti od toga odakle dolazimo nego kuda idemo.“

_________________
Memento mori!
 
holodocst
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Maj 2017
Poruke: 29
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2017 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vermerova je napisao/la sledeće:
Ne znaš šta bih pametnije rekla od Borislava Pekića jer baš tako nekako i sama razmišljam:
„Treba gledati pravo. Jer da se htelo gledati iza sebe, dobili bismo oči na potiljku. Treba ljubiti zemlju dece svoje, a ne dedova svojih. Jer čast neće zavisiti od toga odakle dolazimo nego kuda idemo.“


Kakva istina! Nažalost, nas od malena uče da se uvek okrećemo istoriji i prošlosti, pa zbog toga i kaskamo za većim delom sveta Crying or Very sad
 
Fosfor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2015
Poruke: 96

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2018 6:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Ako ne misliš na budućnost, ne možeš ju niti imati."

Zaboravi prošlost.

_________________
Put putuje moj jaran, putujem i ja... Smile
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2018 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prošlost ne zaboravljam, ali ne živim u njoj, ne žalim za njom, i sve mi se čini i kada bih mogla da je vratim, sve bi se ponovo isto desilo...ne znam zašto ni zbog čega; u budućnost ne gledam, jer je neizvjesna i danas te ima, sutra nema...živim dan po dan, nekako mi je tako lakše se suočiti sa svim i svoje obaveze i postojanje staviti u dan koji je osvanuo. A uveče se pozdravim sama sa sobom za svaki slučaj:)

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Žal za prošlošću Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon