www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste vidoviti?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
daxon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja imam najvise odgovora pod "C"...ja u stvari i jesam vidovit....

 
sharki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2006
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam isto a i c
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko ne moze da tacno predvidja stvari, ali je moguce predvideti poteze i reakcije ljudi na neke dogadjaje, jer vecina ljudi reaguje na iste dogadjaje isto.
 
dado2009
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh, da sam vidovit predvidio bih si brojeve lota:)
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pod a): 4
pod b): 11
pod c): 6

Baš da sam prepredena i beskrupulozna osoba nije tačno,jer ne volim da varam ljude da bi meni bilo dobro,već uvek koristim one ''bezazlene laži'' koje nikog drugog ne ugrožavaju,a meni koriste.Jeste da je moja parola:Cilj opravdava sredstvo,tj. da često ne biram sredstva da postignem svoj cilj,mada to radim uvek kada ne umem da na ''regularan'' način postignem ono što jako želim,a to činim,ponavljam,trudeći se da ne povredim druge.
Medjutim,meni se stvarno dešava da imam ''vizije''.Često mi kroz glavu prodju misli o nekom dogadjaju koji će se desiti i to se stvarno desi.
U nedelju dok sam doručkovao,bila je vaterpolo utakmica Hrvatska-Madjarska.Kod rezultata 7:5 za Madjare,kroz glavu mi je prošla sledeće misao:"Sad će Madjari da imaju veliku priliku za 8:5,promašiće,a Hrvati će da izjednače."
I stvarno Madjari su imali priliku veliku priliku(''1 na 1''),ali nisu dali gol,a Hrvati su izjednačili.Kod 8:7 za Hrvate,prošla mi je sledeća misao:''Ako prebaciš sa RTS2 na HRT2,Madjari daju gol i igraju se produžetci''.Ja to uradim(imam kablovsku) i stvarno:Madjari su izjednačili.U produžetku,lopta za Madjare,ja opet prebacim na HRT2(da Hrvati ne bi pobedili(šta ćete kao pravi Srbin sam se vodio onom čuvenom:Da komšiji crkne krava)),i tad mi kroz glavu prodje sledeća misao:''Ne trudi se da pokušavaš da ''menjaš'' nešto!Prihvati da će Hrvati biti prvaci sveta,nije to tragedija,Madjari neće izjednačiti!''I stvarno Madjari ne izjednačiše,Hrvati dobiše.
Možete da mi verujete ili ne,ali je uglavnom pogadjam kad ne kažem drugima da će se nešto ''dogoditi'' ili dogoditi i zbog toga mi niko ne veruje da sam pogodio kada se to stvarno desi.Mada,opet,i kad kažem dogodi se.Na prošlom SP u fudbalu sam npr. pogodio da će Italijani protiv Nemaca dati u poslednjih 2 minuta utakmice i to u drugom produžetku i da će tako pobediti.Medjutim,kada sam zainat drugovima rekao da će Francuzi biti prvaci sveta,promašio sam,jer mi je kroz glavu ''proletela'' misao da će Italija biti pravak sveta,ali pošto sam se poneo kao navijač,a ne kao ''vidovnjak'' promašio sam.Čak sam i pogodio da će Francuzi postići prvi gol,da će Italijani izjednačiti posle prekida.I stvarno,Francuzi su poveli iz penala,a Italijani izjednačili posle kornera.Pogodio sam da će nam Argentinci dati najmanje 5 golova,itd.
Kad god sam pokušavao da se kladim nikad nisam pogadjao,ali sam zato drugima davao sugestije oko nekih utakmica.Npr. pre nekoliko godina sam jedini tvrdio da će Inter dobiti Arsenal u Ligi Šampiona usred Londona i to ''iz dvojke u dvojku''.Niko me nije poslušao,a bio sam u pravu.Inter je pobedio baš onako kao sam rekao.Prošle godine su igrali Lids i Kristal Plas.Svi su igrali na Lids(bila je vrlo mala kvota,tako reći ''zicer'' utakmica),a ja sam rekao da će pobediti Kristal Palas.I opet sam bio u pravu.
Imam još jedan neverovatan način da predvidim Zvezdin poraz.Kad god zaspim neposredno pred neku Zvezdinu utakmicu i probudim se u toku iste ili je prespavam,Zvezda izgubi.Primeri za to su porazi u finalima kupa od Smedereva i Železnika i ovaj poslednji derbi.
Imao sam i u školi i na fakultetu neke dogadjaje koje sam ''predvideo''.Tačno sam znao kad ću da dobijem neku lošu ocenu,ne svojim neznanjem ili greškom već spletom ''nesrećnih okolnosti'' tj. usled bezobrazluka nastavnika i profesora,tj. znao sam kad će mi biti učinjena neka nepravda u školi ili na fakultetu.Ne znam da li sam drugačiji od drugih,možda je i većina ista kao ja,ali često mi se dogodi da ''predvidim'' neke dogadjaje,a takodje imam i često osećaj ''deja vu''.Ne znam,možda sam načisto ''prs'o'' tj. ''puk'o''.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Uto Apr 03, 2007 10:23 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
*boginja*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2007
Poruke: 58

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Većina odgvora mi je pod b Shocked
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Većina odgovora mi je pod C:

Ukoliko imate najvise odgovora pod c:
Vi ste altruista, usluzni i istinski daroviti. Vas cilj je da pomognete vasoj blizoj okolini savetima, svojim misljenjem i strucnim predvidjanjima. Duboko ste ubedjeni da ezoterizam vlada svetom. Niko vas ne moze ubediti da vidovnjastvo nije efikasno.

Dobro nije sve baš tako Laughing

_________________

 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko imate najvise odgovora pod a: (a imam)
"Za vas je zivot lisen svake misterije ili ezoterizma. Verujete samo u ono sto vidite svojim ocima i vise volite da zivite bez kompikacija koje bi u vas zivot moglo da unese vidovnjastvo."

Kakva glupost... naprotiv... obozavam misteriju... a i oci umeju da prevare...

"I pored ovakvog stava vi ste tolerantni, postujete druge, njihovo misljenje. Prihvatate njihov nacin zivota i njihovo misljenje koje je drugacije od vaseg."

E sa ovim mogu da se slozim.

Inace volim da gledam na vidovitost kao na sposobnost da se iz cinjenica izvuce i predvidi neki realan i moguc dogadjaj.
Svi dogadjaji su rezultati necega... mislim da se sve desva sa razlogom... a ne da neko moze da cita iz "knjige sudbine"

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vecina odgvora mi je pod b

mada me ovo skroz pogresno opisuje Neutral

Za vas je zivot lisen svake misterije ili ezoterizma. Verujete samo u ono sto vidite svojim ocima i vise volite da zivite bez kompikacija koje bi u vas zivot moglo da unese vidovnjastvo. I pored ovakvog stava vi ste tolerantni, postujete druge, njihovo misljenje. Prihvatate njihov nacin zivota i njihovo misljenje koje je drugacije od vaseg.

vise smatram da sam ovakva

_________________
 
Vampirusa
Izabel di Mulen
<b>Izabel di Mulen</b>





Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 18892
Mesto: ... tamo gde ljubav počinje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam C

_________________
 
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Nov 2018
Poruke: 25
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2018 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidovitost ili razvijena intuicija, sve je to isto.Život se menja mislima, tako da ne postoji apsolutna vidovitost.

_________________
Zivot je samo jedan.Ne trosi ga uzalud.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2019 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obično volim da rješavam testove kakvi god da su, uvijek se nadješ u nečemu, ali obično u onome što ti i odgovara i to nije samo moja odlika, mnogo ih je, mada ne žele da priznaju. Obično ako im test odgovara i imponuje oduševe se, a ako ne, kažu "glup test" i premda ovom testu pod tačkom, odnosno pitanjem nedostaje opcija b) većina odgovora mi je upravo ili b) ili c), tako da je sve rečeno.
Intuitivna jesam, snovi mi jesu, da kažem prilično upozoravajući premda ne mogu ponekad da ih rastumačim, ali instinkti su mi jako izraženi i stoga iz mnogih situacija izlazim neiznenađena i što je najvažnije nepovrijeđena. Nikada nisam bila kod vidovnjaka, nisam nikad ni imala želju da znam ništa što me čeka, prošlost poznajem...a budućnost...meni je ona uvijek i jedino samo sutra.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Da li ste vidoviti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon