www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crna magija
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Nov 2018
Poruke: 25
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2019 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od vas me je pitao da ga preporucim, odnosno da mu dam kontakt.
Ja kontakt ne krijem, niti ga reklamiram.Ovde sam samo hteo da vas sve upozorim da ne nasedate na svakakve vidovnjake i ponuđače pomoći kao što sam ja u početku , dok nisam našao pravu osobu da mi pomogne.Znam sam šta sam sve prošao dok sam tražio pomoć a niko mi nije preporučio adekvatnu osobu koja stvarno pomaže, koliko god da košta ta pomoć.Najgore je izgubljeno vreme, to se ne može nadoknaditi.Najbolje godine života su nestale u magli zaborava i muke.Tek nakon deset godina sam našao pravu pomoć i to preko preporuke osobe koju i ne znam. Daću vam ja moj kontakt mail: xyzalek@gmail.com.Na njega me možete kontaktirati da vas posavetujem, uputim u vezi svega, ne samo o temi o kojoj sam pisao, već i o ostalim stvarima jer verujte, zahvaljujući magiji sam imao mnogo problema.
Ja najbolje znam kakva je muka kada te niko ne može posavetovati ili uputiti na pravu osobu koja pomaže.
Samo iz tih humanitarnih pobuda želim da nekom pomognem jer sam na žalost stekao to iskustvo na svojoj muci.I neće mi biti problem da vam odgovorim i dam informacije u vezi bilo čega što me pitate ako vam mogu pomoći.



_________________
Zivot je samo jedan.Ne trosi ga uzalud.
 
JelenaPBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jan 2019
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2019 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja verujem u takve stvari jer mi se mnogo toga cudnog i neobicnog desava.Ni sama nisam svesna da li je to moguce.Trazim pomoc vec dve godine da vidim sta mi se to desava ali nikakvih rezultata. Sad
 
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Nov 2018
Poruke: 25
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2019 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JelenaPBG je napisao/la sledeće:
Ja verujem u takve stvari jer mi se mnogo toga cudnog i neobicnog desava.Ni sama nisam svesna da li je to moguce.Trazim pomoc vec dve godine da vidim sta mi se to desava ali nikakvih rezultata. Sad


Niste jedini u vezi takvih stvari koje Vam se dešavaju.Verujem da ima mnogo ljudi koji trpe štetu u životu i nemaju pravi kontakt osobe da im pomogne ili da im poboljša život.Dao sam Vam moj kontakt pa pokušajte da vidite kako da rešite svoje probleme a i neuzvraćenu ljubav.Svako dobro u daljem životu

_________________
Zivot je samo jedan.Ne trosi ga uzalud.
 
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Nov 2018
Poruke: 25
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2019 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preneću vam još neka moja iskustva da vam otvorim oči da ne gubite vreme i novac vezujući se za one koji obećavaju a ništa ne pomognu.Nada je zlo koje je izašlo kada se otvorila Pandorina kutija.Zbog NADE smo gubili i dobijali i sve je bilo Božija volja.Verujte u Tvorca jer vas on nikada neće napustiti, on je jedini koji vas bezuslovno voli.I kada vas svi napuste, on je tu da nam pruži ruku.
ZAPAMTITE OVO:"Ako dogovorite sa nekim skidanje magije ili ljubavnu magiju ili slične stvari, ukoliko nema malo olakšanja kod skidanja magije nakon polovine vremena od dogovorenog ili vam se ljubav ne vrati u roku, zaboravite to sve jer vas lažu".Oni pravi koju su sposobni i znaju sve kada šta mogu uraditi ili završiti i to vam kažu odmah.Nemojte me pogrešno shvatiti.Oni što imaju veliku reklamu i najviše su zastupljeni u medijima kao navedeni u mojoj temi ili ostali su najveći prevaranti.
UKOLIKO MI NE VERUJETE, SAMI SE UVERITE I VIDEĆETE SVE OVO LIČNO ŠTO VAM GOVORIM.
Ja najbolje znam ko su ljudi koji sigurno pomažu i kako se ponašaju jer sam prošao mnogo toga tražeći pomoć da bih je na kraju i našao.
Evidentno je da crna magija postoji.Neki nađu pomoć jer saznanju šta je problem kod njih, neki iznenada umru od zlih sila kao jedan moj poznanik,a neki nikada ne saznaju šta je problem kod njih.

_________________
Zivot je samo jedan.Ne trosi ga uzalud.
 
JelenaPBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jan 2019
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2019 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AlekXYZ je napisao/la sledeće:
JelenaPBG je napisao/la sledeće:
Ja verujem u takve stvari jer mi se mnogo toga cudnog i neobicnog desava.Ni sama nisam svesna da li je to moguce.Trazim pomoc vec dve godine da vidim sta mi se to desava ali nikakvih rezultata. Sad


Niste jedini u vezi takvih stvari koje Vam se dešavaju.Verujem da ima mnogo ljudi koji trpe štetu u životu i nemaju pravi kontakt osobe da im pomogne ili da im poboljša život.Dao sam Vam moj kontakt pa pokušajte da vidite kako da rešite svoje probleme a i neuzvraćenu ljubav.Svako dobro u daljem životu


Kontaktirala sam je i dobila odgovor.Dogovoricu se sa njom i videcemo sta ce biti od svega.Malo sam skepticna jer sam imala dosta promasaja i bacenog novca.
Javicu ovde ako bude sve kako treba Rolling Eyes
 
JelenaPBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jan 2019
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2019 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon par dana rada ove gospodje ostvarila sam prvi kontakt sa momkom koji me nije hteo ni pogledati.Bili smo sinoć prvi put zajedno.Kontaktirala sam gospodju i ona mi je rekla da ima da još radi na tome da sve bude kako treba i da okonča petnaestodnevni rad.Počela je da radi i na skidanju magije sa kojom imam problema već dve godine.To treba da radi 6 nedelja, pa ću videti na kraju i taj rezultat.Za sada, sve ide dobro. Very Happy
 
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Nov 2018
Poruke: 25
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2019 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima mnogo ljudi u novinama Zona Sumraka, Aura, vidovita Hidajeta, Šeherzada i slični, koji se reklamiraju da imaju moći i pomažu.Iz iskustva mnogih ljudi sa njima, oni samo imaju moći kod lakovernih da im samo uzmu novce.Nisu ovo više 90-e godine kada su vidovnjaci iskakali iz svakih novina.Nijedan od navedenih nema dokaz da je stvarno nekom pomogao osim da je nekog prevario za veću ili manju sumu novca a reklamiraju se kao da su Bogom dani.Šta reći na to osim Aleluja

_________________
Zivot je samo jedan.Ne trosi ga uzalud.
 
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Nov 2018
Poruke: 25
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2019 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JelenaPBG je napisao/la sledeće:
Nakon par dana rada ove gospodje ostvarila sam prvi kontakt sa momkom koji me nije hteo ni pogledati.Bili smo sinoć prvi put zajedno.Kontaktirala sam gospodju i ona mi je rekla da ima da još radi na tome da sve bude kako treba i da okonča petnaestodnevni rad.Počela je da radi i na skidanju magije sa kojom imam problema već dve godine.To treba da radi 6 nedelja, pa ću videti na kraju i taj rezultat.Za sada, sve ide dobro. Very Happy


Drago mi je zbog vas Jelena da rešavate svoj problem.Sretno u daljem životu

_________________
Zivot je samo jedan.Ne trosi ga uzalud.
 
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Nov 2018
Poruke: 25
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2019 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skidanje crne magije, ljubavna magija, poslovna magija, magija za novac je biznis kao i svaki drugi biznis.Ja pretpostavljam da vi ne želite da sa bilo kim poslujete, da im poklanjate novac i poverenje.Mnogo nas ima naivnih i spremni smo da razvežemo jezik kod raznih gatara i vračara a to ne bi smeli.Vi ne ulazite u profil takvih osoba jer ste očajni i ne razmišljate pa dođete u problem jer neki stranac nešto sazna o vama i to može iskoristiti protiv vas.Stanite sa takvim srljanjem i očajanjem.Razmislite o svakom koraku.Moja jedna drugarica je živela u bogatoj i "dobroj" porodici.Sve joj je išlo potaman u životu osim ljubavi a mogla je po ljepoti i pameti imati koga želi i kada želi.Otišla je kod ove jedne moje po preporuci da vidi šta joj se dešava sa ljubavnim životom.Nakon saznanja nije danima mogla doći sebi.
Reći ću vam ja šta se dešavalo.Njena majka joj je uradila groznu crnu magiju da je sluša, da nema sreće u ljubavi, da se nikada ne uda, da bude njen rob i još mnogo grozota.Njena majka ima novca a uz to je i luda da radi ovakve stvari i da uništava život svom detetu.Ova devojka se jedva spasila svoje majke i ja sam joj pomogao da se preseli negde u inostranstvo da može nesmetano da živi.
Poenta ove priče je u sledećem.Ako neko rođeni može da vam radi ovakvo zlo za koje niste ni znali da radi jer je situacija bila nazovi idealna u porodici, možete li tek tako očekivati od tamo nekih nepoznatih da će biti vaši prijatelji uprkos tome što platite za njihov rad?Ima svakakvih ljudi a malo je pouzdanih koji magijanje shvataju samo kao posao, koji vam urade za novac.Takvi su najbolji.Ja sam naletio na jednu groznu ženu koja mi je nešto pogodila iz života a i ucenjivala me.Pokušala me je uceniti a sada se ne usuđuje ni da okrene moj broj a kamoli da pomisli na mene.Zato, čuvajte se i neka vas dragi Bog čuva.

_________________
Zivot je samo jedan.Ne trosi ga uzalud.
 
JelenaPBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jan 2019
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2019 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Počela sam da izlazim svaki dan sa momkom.Obasipa me ljubavlju i pažnjom o kakvoj sam sanjala.Za vikend me planira odvesti van grada na mini odmor.Šta reći osim toga da sam konačno uspela da budem sa onim koga želim.Prošlo je i dve nedelje od skidanja magije.Bolje se osećam a misli su mi bistrije.Nisam više onako negativna i mnogo se osećam sretnije, ne svađam se sa ukućanima, a ljudi su me počeli manje izbegavati.SVe mi polako ide u životu nakon duže vremena Laughing
To je ukratko o rezultatu rada gospodje sa kojom sam dogovorila ljubavno spajanje i skidanje magije.Sa skidanjem magije nisam još završil ali se mnogo bolje osećam nego pre 15 dana.Idemo dalje....
 
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Nov 2018
Poruke: 25
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2019 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suštinski gledajući, mi se obraćamo magu ili vračari, grubo rečeno, da nam pomognu jer se odjednom osećamo bezvoljno, loše, blokirano, ništa nam u životu ne ide i što je najgore vidimo da je to neki loš uticaj koji nas ometa u daljem rastu i razvoju.Šta oni trebaju?Oni trebaju da otklone ove loše nametnute energije koje nisu ni malo bezazlene jer ako su dugo u nama, znaju i prouzrokovati neku boest.Zato je igranje sa crnom magijom prema osobi u stvari pokušaj ubistva, brzi ili spori pokušaj ubistva, to nije bitno.Kako reče ova gospođa koja je meni radila:" Magija koja se skida sa tebe se vraća osobi koja ju je naručila tebi.
Taj bumerang je deset puta gora zla sila nego ona koja je tebi namenjena.Tada nema pomoći."

_________________
Zivot je samo jedan.Ne trosi ga uzalud.
 
JelenaPBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jan 2019
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 02, 2019 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo da javim da je završeno i skidanje magije.Osećam se bolje nego ikada, nema tereta, blokada, glavobolja i nervoza.Konačno sam oslobođena zla i dišem ponovo punim plućima.Mnogo ti hvala na kontaktu.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Crna magija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon