www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Deca i mobilni telefon
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
nogrom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2017
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2017 10:53 am    Naslov poruke: Deca i mobilni telefon Na vrh strane Na dno strane

Sa koliko godina je ok da deca počnu da koriste mobilni telefon?
Moja ćerka ima 7 god. i kaže da sve njene drugarice imaju mobilni i da bi trebalo i ona da ga ima...
Ja se protivim tome, ali vidim da je to postala normalna stvar i razmišljam se da joj uzmem neki osnovni model...
Da li je to pametno ili da budem uporan i da još uvek ne dozvolim?


 
holodocst
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Maj 2017
Poruke: 29
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2017 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sa mojim sinom izdržao do trećeg razreda osnovne (9 godina), ali vidim da su mnogi roditelji deci dali odmah telefon čim su krenuli u školu. Svakako nemoj da joj kupuješ ništa skupo i sa velikim ekranom. Nema šanse da detetu ne ispadne telefon bar jednom Rolling Eyes Ja bih ti preporučio da uzmeš jeftino neki polovnjak na KP-u za početak.
 
ltyartng
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Maj 2017
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2017 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam protiv toga da se deci daje bilo šta od tehničkih uređaja pre 11-12 godina, odnosno tek oko 5 razreda osnovne. Mislim da im to nije potrebno pre toga i samo će gubiti vreme. Treba ih dati na neki sport čim stasaju za to da bi se pravilno razvijala. Tehnika će svakako neminovno doći na red, ali što kasnije, to je bolje za njih.
 
nogrom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2017
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2017 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlučio sam da joj uzmem pred početak škole neki telefon do 5" i do 20K dinara, pa mi treba preporuka koji sa ove liste:

Koji telefon do 20.000 din?

Znači nešto što ima bateriju koja može da pogura više od jednog dana i da bude dovoljno čvrst pošto će detetu 100% ispadati više puta Rolling Eyes
 
Marija1912
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2018
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 07, 2019 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam protivnik davanja telfona i tableta deci. Vidim da deca od prvog razreda imaju telefone. Šta mislite koja je danas granica do koje možemo da branimo telefone a da to nema veći uticaj na njihovu socijalizaciju?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Deca i mobilni telefon Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon