www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ubrzajte vas komp
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
garod
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 4

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 10:48 am    Naslov poruke: ubrzajte vas komp Na vrh strane Na dno strane

za one koji imaju internetu preko telefonske linije
mikrosoft je rezervisao 20% linije na vasem racunaru za njihove programe,evo vam jedna solutija da bi mogli da izbrisete to pa tako mozete da profitirate sa vasom linijom na 100%.....
sa leve strane kliknite na demare pa onda tamo u prozorcicu( na francuskom pise) EXECUTER kod vas neznam koju verziju imate mozda englesku
u tom malom prozorcicu napisite >> gpedit.msc << pa ok.......
posle kliknite na >> model administratora << posle kliknite na desnoj strani na >> reseau << videcete odozgo peti po redu pise >> planirajte paket pakete QOS << kliknite na njega, posle cetvrti odozgo pise >> limite la bande passante << kliknite na nju otvorice se jedan mali prozorcic i u njemu kliknite na >> ACTIVATE << i videcete da pise broj 20,izbrisite broj 20 i stavite nulu>> O << kliknite na ok pa upalite vas komp to je sve Wink Wink

ima isto tako jedna komanda za ubzavanje otvaranja prozora na kompu
sa leve strane kliknite ne demarrer pa ubacite i mali prozorcic >> regedit << pa posle na >> HKEY_CURRENT_USER << posle kliknite na
>> Control Panel << posle na >> Desktop << gedajte sa desne strane ima jedan dossier koji se zove >> MenuShowDelay << kliknite na njega
otvorice se mali prozorcic u njemu pise 400 izbrisite 400 i stavite >> O <<
ugasite i upalite komp i probajte videce te veliku razliku
Wink Wink


ako imate puno dossier na birou sa strelicama na njima ima jedna komanda da ih izbrisete da biro bude lepsi

upisite >> regedit << pa onda kliknite na >> HKEY_CLASSES_ROOT <<
i trazite jedan dossier koji se zove >> Inkfile << kao na slici (kliknite na sliku da bolje vidite)
gledajte na desnoj strani ima jedan dossier koji se zove >> IsShortcut <
(na mojoj slici nema posto sam ga izbrisao)
izbrisite ga ugasite i upalite komp i strelice nece vise biti tu...

dali ste uspeli?? Wink Wink


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mala, samo jos da razumem francuski Smile) ako neko moze da prevede na engleski, bilo bi super posto ja koristim dialup.... u 21. veku Sad

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Google je moj prijatelj, on mi je pomogao da prevedem ovo, nasao sam sve, mada ta opcija nije bila aktivirana, evo sad sam je ukljucio i podesio na 0, pa cu vam javiti kako to radi Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
kope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 37
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajde stvarno ako moze neko da prevede ovo?
 
emgamix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 13

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dajte ima li neko prevod za ovo molim Vasss???
 
kope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 37
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima google.

http://www.google.com/language_tools
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto ne znam francuski a znam otprilike cemu sluzi ovaj tweak evo sta je decko objasnjavao ->
U run-u kucajte gpedit.msc i udarite enter i pojavice vam se Group policy prozor i sa leve strane prozora kliknite redom: Computer configuration ->Administrative templates-> Network-> QoS packet sheduler i zatim ce vam se na desnoj strani prozora ponuditi nekoliko komponenti a vi izaberite Limit reservable bandwidth -> kliknite dva puta na njega i otvorice se novi prozor i imate ponudjene opcije Not configured, Enabled, Disabled i vi izaberite Enabled i kada to uradite ispod ce vam se stvoriti mogucnost da unesete Bandwidth limit (%) i tu umesto onih 20 koji po defaultu stoje unesite Arrow 0 i onda samo pritiskajte ok dok ne izadjete iz svih prozora.

_________________
eZine sa najboljim tutorijalima iz oblasti informatike NA NASEM JEZIKU.
۩ MaYuR ghhet00 ۩
Tutoriali na srpskom jeziku
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni radi isto kao i ranije... a vama?

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isto
 
radovan haki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 47

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja nevidim razliku
 
dj's
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 71

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema razlike nimalo cak mi sada radi malo gore

_________________
dj's
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima puno fora da se ubrza PC,mene to nezanima pa i netrazim po netu.......u svakom slucaju M$ je tako dobro napisao windows,da ga ja zovem vreca bugova i to ce i ostati......
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> ubrzajte vas komp Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon