www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zeljko Samardzic, vasa misljenja ?
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 7:18 pm    Naslov poruke: Zeljko Samardzic, vasa misljenja ? Na vrh strane Na dno strane

Sad da cujem vase misljene o Zeljku Samardzicu?
i koja vam se njegova pesma najvise dopada?

Ja imam vise pesama koje mi se svidjaju

Grlica
Ljubavnik
9000 metara
i tako dalje.......


Zeljko Samardzic-9000 metara



_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
sajebilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2005
Poruke: 50
Mesto: kikinda

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj komentar je:"Gde su ga drazali do sada kada je tak osedeo a tako lepo peva!!!"

_________________
Sa Je Bilo?!
 
donvito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 28

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar . relativen . miren i dobar peac
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjeva je sigurno u mostar po kafanama, pa je onda pocetkom rata otisa za beograd, zamjenio jekavicu sa ekavicom i proslavio se.
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican pevac jedan medju najboljim Wink
 
toc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 27

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 208

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenznam sta da kazem o njemu.izvrstan pjevac i jako mi se svidjaju njegove pjesme.najbolja njegova pjesma nmi je 9000 metara,a ostale koje su dobre od njega su:udala se moja crna draga,golubice,stari lav,pokazi mi sta znas,bezobrazno zelene,prava ljubav....ima ih jos dosta Smile
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 5:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su mu prethodni albumi bili bolji nego ovaj zadnji. Kao pevac je super, a malo me je razocarao kao covek ali to je njegova privatna stvar, pa ne bi nista vise da kazem na tu temu.
Od njegovih pesama najvise volim Grlicu, Sipajte mi jos jedan viski. Sve je surovo, Lovac na potezu....

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
mPmarc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je on smijeshan, "stari lav" Rolling Eyes , ne svidja mi se.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 16, 2005 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ima dobrih pesama, ja sam inace bila na jednom njegovom koncertu i bilo je ok.
I on fino izgleda za svoje godine

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 7:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kvalitetan je pevac.....tekstovi su mu uvek dobri....volim da ga slusam..... Very Happy

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Albena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jun 2004
Poruke: 62
Mesto: Sofija

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam ga prvi put čula i videla, bio mi je pomalo tužan...
A sada - simpatičan. Takve su mi i njegove pesme... jeste /neko je napisao/-stari lav, ali su pesme koje peva, bar one koje sam ja slušala, upravo prilagođene njegovim godinama. I mislim da je u tome njegov veliki plus.
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dobar glas, meni se licno svidja njegova muzika.

_________________
Mil-KG
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Zeljko Samardzic, vasa misljenja ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon