www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

WinXP autorun???
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
feko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 1:12 pm    Naslov poruke: WinXP autorun??? Na vrh strane Na dno strane

Ma nesto mi se sje...
Ne radi mi autorun bilo da ubacim cd ili da prikljucim externi HD na USB. Zna li neko zasto?


 
JAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Chieff ako ti je poznat regedit udji u njega i u gornjem meniju nadji find i u find ukucaj AUTORUN

kada bude naisao na prvu adresu prebaci kljuc sa 0 na 1
8)
 
Locutus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 124
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 7:51 pm    Naslov poruke: Glup savet Na vrh strane Na dno strane

Evo ti jedan glup savet. Moja devojka koja je inace plavusa kad god sjebe nesto u Windowsu reinstalira ga. ako nema drugog nacina da to popravis urdi kao i ona Laughing
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idi na run i kucaj auto.exe dolje u startnom meniju Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idi Na Run... I Ukucaj "gpedit.msc". Zatim Odaberi Opciju "Administrative Templates". Posle Toka Klikni Na Opciju "System" I Tamo Gde Pise "Turn off Autoplay" Odaberi Opciju "Not Configured".
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> WinXP autorun??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon