www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sms poruke!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedno mache za tobom plache zato shto ga mache drugo nije zvalo dugo...u korpici tuzno sad se svilo, moje mache mene bash zaboravilo!


_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skrati sebi muke, uzmi ga u ruke, pa ga nezno takni, usnama primakni, preko njega sad jezikom kreni, pa uzivaj u njegovoj peni, tjapi ga iz flashe, svetsko je a nashe! MB!

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti mozes drugoj u zagrljaj pasti
i drhtati kao kap morske pene,
ali u trenu najvece strasti
sklopices oci i videti mene.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
mrbakero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 330
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: saljivi sms Na vrh strane Na dno strane

NOVA - Posto niste clan planinskog drustva i nemate clansku karticu stoga vas molim da mi se ne penjete na BiiiiP!! Poruku nam salje "Tornado Band"!

NOVA - Kad sam jeo BiiiiP, jeo sam tebe. Poruku nam salje Steker!

NOVA - Pretpostavka: Zene vise uzivaju u seksu nego muskarci. Dokaz: Kad vas svrbi uho, pa ga prstom pocesete, vase uvo je sigurno mnogo vise uzivalo nego prst. Poruku nam salje GoranA!

NOVA - UPOZORENJE!Nocas ce se desiti zlocin iz strasti! VREME:oko ponoci. ZRTVA:ti. MESTO:tvoj krevet. POCINITELJ:nek ostane mala tajna do veceras! Poruku nam salje Modrichha!

NOVA - Obecao je da ce biti nezan, bolelo je, viknula sam kad sam videla krv! izvadio
ga je i pokazao mi ga. Bio je veliki moj prvi zub. Poruku nam salje Dada!

NOVA - Posjedujem plantazu oraha potrebna djevojka za tucanje!! Poruku nam salje Nermin!

NOVA - Otiso si jednog dana i odneo pola stana! Sad se vracas po vitrinu.....MARS U PIZDU MATERINU!!! Poruku nam salje Olivera!

NOVA - m0bI+eL mI Je p@o sA PeTO& $pRAT@.FALa B0gU n!je MU Nl$tA Poruku nam salje ZoKa!

>>BESPLATAN LICNI HOROSKOP<< - Besplatna izrada licnih horoskopa, da bi dobili vas licni horoskop kliknite OVDJE i prijavite se, za 24h vas horoskop ce biti gotov!

230. Kad snajperista namigne tu uvek obori s nogu... Poruku nam salju Maja i Zeljko!

229. Igraju dva eksera kosarku i dodje cekic i zakuca. Poruku nam salje Sanja!

228. We will now upgrade your brain-please wait.............
Searching.......... searching...........still searching................
sorry, NO BRAIN found... Poruku nam salje Djomla BG!

227. Zene su kao bioskop. Interesantne dok ne udjes a onda shvatis da si taj film vec gledao... Poruku nam salje Djomla BG!

226. Einstain je mrtav, Newton je mrtav, a ni ja se ne osjecam bas najbolje... Poruku nam salje Djomla BG!

225. Moram ti priznati da mastam o tebi i de mi se vec dugo svidjas!Zastane mi dah kad te vidim!Zelim te i jednom te moram imati.
Audi A8...volim brza kola... Smile Poruku nam salje Djomla BG!

>>PROGRAM ZA RAD SA FOTOGRAFIJAMA<< - Download-ujte potpuno besplatno program za rad sa fotografijama, program je nagradjivan veoma mnogo puta, za download kliknite OVDJE!

224. Kako se udvara filozof : U kluminaciji entuzijazma kolosalno inspirisan vasim
egzoticnim sarmom manifestujem sledece: nebi da budem maliciozan, niti da priudiciram ali vasa psiha je tako cudna da ja apstraktno deabortujem sve simptome vase dijalekticnosti! Smile Poruku nam salje Djomla BG!

223. Prosla si kroz moj zivot, kao krava kroz kukuruz! Poruku nam salje Milan!

222. Juzna Morava niz reku kotrlja kamencice, vetar niz avliju rastura articici, moja
ljubav raste kao krater, ako te ne volim jebes mi mater. Poruku nam salje Fudbalerka!

221. Orgazam ima sest faza:
Asmaticnu: Ah,Ah!
Geografsku:
Tu,Tu!!
Matematicku:
Vise,Vise!!
Religioznu:
Oh,Boze!!
Samoubilacku:
Umirem!!
Ubilacku:
Ako stanes ubicu te!! Poruku nam salje Nikola!

220. Pitaju kravu zasto tuzno gleda a ona kaze: Kad bi vas svaki dan tukli i za sise
vukli, jednom godisnje jebali i vi bi tuzno gledali!!! Poruku nam salje Azra!

219. Ako procitas moju poruku, dugujes mi zagrljaj, ako je izbrises poljubac, ako memorises izlazak, ako ne odgovoris seks, ako odgovoris onda mi dugujes sve! Izbor je tvoj!

218. Nakon dobrog sexa pojescemo dva, tri keksa. Biti cemo snazni i pomalo vlazni. Uvek ostanem bez reci kad spermici pocnu teci, kada sve izgubi svoj sjaj jer je sexu kraj!!! Poruku nam salje SajkoCH!

217. Sada cu vam nadograditi mozak...molim sacekajte..trazim...trazim..i dalje
trazim...izvinjavam se, oticicu, mozak nije nadjen! Poruku nam salje LavicaVR!

216. Reci 2 vrste sladoleda. Jesi li? Sad reci 2 vrste cigareta. Jesi li? E sad reci 2 reke
u Argentini. Sta je bilo? Lizanje i pusenje ti idu a geografiju nemas pojma!!! Poruku nam salje Marija B. (Vrbas)!

215. Svaki dan unutra-van, gore-dole, udahni-izdahni, a njega ni otkuda. Nikad vise u zgradu bez lifta!!! Poruku nam salje tasha `89!

214. Nase prijateljstvo mi puno znaci: kad ti places, placem i ja, kad se ti smijes, smijem se i ja, kad se ti bacis kroz prozor, ja umirem od smijeha... Poruku nam salje Dina!

213. Ova poruka 15 miljijuna god. trazi najgluplje bice u svemiru, sa zadovoljstvom vas obavjestavamo da je njezina misija upravo zavrsila!!! Poruku nam salje Igor Kodba!

212. Iz agencije "Play girl" vas obavestavaju da slika koju ste poslali nije dosledna da je objavimo, zato vas molimo da sliku posaljete u emisiju "Konji koji jure"! Poruku nam salju Jana i Jasna!

211. Meteorolozi za sjutra najavljuju KISU POLJUBACA...Uz povremeno DUVANJE U
VRAT...Temperatura tijela ce dostici cak i 39,2...A pritisakna tebi bice VEOMA JAK !!! Poruku nam salje Bojana!

210. Kako si sladak."rodila majka kinder jaje" Poruku nam salje Enis!

209. I wish you to have sex only on days that begin with "T": Tuesday, Thursday, Tomorow, Today, Taturday, Tunday...Every tuckin' day. Poruku nam salje Jelena!

208. Bog stvori sunce-toplo i sjajno, stvori mjesec-mio i drag, stvori more bistro i
duboko, zatim stvori TEBE...jer, nekakvu pizdariju je ipak morao napraviti.

207. Cu te scepam ko seljak hladno pivo ispred zadrugu.. Poruku nam salje Marko Cvetanovic!

206. Kako da te pronadjem u izlasku sunca, kako da te jutrom budim, kako da zajedno jutrom otvaramo oci, kako da te pronadjem u kapljici rose, kako kad se budim u podne. Poruku nam salje Aleksandrax_!

205. Dosta je bilo stiha i proza,mene bez sexa hvata nervoza!!! Poruku nam salje Tatjana!

204. Zivi u sumi, vuk nije, sedi na jajima , kokos nije, ima glavu, covek nije, ide u rupu,
mis nije. Ako pogodis sta je dobices sedmodnevni boravak na njemu! Poruku nam salje Gaga!

203. Zao nam je, ali vas pimpek nije prihvacen u "GUINESOVU KNJIGU REKORDA" zbog nezadovoljavajucih okolnosti. Pokusajte u knjizi "CUDNE MALE IZRASLINE". Hvala. Poruku nam salje Dijana!

202. Lezim u krevetu, gledam nebo i zvijezde kako prekrasno sjaje poput tvojih ociju i
mislim....................BiiiiP TE, GDJE MI JE KROV???

201. Cula sam da ti je velik, krut.Da ti ne moze stati u hlace, i mogu ti reci da ti je bas
super taj...DZEMPER !!! Poruku nam salje BUX!

200. BOSANSKA POEZIJA(2. dio):Noc, tisina, Bog ti dao, koja mjesecina, ja gol, ti gola, BiiiiP bi i mrtvog vola, a kamoli tebe ljubavi moja!

199. Razgovaram sa foteljom, sarmiram televizor i doruckujem sa tosterom. Molim te javi mi se dok ne zapocnem ozbiljnu vezu sa usisivacem! Poruku nam salje Hrabro Srce!

198. Idealna definicija seksa: OOP,PRC,AAH,STRC!!! Poruku nam salju Zex & Cex!

197. Stojim i pisam na sokaku, uzivam u svjezem zraku i dok mi tako mlaz curi moja misao tebi juri, u daljini cujem da se deres i pomislim............GARANT SERES! Poruku nam salje Naida!

196. Padne zeka u vodu i pocne da se davi.Naidje lija i zec je zamoli da ga izvuce
napolje. Lija mu baci rep i zec izadje. Kasnije lija padne u vodu pa zeka baci svoj rep da je
spase al` ne ide mali mu je. Ode do svog BMW-a uzme sajlu i spasi liju. Naravoucenije: nije bitno koliki ti je vec kakav auto vozis!

195. Sjecas se kada smo se vozili u vozu i ti si kroz prozor isturio lice a ja guzu i svi su mislili da smo blizanci:) Poruku nam salje Slaven!

194. Einstein je jednom rekao:"Ne vjeruj sjaju u partnerovim ocima,to je samo svjetlost sto mu prolazi kroz suplju glavu!" Poruku nam salje Sabina!

193. Love is a name, sex is game, forget the name and play game. Pristajes? Poruku nam salje Dejan!

192. Bili jednom princ i princeza, voljeli su se tako strasno kako niko nikad nije.Jednog
dana princ ALAD-UM EJIN ostavi princezu u suzama.Znas li zasto? Procitaj ime princa sa zada! Poruku nam salje BOKI!

191. Vi kao clan brzojebackog kluba "jebivjetar" pozvani ste na proslavu dana "
kurceve mudrosti" koja ce se odrzavati u restoranu kod "mokre pizde"! Poruku nam salje Josipa!

190. Ako te nekad na ulici sretne covjek u crvenom, zgrabi te i nabije na BiiiiP, ne plasi
se, to je Djeda Mraz, ispunjava moju zelju! Poruku nam salje Anesa!

189. Pricaju dva kondoma, i rece jedan: u zadnje vreme sanjam decu, a drugi ce covece pa ti si puko!! Poruku nam salje Bozena!

188. Patis dok ne shvatis, a kad shvatis da patis tad patis sto si shvatio da si uzalud
patio...

187. Kada ti sreca okrene ledja sutni je u guza! Poruku nam salje Maki!

186. U ljubavi treba biti uporan-rece mrav i dize prvu nogu stonogi...

185. Obozavam te toplu i mokru. Obozavam kada udjem duboko u tebe i osetim tvoju toplinu. Ne mogu bez tebe. Volim te, moja kado! Poruku nam salje Velanac!

184. Kidnapovat cu te i odvest daleko u sumu i onda tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat KAMENOM PO GLAVI... Poruku nam salje Mirela!

183. Mesnica Gavrilovic salje Vam sluzbenu obavijest da ste proglaseni svinjom godine, te da ce za nagradu Vasa slika biti na konzervi svinjskog gulasa. Cestitamo! Poruku nam salje Renata-Pula!

182. Dodirni me pogledom i uzvraticu ti,polako me skidaj ocima i dopustit cu ti.Njezno
tjelo mi usnama uzbudi...a sada se lijepo probudi! Poruku nam salje Dina!

181. X3S WI73Z- ovaj kod izmislili su profesionalni informaticari. Okreni mobitel
naopako i ti ces ga razumjeti!

180. Moram ti ovo priznati, znam da ti se nece svideti ono sto ti pisem, ni meni nije lako, ali moras saznati istinu od nekoga pre ili kasnije, PRAVI DEDA MRAZ NE POSTOJI! Poruku nam salje Eleonora!

179. Samo lezi opusti se i skini pantalone,ja cu polako uci u tvoju guzu-Tvoja injekcija.. Poruku nam salje Eleonora!

178. Kosovsko drustvo Albanaca vas obavestava da ste na nagradnoj igri dobili jednog
Albanca, ako ga ne podignete za 7 dana poslacemo vam celu porodicu.. Poruku nam salje Miki!

177. Vidjela sam te kako hodas ulicom, te oci, taj pogled, tijelo, noge,... Nisam se
mogla suzdrzati i pocela sam pjevati: Who let the dogs out !!!! Poruku nam salje Ana!

176. Sex is sensation caused by temptation when a man puts his location in a woman's destination. Do you get my explanation or you need a demonstration?! Poruku nam salje Dexi!

175. Hoces li da ti ispricam jedan vic od kojeg ce ti otpasti sise? Ma necu, vidim da ti je
vec neko ispricao!

174. Lep si ko slika, treba te obesiti:) Poruku nam salje tasha '89!

173. Sanjala sam da si carobnjak i da si me pretvorio u pusku i okacio na zid. Posto ti se ne uklapam u enterijer ti me skines, nategnes i opalis! Poruku nam salje Jelenica!

172. En ten tini pimpek ti je MINI, savaraka NE VIDI SE od dlaka, tika taka ne bi ga ni stara baka, bija baja MALA su i jaja, TUF neces dobiti MUF... Poruku nam salje Ana!

171. 50% znas da mislim na tebe, 60% znas da mi se svidjas, 70% znas da te sanjam, 80% znas da ne mogu bez tebe, 90% znas da te iskreno volim, 100% znas da se ja zezam.. Poruku nam salje Kristijan!

170. Jebi u vodi jebi na stazi ali na svoje guza dobro pazi!Ode ti guza dok covek migne jer danas jebe ko koga stigne! Poruku nam salje Bane!

169. Zeni su potrebne 3 zivotinje u zivotu: jaguar u garazi, lisica oko vrata i majmun da joj sve to placa ! Poruku nam salje Jovana!

168. NO WORD-NO MAN;NO MAN-NO WOMAN;NO WOMAN-NO SEX;NO SEX-NO CHILDREN;NO CHILDREN-NO SCHOOL;NO SCHOOL -NO PROBLEM!!! Poruku nam salje Tijana Jovanovic!

167. Pre par godina u nas gradu je bila velika poplava! Samo je jedan od nas preziveo, to je onaj koji cita ovu poruku, preziveo je jer BiiiiP plutaju. Poruku nam salje Tijana Jovanovic!

166. Lepa si ko ikona kad te vide svi se krste! Poruku nam salje Dust!

165. Znas li sta je Bog rekao dobrim jebacima??? PA NARAVNO DA NE ZNAS!!! Poruku nam salje lsd!

164. Ne doruckujem jer te volim!
Ne rucam jer te volim!
Ne vecerem jer te volim!
Ne spavam jer sam gladna!!! Poruku nam salje Ajdina!

163. Kad sam bio mali, bio mi je veliki. Sad kad sam veliki, sada mi je mali. Pocinje sa K a zavrsava sa C. Sta je to? Odgovor: KREVETAC...

162. Ti si pravo djubre!mrzim te,ti odvratni stvoru! Rece zec mrkvi i baci je u
smece!! Poruku nam salje Ivana!

161. Cuo sam da si umro, crko, jeben si citav, kiflicar, kifla, debil, kreten, BiiiiP, seronja, sidas, izdrkana stoka, zgazio te sleper i izresetali automatskom......javi mi
se ako si ziv! Poruku nam salje HOMO!

160. U jednom hladnom zimskom danu nasle cure jednu bananu, pa je ljube, pa je lizu, u zivot da je dizu. Gle pa to je moja kita, popusi je ko procita! Poruku nam salje Luciano!

159. Ako te srce zaboli, ako te u grudima stegne, ako osjetis jaku ceznju i pamet ti se
pomuti, nije to ljubav, to je INFARKT! Poruku nam salje Jura!

158. Menjam metalik sarenu kravu sa hi-fi urlanjem i spustenim spojlerima za konja koji ovo cita. Poruku nam salje "adrenalin boy"!

157. Pitam Carobnjaka za cvijet on mi dade vrt, pitam Carobnjaka za rijeku on mi dade okean, pitam Carobnjaka za supak on mi dade TVOJ BROJ! Poruku nam salje Denis!

156. Muskarci su rodjeni vozaci - Prvo te upale, pa te provozaju, onda te zgaze a potom - OBILAZE!!! Poruku nam salje Zezoterka!

155. Napokon sam sigurna sto osjecam i priznat cu ti...
V
Vo
Vol
Voli
Volim
Volim t
Volim te
Volim tekilu :O) Poruku nam salje EMICA KREMICA!

154. REMEMBER!If you need FUCK you can always count on me, cause F.U.C.K. stands for FRIEND U CAN KEEP.Fuck forever and promise me that we'll fuck till eternity! Poruku nam salje Ivan_BGD!

153. Kazu da homoseksualci za citanje poruka koriste palac, sada je kasno da promenis prst pederu jedan. Poruku nam salje Ivan_BGD!

152. Takmicili se zec i magarac koji ima vaci. Izvadi mago veliki, a zec mali. Kad zec vidi poce da pjezi. A mago veli, nije za tebe moja kita nego za onog koji cita ! Poruku nam salje Sanela!

151. Ja sam najvece zlo sto gazi tlo, ja sam najveci gad sto ide kroz grad, ja sam najgori lik sto stvorio je bog, ja napravicu pakao od zivota tvog !!! Poruku nam salje Medenica_Vladan_PG!

150. Sto me tako glupo posmatras? Ja sam tvoj mobilni! samo sam hteo na svez vazduh! Bilo mi je previse mracno i tesno u tvom dzepu! Sad je bolje. Hvala! Poruku nam salje Miona!

149. Ova poruka je napisana ultrljubicastim slovima! Kod normalnih ljudi izaziva slepilo a kod seksualno opterecenih samo blagi osmeh!

148. Dokazano je da je na svijetu 20% jebaca , 30% drkaca 50%lizaca, ali ne boj se ti ne spadas u tu grupu jer su posebno PUSACI. Poruku nam salje Alko-1!

147. Koka kola smedje boje../ Prevedi na satrovacki,pa ces vidjet da je super! Poruku nam salje Danijel!

146. Vuce pogresio si u jednom slovu trebalo je da me POJ-E-DES;!!! Trudna Crvenkapa! Poruku nam salje Zoran!

145. Zasto da se zajebavamo, stavi aparat medju noge da te pozovem i sve ce ti biti jasno...sta hocu! Poruku nam salje komarac!

144. Ispred kuce metar drva, ti si moja ljubav prva!! Poruku nam salje BOKACO!

143. Komunalno preduzece Gradska cistoca vas obavjestava da je u toku velika akcija sakupljanja smeca. Molimo vas, stanite na vidnom mjestu! Poruku nam salje VLADOT!

142. Pusticu te da mi skines pantalone, zatim majcu i na kraju donji ves, ali te molim da mi ostavis stipaljke na zici. Poruku nam salje Vanja-Beograd!

141. Imas anticku ljepotu!! Licis mi na trojanskog konja! Poruku nam salje GACI!

140. Znam koliko ti nedostajem, znam koliko sam ti potrebna u ovom trenutka. Zao mi je sto sam te napustila -Tvoja PAMET:))) Poruku nam salje Nikola!

139. O Srbijo moja draga javljam ti se ja iz Haga, kako Mira kako deca, s kim se sada jebe Ceca.Ovde mi je lepo, jedem samo "MONTE" a navecer BiiiiP Karlu Del Ponte! Poruku nam salje V@ha!

138. Pozor, pozor BiiiiP na prozor kurci na zapad svi u napad borbene trupe zauzele guza vodi se borba oko velike rupe..!! Poruku nam salje NEDOVLA!

137. Mazis me, zoves me...
Vec osecam nesto mokro izmedu nogu...Pa me posle nezno stavis na ledja, pa pocnes da me
svlacis....
Jupiiii!!!!!
Dobicu nove pelene!!! Poruku nam salje Valeria!

136. Urednistvo RTS-a vas obavestava da ce se sutra snimati dokumentarac o vasem mestu, pa vas molimo da radi lepote prizora ne izlazite iz kuce...Poruku nam salje Sanja!

135. Ovu poruku moze procitati samo zgodna osoba! NISTA? Probaj opet! Izgleda da nisi zgodna osoba. NE FORSIRAJ RUGOBO!!!!! Poruku nam salje MEJDAN!

134. Ujutru ga osetis, usnama ga dodirnes, rukama ga drzis... volis ga vrelog uzimas ga celog... i kad ne znas kad je kraj - to ti je AMER CAJ!!!

133. Jutros je policija pronasla tijelo potpuno mutirano bez zuba, kose, mozga.
Molim te, javi mi se da se vise ne brinem. Poruku nam salje Bruno!

132. BiiiiP je mafijas, celav je, ima oziljak na glavi, nosi koznu jaknu i voli svugdje da zaviri.

131. Nisi zgodna ko Jennifer Lopez, nemas sise ko Pamela Anderson niti se jebes ko Sharon Stone al zato pusis ko Partizan!!! Poruku nam salje "NOVI SAD"!

130. Police is looking for a person descibed as gorgerous, sexy, good in bed, intelligent, smart.....your safe but where the FUCK am I gonna hide! Poruku nam salje Sladjana!

129. Zashto da trosimo kredit na poruke, kada k`o ljudi mozemo da se vidimo i uradimo TO!! Nacicemo se u hotelu Moskva i POZVATI ROOM SERVICE!! Poruku nam salje Jovana!

128. Mislila sam da je kraj medju nama, sve dok nisam napipala produzetak. Poruku nam salje IvAnA!

127. Trava se zeleni, nebo se dere a Romeo Juliji pod prozorom SERE. Poruku nam salju Amer&Srdjan!

126. Love is NAME, sex is GAME, forgat THE NAME and PLAY THE GAME! Poruku nam salje Kristina!

125. Dragim neprijateljima zelimo srecan prelazak preko minskog polja uz pesmu "Ucini bar jedan pogresan korak". Poruku nam salje Anarchy iz Zemuna!

124. Nasmesi se ako hoces da spavas samnom...!! Poruku nam salje Milenko!

123. Pre nego shto legnesh da spavash obavezno obrishi vrat!!! (tvoj VAMPIR) Poruku nam salje Ognjen!

122. Kozmeticki salon "LEP U PIZDU MATERINU" obavjestava vas da depilaciju supka koju ste zakazali za sutra odlazemo....jer nismo nabavili kombajn! Poruku nam salje NINJE!

121. Gledam sunce vidim tebe, gledam mesec vidim tebe, gledam zvezde vidim tebe, gledam more vidim tebe, daj jebote pomeri guza. Poruku nam salje MISLILAC!

120. Uzmi pistolj, otvori vrata od spavace sobe, ubi njega, ubi i majku, sad baci pistolj kroz prozor u bazen...Sta nemas bazen? Da li je ovo 06415879.. Izvinite molim vas...Poruku nam salje Ivan...Leskovac!

119. Kada mi je deda umro,ostavio mi je tri jutra marihuane, ako hoces mogu da ti dam da mi popusis jedno jutro. Poruku nam salje Vanja-Beograd!

118. Volim kad ne biras mesto i vreme, kad si sa mnom dan i nic, kad me neprestano posmatras, kad me diras tamo gde se palim...tvoj TV. Poruku nam salje Vanja-Beograd!

117. Zelim da te odvucem u krevet, da te lomim, da te preznojim,da te tako obuzmem da se treses dok me imas, da ti telo gori....tvoj grip. Poruku nam salje Vanja-Beograd!

116. Otkada se nismo...nisi ni ti dugo...a ni ja nisam dugo...bas bi se mogli kad vec dugo nismo...stvarno bi se mogli vidjeti... Poruku nam salje Zvone!

115. Vas GSM operater od sada vase pozive obracunava po drugacijoj tarifi.Zavisno od vaseg seksualnog zivota. Manje sexa manji racun. Oho, cestitamo! Pa vi zovete dzabe. Poruku nam salju Aleksa & Ema!

114. Ovo je mis dobar mis nacin mis da mis idiot mis mis bude mis mis zauzet mis dva mis minuta. Sada poruku procitaj bez rijeci MIS!!! Poruku nam salje DoE!

113. lepo je...ptice to rade, leptirici to rade, cak i pcelice to rade. Da li zelis da i mi to radimo?? Zaboravi..., ljudi ne mogu da lete!!Smile Poruku nam salje GoranA!

112. Ja nisam pjesnik slomljenog srca, ja sam onaj sto curu ti prca.Ovo su rijeci u stihu i prozi, nabio ti mojoj kozi. Izvini za ovo malo rime popusi svima u moje ime. Poruku nam salje Jovica!

111. Prodajem kolor televizore, radio aparate i potkovice za konja koji ovo cita . Poruku nam salje Toma!

110. Sta bude kad se sudare dvije plavuse. RAZBIJE SE OGLEDALO. Poruku nam salje Amer!

109. Zelim da...Kad bi ti i ja...No,kad bi nas dvoje...Ne treba niko znati...Mogli bi onako skrivecki...Sasvim tiho... Gledati POKEMONE!!! Poruku nam salje Angie!

108. If your life dosn`t make a point, fuck it and take a joint!!! Poruku nam salje Emina!

107. Danas se snima emisija o ljepotama vaseg grada, zato vas molimo da danas ostanete kod kuce, unapred zahvalna RTRS. Poruku nam salje Dusan!

106. Sta je zena u ekonomskom smislu? Ona je nisko lezeci objekat u koji muskarac polaze svoj visoko stojeci kapital uz tekuce kamate, nakon 9 mjeseci dobije profit. Poruku nam salje spooky_1012!

105. Ti na cebe konj na tebe cik pogodi ko te jebe ..?? Poruku nam salje MALENA!

104. Pogledi se muski kupe na tvoje fino guza, svako srce ludo kuca jer bih htjelo da te tuca, imas oci zavodnicke hoces li mi dati pi***? Poruku nam salje Djuka-BL!

103. Upozoravamo vas da nema straha da se zarazite od kravljeg ludila jer ste vi jedna obicna svinja!!! Poruku nam salje Kristina!

102. Najbolji TV je zena! Naprijed 2 dugmeta, nazad zvucnik, a u sredini ekran. Mjesecno emisija u boji. Ako to slucajno izostane, onda je netko sjebo aparat !!! Poruku nam salje Gregor, SLO!

101. Tvoji zubi su kao biseri, ne blistavi nego rijetki, noge su ti kao u srne ne vitke nego dlakave, ali ipak imas nesto sportskog u sebi! Glava ti je kao balon! Poruku nam salje SKARTOC!


100. Ubijam ljude za pare. Ali ti si mi drug-ubit cu te djabe! Poruku nam salje Martina!

99. Kad je lutala-zvali su je lutalica! Kad je pila-zvali su je pijanica. Kad je
ljubila-zvali su je BiiiiP. A kad je umrla rekli su : "Znala je da zivi!" Poruku nam salje Martina!

98. Ti si moje sunce, ne mogu te ocima gledati. Poruku nam salje Grahovac Dalibor (MANGAS)!


97. Ako spavas probudi se, kad se probudis javi se, ako se ne javis jebi se, ako to upravo radis barem misli na mene. Poruku nam salje SSeki!

96. Do ovoga je jednom moralo doci, casa je prelivena sta mogu jad te volim rece zec mrkvi i pojede je! Poruku nam salje Sofija!

95. 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ..upravo ste primili mojih 25 cm.kako se osecate? Poruku nam salje Boris

94. Lesi se vraca kuci, bernardinac spasav ljude, labrador je vodic slepih, poenter lovi, nemacki ovcar radi u policiji, A STA TI DZUKELO RADIS?? Poruku nam salje Ivan BGD!

93. Samo da znas kakav mi je prije upotrebe suv, dugacak i krut a posle mlitav, mokar i kaplje...MOJ KISOBRAN! Poruku nam salje Zelja!

92. Ja sam djevojka sa sela rado bih na tvrdog sjela, rumeno mi lice i velike cice , napeta sam ko mina i ime mi je SEVERINA! Poruku nam salje Jaca!

91. Zbog svog hemijskog svojstva ANDOL se guta, a MIDOL se sisa. Zato poslusajte savjet svojih ljekara pa gutajte ANDOLE, a sisajte MI`DOLE, hvala na saradnji! Poruku nam salje Baja!

90. Oh baby, baby ko te nebi taku mladu strpao u kadu, malo soli da ne boli malo ulja da ne zulja i jedno cebe da ne grebe, pa da vidis kako znam da BiiiiP.... Poruku nam salje Sasa!

89. Moje je srce velika livada a ti si jedina krava sto u njoj pase! Poruku nam salje Nisad!

88. Hajde da radimo matematiku. Prvo se saberemo, odjecu oduzmemo, noge podjelimo pa se izmnozimo. Poruku nam salje Amra!

87. Medjunarodna ljubav je kad indijanac njemacku groficu ruskog porijekla u japanskom hotelu, francuskom strascu, americkom brzinom BOSANSKI POJEBE!!! Poruku nam salje DoE!

86. Sunce sija k'o tepsija ti si meni najmilija. Saljem ti cvece, dosta romantike aj se j-b-m-. Poruku nam salju Daba, Darka, Iva!

85. PODGORICKA POEZIJA: "Evo ti ovaj buket draca, sto ti moje srce baca, volio sam te ti to nisi znala, vrati mi se bez majke ostala!!!" Poruku nam salje Mladen!

84. Draga moja tvoje noge su kao noge od srne: tako su mrsave, tanke i cupave ! Poruku nam salje Darko!

83. Zamisli nas dvoje sami, ptice cvrkucu oseca se miris zita, sunce obasjana nasa vrela i znojava tela, a mi i dalje okopavamo kukuruz! Poruku nam salje Darko!

82. Ti si moja kockica secera, ali posto mi je sinoc trebao sitni secer morala sam celu noc da te tucam!!! Poruku nam salje DRAGINA!

81. Volim te volim, ne mogu bez tebe, kad bolje razmislim: KO TE JEBE!! Poruku nam salje DRAGINA!

80. U zdravom tijelu zdrav i dug! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

79. Pre upotrebe promuckati! MUSKI SLIC! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

78. Ako nemas sidu imaj me u vidu! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

77. Zelim ti 12 mjeseci zdravlja, 53 nedjelje uzivanja i srece, 365 dana
bez nerviranja, 8760 sati ljubavi, 525600 minuta lepih trenutaka i 31536000 sekundi sexa! Poruku nam salje "?"!

76. Toliko si ruzan da bi mogao da trazis odstetu od roditelja! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

75. BiiiiP, BiiiiP, jebacu. Ko procita i njega cu! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

74. Muskarci se najlakse sarmiraju punim brushalterom i praznom glavom! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

73. Vadi ruke iz mojih gacica brojim do 1000! Poruku nam salje Mirjana i Aca!

72. Jedini zakon u ljubavi: BRZE, JACE, DUBLJE, DUZE. Poruku nam salje Mirjana i Aca!

71. Nemj da places na mom pragu da mi vrata ne povuku vlagu. Poruku nam salje Nikola Pilipovic!

70. Ako si tuzan i mislis da si niko i nista imam jedan predlog za tebe: kupi veliki prezervativ, navuci ga na glavu pa da ljudi vide da si i ti neki BiiiiP!! Poruku nam salje Alexandra!

69. Volim interesantne razgovore u prijatnom drustvu.Zbog toga te nazalost jedno vreme necu posecivati... Poruku nam salje Alexandra!

68. To sto postojim nije rezultat prirodne selekcije vec toga sto Bog poseduje smisao za lepotu. A ti postojis...pa da jer Bog poseduje i smisao za humor!!! Poruku nam salje Alexandra!!

67. Otis'o si, e pa nek' si, nisi bio Bog zna sexy, svaka ti je nesto dala a ja sam te zajebala. Sunce sija i bez tebe, prema tome ko te jebe!! Poruku nam salje Iv@n@!

66. Brzo se sakri, veceras dolaze djubretari. Poruku nam salje Goga!

65. U modi su mala auta mali motori mali mobilni telefoni za kratko vrijeme i ti ces u modu sa svojim mali mozgom! Poruku nam salje Irfan!

64. Hajde da radimo ONO, bice tebi lijepo a i meni i nece nam biti prvi put... prvo cu ja TEBI, pa ti MENI, hajde da se...DOPISUJEMO! Poruku nam salje Ana!


63. Koja je razlika izmedju temperamentne i pedantne zene? Pedantna zena trazi dlaku u jajetu, a temperamentna JAJA U DLAKAMA! Poruku nam salju TERZA I SULJAGA!

62. U ovom trenu 3 milijarde ljudi radi, dvije milijarde spava, jedna milijarda se
sevi jedino TI drkas po telefonu! Poruku nam salje SISS!

61. la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,sta gledas pjevaj! Poruku nam salje Nisad!

60. Nocas te sanjam da si umrla! Iz sanduka ti ispala ruka, stavim ti ruku, ispadne ti noga, stavim ti nogu, ispadne ti BiiiiP, stavim ti BiiiiP ispadnu ti oci! Poruku nam salje Stanko!

59. Sastale se cure na brijegu, smrznut BiiiiP nasle u snijegu pa duvaju i u njega pusu nebi li mu povratile dusu. Posto je to moja kita nek je pusi onaj koji cita! Poruku nam salje Stanko!

58. U gacama kita tvrda, sisao sam juce s brda, a u glavi sve mi prazno gledam samo sto bi mazno.Kud ja prodjem tu je tajac ja sam curo POLICAJAC. Poruku nam salje Stanko!

57. Kakva je razlika izmedju sladoleda, BiiiiP i guzice? Sladoled se lize iz slasti, BiiiiP iz strasti, a guza iz vlasti. Pazi da ne pomjesas! Poruku nam salje Zeljko Dakic!

56. Telekom vas obavjestava o novim uslugama seksa preko mobilnog: za KLASICNI pritisnite taster 1, za GRUPNI taster 2, za ORALNI taster 3, a za posebne zelje POZOVI MENE! Poruku nam salje Zeljko Dakic!

55. Dosao tip kod doktorice i kaze: "Pomozite mi, BiiiiP, BiiiiP, a nikako da se spusti. Sta mi mozete ponuditi?" Doktorica:" Stan i hranu!!!" Poruku nam salje Zeljko Dakic!

54. Ribe muvam, lepak duvam, pivo pijem, glavom bijem. Belo volim, sitom solim, travu sadim, venu radim, rokam vodku i tablete i lepkove za parkete. Uvek COOL GO TO SCHOOL! Poruku nam salje Zdravko Dzakovic, Pljevlja!

53. Seksualni odnos SRBINA traje 36 minuta. 5 minuta udvaranja,1 minut sam odnos i 30 minuta ubedjivanja da ce drugi put biti bolje. Poruku nam salje Vlade!

52. Bile dve krave i jedna bila corava. Poruku nam salje Mijat!

51. Postovani korisnici dobili ste nagradu: 7 dana kupanja u mulju i karanja u bulju, lezanja na suncu i jahanja na kurcu! Nagrada ce da stigne kad se meni digne! Poruku nam salje Ivana!

50. Setala crvenkapa kroz sumu i naidje na Pinokia, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sedne na nos i kaze mu:” lazi Pinokio, lazi”! Poruku nam salje Vlajko!

49. Ne mogu da odolim kad te vidim.Polako zavlacim prst u tebe, zatim ga lagano izvlacim i lizem svu tvoju slast i tiho sapucem tvoje ime: ”NUTTELA”. Poruku nam salje Vlajko!

48. Bili su emte, bemte i jebemte. Jednog dana oni se popickaju i zavrse u zatvoru. Emte dobije 5 godina, bemte 9 godina, a JEBEMTE DOZIVOTNO!! Poruku nam salje MONI!

47. ...i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma, ja ih sve sakupim, istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise: GOOD YEAR! Poruku nam salje "schille"!

46. Zvuk koji ste upravo culi nije poruka,vec znak da je vasa UMNA aktivnost na
minimumu,PREDUZMITE NESTO!!! Poruku nam salju "BANJALUCKI BAJKERI"!

45. Danas sam bio u zoo vrtu, dao sam 100 dinara da vidim noja, dao sam 50 dinara da vidim zmiju, dao sam 20 dinara da vidim tigra i dao sam 10 dinara BUDALI KOJA CE OVO DA PROCITA !!! Poruku nam salje Enes!


44. Sanjao sam jedan san. Kako sam krao kokoske i jaja. U tom snu ti si bila sudija, za kokoske si mi dala 3 god. A za jaja si me pomilovala... Poruku nam salje Sasa!

43. VREMENSKA PROGNOZA: "Djevojke su danas djelomicno suve i normalno prohodne, no na pojedinim mestimasu mokre i klizave. JEBACI OPREZ!" Poruku nam salje "nebitno"!

42. Zasto su TANGE skupe? -Jer niko nije lud da se zavlaci u guza za male pare! Poruku nam salje Branko Djurkovic!

41. Tri svetska cuda: BiiiiP nema noge a stoji uspravno; BiiiiP je stalno vlazna a ne rdja; Zemlja je okrugla a narod se jebe po coskovima. Poruku nam salje Branko Djurkovic!

40. Prodajem kravu TURBO DIZEL, aluminijumske potkovice, TDI vime, platinijumski rogovi, titanijumski zubi. Cena 20000DM (Moze i zamena za konja koji cita ovu poruku)! Poruku nam salje Branko Djurkovic!

39. Stavi MOBILNI u picu i izvuci antensku zicu, vibraciju ukljuci da se pica ne muci ja cu te dugo zvati da ti pica ne pati. Tako jebe TATAMATA preko GSM aparata! Poruku nam salje Branko Djurkovic!

38. volim kada me odnazad drzis,i polako pritiskas s preda,volim kada me punis po celu noc,kada ustanes ti na mene navuces kozicu..TVOJ MOBILNI...Poruku nam salje "malena"!

37. Zimski SEX: ako jebes, mozes da najebes! Jebes BiiiiP pusti grejanje... Poruku nam salje Milan!

36. Send this message to one person you love, one person you hate, one person you like and one person you wonna fuck with and think about why I sent it to you. Poruku nam salje Bojan Hribar!

35. ROMEO:Ja bih malo malcice da ti skinem tanga gacice, i da ti mrsim stidne
dlacice. JULIJA:Tvojih pustih obecanja sam sita dabogda ti otpala KITA. Poruku nam salje "NEBITNO 1"

34. Dobro vece ja sam vanzemaljac i zivim u vasem telefonu to sto upravo stiscete su moja jaja sudeci po vasem osmjehu to vam se svidja pa vas molim da nastavite...Poruku nam salje posjetioc iz GRADISKE!

33. Falis mi cijeli dan.Jedva cekam da te vidim.Da udjes u mene. Da dodjem na tebe. Da spavamo zajedno i postanemo jedno. Voli te tvoja pidzama! Poruku nam salje posjetioc iz GRADISKE!

32. I nocas ces biti moja divlja lavica, uzbudice te opet moja kruta palica, jer ja sam tvoj vranac a ti moja jahacica, jer ja sam tvoj... a joj, pogresio sam broj! Poruku nam salje Ana Maric!

31. Lijepa plavusa dobrih proporcija trazi mladog, lijepog covjeka koji voli pare da mu proda 10 kubika drva. Poruku nam salje Almir!

30. Dodje jedan kod psihijatra i kaze: Dobar dan, ja sam Napoleon, ali ne dolazim zbog mene nego zbog moje zene, uvek tvrdi da se zove Mirjana. Poruku nam salje "JANDRE"!

29. 1-dan bog stvori dan, a djavo noc, 2-dan bog stvori ljubav, djavo preljubu, 3-dan bog stvori brak, djavo sex, 4-dan bog stvori tebe, a djavo se samo nasmeja.Smile Poruku nam salje ANDJEO!

28. NEW YORK - REKLAME: "Na menhetnu grob do grobatrazi majka sina svoga za utehu njenog bola uvijek svjeza COCA-COLA" Poruku nam salje Dusko!

27. Lizati BiiiiP je isto kao biti clan mafije, jedan pogresan korak i vec si u govnima... Poruku nam salje Dusan!

26. Nemojte strahovati da bi mogli dozivjeti mozdani udar , zbog kolicine vaseg mozga bio bi to udarac u prazno...

25. Dilema ozenjenog muskarca: "Izacu u grad i gledati ono sto ne mozes BiiiiP ili ostati kod kuce i BiiiiP ono sto ne mozes gledati"

24. Cvrsto ga drzi da ne isklizne, dobro ga protresi, sto ga vise treses on vise prska, to bijelo obavezno probaj jer svaki sampanjac je drugaciji....

23. ********************************************************************************Sta si
zinuo vidis da pada sneg!

22. Sup Beograda vas obavestava da ono u sta ste sinoc duvali nije bio alko test...Poruku nam salje Sasa!

21. Vas horoskop za 2002: "LJUBAV:Zvezde vam se smese; ZDRAVLJE: Zvezde vam se smese; SEX: Zvezde crkavaju od smeha" Poruku nam salje Ivana!

20. Plata je kao menstruacija! Krvavo ja zaradis, dobijes je jednom mesecno, prodje te za 4-5 dana a onda mozes da se jebes! Poruku nam salje Ivana!

19. Istrazivanja pokazuju da osobe koje nisu dobre u krevetu ili nisu imale dobar
sex, prilikom citanja poruka mobilni telefon drze u desnoj ruci! Poruku nam salje Ivana!

18. Zamisljam tebe i sebe daleko od svih, cuje se cvrkut ptica i sum mora dok sunce greje nasa oznojena tela...,a mi i dalje krpimo gumu. Poruku nam salje Mercenary!

17. Kad bih te imao polizao bih te celu,stavio bi ti jezik u tu tvoju malu usku rupicu i shvatio da te volim vise od bilo koje druge...moja voljena flaso NIKSICKOG PIVA. Poruku nam salje Mercenary!

16. Zivot ti je kao zenske gace. Kratak, prljav a ponekad i krvav... Poruku nam salje Ljubo!

15. Lijeva mi je noga BOZIC, desna NOVA godina, a ti dodji izmedju toga... Poruku nam salje Ljubo!

14. Zene su kao lopte ili su suplje ili ih sutaju.... Poruku nam salje Almir!

13. Uzela ciganka pa maze BiiiiP sa kafom, a tek ce ti ciga: "Sto bre mazes tu BiiiiP s'kafu" a tek ce ti ona: "I MIRIS I UKUS" Poruku nam salje "m@rKoLiNi_VP"!

12. Sve je tamno, gubim dah u srce moje usao je strah, javi se bar, dusa me boli sto nismo zajedno goli. Drhtavi glas iz grla muca, gde si ljubavi meni se tuca?! Poruku nam salje Igor!

11. STvArnOJezAJeBaNOkADatINekOPoSaLjepORukUNapiSanUBeZraZMaka IZNaKOvaINteRPuNKcIJepAJoSAkoNEmAMnOgoSMisLA... Poruku nam salje Damir J.!

10. SEX je senzacija prouzrokovana situacijom kada muska lokacija udje u zensku destinaciju, da li shvatas konstataciju ili zelis demonstraciju! Poruku nam salje Damir J.!

9. Crnogorac na sex trosi 2000 kalorija. 100 tokom samog sexa i 1900 dok se hvali... Poruku nam salje Bojan!

8. Zasto muski polni organ ne moze da zasnuje radni odnos, ima glavu a nema mozak kao saradnik je krut ne moze da radi osam sati dnevno, a i ono sto uradi uprska... Poruku nam salje GOGA!

7. Ti bi jednom-ja bih vise, ti bi glasno ja bih tise, ti bi sporo-ja bih brze, ti bi
grubo-ja bih nezno, ti bi danju-ja bih nocu, ti bas neces kad ja hocu! Poruku nam salje Luka!

6. Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomit cu ti rebro! Poruku nam salje Dejan!

5. Kad ti nesto lose krene, nemoj da bodes vene;kad ti se nesto lose desi nemoj da duvas lepak u kesi;vec samo mucni glavom, problemi se resavaju TRAVOM! Poruku nam salje "DJACA"!

4. Zivio jednom jedan zmaj,iza sedam gora,iza sedam mora,iza sedam gradova,iza sedam sela,... Probudi se jednom zmaj i rece:"GDJE JA ZIVIM U PIZDU MATERINU!" Poruku nam salje HINTERTUX!

3. Sretan pad Njujorka zeli majka Safija sinu Binladenu,uz pjesmu "Sve je postalo pepeo i dim"! Cestitci se pridruzuje otac Hamas, brat Abusajaf porodica Taliban i komsija Mudzah Edin. Poruku nam salje Emir!

2. Stojeci sam je molio, sedeci mi je dala, od pozadi sam je polizao, spreda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ti moja mala postanska marka! Poruku nam salje Sasa!

1. OOoo ooOo ooo OoOo ooo OOO oo ooO oOOo OOoo oooO oo OO oO O OOooo O oo oO O ooo oOO OOO O ooo OO ooO ooOOOO OOOOO oo Mislim da ti je u mobilni usla mineralna

_________________
Love Don T Let Me Go !!!!
 
mrbakero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 330
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: za zaljubljene (sms) : ) !!!!! Na vrh strane Na dno strane

NOVA - Kad se na nebu raspu zvjezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori svoje umorne
oci i lijepo spavaj andjele moj.

NOVA - Saljem ti tajne poruke na krilima vetrova, ali ne znam da li prolaze pored rajskih
vrtova, da bi nasle put do tebe ANDJELE MOJ ! ! !

NOVA - PAZNJA! Ova poruka prenosi srecu i dobro raspolozenje! Dakle, makar na trenutak uzivaj u osecaju da neko uvek misli na tebe...

NOVA - Ja sam ljubavni virus i nalazim se u tvom kompjuteru i necu izaci iz njega dok ti ne
izades samnom...

NOVA - Ti na jednom ja na drugom kraju kao andeli u nebeskom raju. Andeli se sastaju sa bogom, a nadam se da cu se i ja sastati sa tobom....

NOVA - Mislim da stvarno nije u redu da onaj ko te ima upeca zlatnu ribicu, jer imajuci tebe nema sta da trazi... NOVA - Neki snovi traju duze od ostalih, neki snovi su lepsi od ostalih, a moj najdrazi san
upravo cita ovu poruku!

NOVA - Ako izgubim tebe nek sve izgubim, nemoram vise nikad da se zaljubim i sve oci sto se posle tebe jave, nece biti one prave...

NOVA - One day you'll cry for me like I cried for you, one day you'll miss me like I missed
you, one day you'll pine for me like I pined for you. ONE DAY YOU'LL LOVE ME BUT I WON'T LOVE YOU!!

>>BESPLATAN LICNI HOROSKOP<< - Besplatna izrada licnih horoskopa, da bi dobili vas licni horoskop kliknite OVDJE i prijavite se, za 24h vas horoskop ce biti gotov!

NOVA - Volim te srce voli me i ti. Ti si mi sunce koje sja, ja sam ti....sta? PISI hitno odgovor cekam ja!

NOVA - Danas ce srce zaplakat niz obraz poteci ce suze. Ja te jos uvijek volim a moja drugarica te uze. NOVA - Hocu da napisem pjesmu o bolu, o ljubavi i sreci kako su tuzni dani kada izmedju nas postoji neko treci.

NOVA - Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao nece izgubiti i u kome se pamti samo najlepse. Zato gde god da si zatvori oci otvori srce i znaj da te volim.

NOVA - Sama sam, a ne znam gdje, mozda znas put do mene. Zato molim te, ne zaboravi me i misli na mene, jer ja iz dna srca volim te, jer ti u mom zivotu si sve. Ne mjenjaj osjecaje za mene, jer ja te necu zaboraviti, ne!

NOVA - Tek kad Andjeli postanu zli, kad okeani presuse svi, tad srce ce prestati goreti i ja cu te prestati VOLETI!!!!

NOVA - Pusti me da zavirim u tvoje srce i da zaspim na usnama tvojim pusti me da jos jednom poljubim ti usne i tiho sapnem da te VOLIM!!! NOVA - Koliko u danu ima minuta, toliko te zelim poljubiti puta.

NOVA - Osecam tvoj pogled nezan dodir u kosi.Ne opirem se pustam osecaj da me nosi .Osecam tvoje usne vrelinu njihovu svu , sve je tako prelepo u ovom prelepom snu ...

363. Volim te, volim to nije sala, samo sam tvoja ti ludice mala!!! 362. Ja...pogledom pratit cu te,dodirom mazit cu te, poljupcima hranit cu te, zauvijek voljet cu te!!!

361. Kazu da je sreca biti lijep,biti bogat i imati sve!? Al niko od njih ne zna sta je
sreca prava osim mene jer imam tebe i sa tobom sve...

360. Ove ce zime pahulje snijezne biti svjedok ljubavi njezne koraci po snijegu vode nas ka sreci koliko te volim vrijeme ce ti reci.

359. TVOJ POGLED-magija, TVOJ GLAS-melodija, TVOJE TIJELO-moja fantazija, MOJE MISLI-grijeh, TVOJ POZIV-iscekivanje, NAS SUSRET-ostvarenje sna.

358. U dusi sam dete koje nikoga ne mrzi. U zivotu sam pesnik koji uvek izadje na pogresan put. U stvarnosti sam budala koja te voli !!!

357. Sunce sija iza plota, ja zavoleh idijota i da imam 100 zivota sve bih dala za tog skota!

356. Da su noci duge koliko te ja volim nikada ne bi svanulo!

355. Sto je nekad bilo vise se ne vraca, al´prokleta ljubav suzama se placa!

354. Onog trena, one noci kad ugledah tvoje oci u tami snenoj kao san u mom srcu se stvori dan. Zazeljeh da te vjecno ljubim i nikad da te ne izgubim...

353. Krv u meni vri, dok me gledas ti, tvoj osmeh blag tako mi je drag, daj okom znak,
hajdemo u mrak da ti priznam sve, nemoj reci ne, jer ja zelim te!!

352. Dozivotno cu plakat za tobom, dozivotno ako mi kazes zbogom, dozivotna samoca neka me prati, al` tvoje mjesto nikom necu dati.

351. Oprosti mi sto moje oci jedva cekaju da te vide, sto moje usne jedva cekaju da te ljube, samo te nesto moja dusa moli oprosti mom srcu sto tebe najvise VOLI....

350. Ti si svjetlost u tami mog zivota, ti si u mojoj muzici jedina nota, ti si jedina tema
za moje sne, ti si moj zivot, MOJE SVE!!

349. Koliko u ovi noci minuta, toliko bi te poljubila puta. Koliko kilometri sto nas djele,
toliko te moje usne zele!!

348. Ako umre ljubav umiru i snovi, jer camac bez vode ne moze da plovi!Ko nebo bez
sunca, mesec bez noci, nocas ni ja bez tebe necu moci...

347. Saljem ti usne jer zele da te ljube, saljem ti ruke jer zele da te diraju, saljem ti tijelo da te mazi i na kraju, saljem ti srce, TI GA PAZI!

346. Danas necu plakati, suze nisu lijek, al` pamti ove rijeci VOLJET CU TE ZAUVIJEK! Danas lazem sebe, dobro mi je bez tebe, al` srce tajnu krije NIKAD GORE BILO NIJE!!!

345. Moje srce bez tebe pati, i kako mi je u dusi nikada neces znati, kao sto te volim tako voli i ti mene, jer sve sto osecam to je samo za TEBE!!

344. Svijet je lijep,jer ga ti gledas.Zivot je lijep jer ti postojis.Sunce se radja dok se
ti budis,a ja zivim i postojim da me ti ljubis.

343. Mozda kad bude svanulo juce mozda kad razum srce potuce mozda kad sunce ugase kise mozda te tada necu voljeti vise!

342. Ti si jos tu na usnama sto gore, jos si tu gdje je srce moje, jos si tu teces mi kroz
vene ti si jos tu a nisi pored mene!!

341. Kad sam s tobom ljepsi mi je dan. Kad te sanjam sladji mi je san.Kad te volim mirisu mi jutra. Kad te ljubim ne mislim na sutra!

340. Dugo... Vec dugo te posmatram pokusavajui da ti nadjem manu i konacno mi je poslo za rukom. ANDJELE pa ti nemas krila!?

339. I want to have you by my side, without you I cant sleep at night, the only thing I
want to do is to be in love with you!

338. Znas li koliko je Sunce, nebo, zvezde...? Znas li mozda koliko jedan vek ima minuta? E, da znas, objasnila bih ti zasto je sve to malo u odnosu na tebe!

337. Pogledaj u zvezde videces proslost, pogledaj u srce svoje videces zivot, pogledaj u mobilni videces ko trenutno misli na tebe...

336. Ja cu tebe nocima sanjati, ime tvoje necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te, dodji, molim te jer ludo volim te!

335. Kada bih rekla da te mrzim lagala bih samu sebe, i ako smo rastavljeni srce trazi samo tebe.

334. Ti si dio zivota mog, dio jave, dio sna, i zbog tebe ljubavi strasno patim ja. Ja
volim tvoje oci, njihov divan sjaj. Ja volim samo tebe i nikog drugog znaj.

333. Ti imas ruke, one su moje, ja imam usne one su tvoje, ja imam srce sto za tobom vene, ti imas ljubav cuvaj je za mene!!!

332. Prestacu da te volim, prestacu da te zelim, prestacu stobom ljubav da delim, prestacu poruke da ti pisem ali samo kad prestanem da disem!

331. Klecim ispred slike tvoje suze kvase lice moje, sklopljkenih ruku te molim: "Oprosti mis to te volim!

330. Ova poruka ima svoj zadatak da ti stavi osmjeh na usne sladak.ako nije uspjela, odmah se nje rijesi, a ako jeste-opet se nasmijesi!

329. Mozda nikad neces znati da te neko gleda izdaleka i da te neko vjerno ceka, mozda nikad neces saznati da nekog srce boli, mozda nikad neces znati da te neko voli!

328. Naucih 10 Bozjih zapovijedi i u veliku depresiju padoh, jer deseta zapovijed kaze:
tudje stvari ne pozeli, a ja pozelih usne tvoje da zauvijek budu moje.

327. Vec dugo skrivam olovku, ne zelim da mi kaze da te volim! Htjela bi da papir ostane prazan, da sakrijem svoju ljubav i da te zaboravim!

326. Udisem te kao letnje mirise jutrom kad me Tvoji sapati probude tiho kao najlepsa
melodija moje ime na Tvojim mekim usnama.... Poruku nam salje Tamara `89!

325. Jedna rec malo je, hiljadu reci mnogo je dve reci kazu sve, procitaj ih molim te, one znace VOLIM TE!!!

324. 1000 je suza u mojim ocima, 1000 je zelja koje mi zivot nije ispunio. Malo je ljubavi koje osecaju svi, a jos manje prijatelja kao sto si TI!!! 323. Cokoladna bombona, ne, sladoled od jagode, ne, cvetni med, ne, ma odustajem. Nemogu da nadjem nista sladje od tebe!!!

322. Znas tako mi je tesko, tako bol je jak kad umesto tebe samnom spava mrak...a jos veci bol je sto zovem te u snu i ocekujem blagi dodir, a ti nisi tu...

321. Znam nema nade, znam idu zime, samo nocas da sam tvoja pa zauvjek ostavi me! znam sve ce proci, znam nikad vise, jer te tvoje crne oci nose meni vecne kise!

320. Osjecam tvoj pogled,njezan dodir u kosi.Ne opirem se,pustim osjecaj da me nosi.Osjecam tvoje usne, vrelinu njihovu svu, sve je tako stvarno u ovom PROKLETOM SNU !!!

319. Ja sam ptica koja peva a u dusi place,ja sam bice koje te od svih voli jace. Pesmom te zovem, suzama te molim, dusom ti prastam, a srcem te volim!

318. Poslednju snagu skupljam ulazem veliki trud ove ti stihove pisem jer nemam vise
kud. U ruci telefon drhti u oku suza sja, zar nikad neces shvatiti da te VOLIM JA?

317. Tesko je umrijeti, kad nista ne boli ,jos je teze ljubiti sto srce ne voli..

316. Ako vrijeme tokom naseg zivota postane zid izmedju nas, obecaj mi da cemo zajedno ....KRASTI CIGLE...

315. Ti si "a", ti si "b", ti si srce za mene...

314. Kako sam sretna bila, dok se nisam zaljubila, a sad placem nocima za zelenim ocima!

313. Tek kada andjeli postanu zli i okeani presuse svi, kada srce prestane goreti i ja cu prestati tebe voleti!

312. Ako ikada budes voleo drugu pazi da je ne izgubis kao ja tebe, ali ako je izgubis nemoj plakati kao sto sam ja jer te suzama nisam vratila!

311. Kad se na nebu raspu zvjezde i jedna proviri kroz prozor tvoj,zatvori svoje umorne oci i lijepo spavaj andjele moj.

310. More mi je prislo,pricalo mi o sebi,o svojoj snazi,o svemu sto u njemu zivi,pricala
sam moru o Tebi i ono se osjetilo jako malim.

309. Sanjas li ikad da cu kroz vreme proci,
sanjas li ikad moje oci,
sanjas li ikad da cu ti doci,
sanjas li ikad mene i sebe,
sanjas li ikad da ne mogu bez tebe? Poruka je od Abide za Dina!

308. I love rosses and sunshine too, but there's only one person who I love, his name is YOU!!!

307. Kad se na nebu raspu zvjezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori svoje umorne oci i lijepo spavaj andjele moj.

306. V-ece je prosla O-pet ce doci L-ijep zivot I-to ce proci M-nogo te volim T-o nije sve
E-vo jos jednom VOLIM TE!!

305. U ljubavi se oseca vise nego sto treba, pati vise nego sto se misli, sanja vise nego sto se ziva i kaze ono u sta ni sami ne verujemo...
304. Noc je pala, ugasio se dan, nema te kraj mene,al svrati mi u san, ruke te moje traze,srce te moje zove, nedostajes mi ljubavi noci ove!!!

303. Iz daljine tvoje usne me zovu ja uzalud proklinjem sudbinu svoju proslost za mene je sreca al' ona se ugasila kao dogorela sveca.

302. Krava kravi kaze muuuu, a ja tebi I love you!

301. Dodji mi u san, ja cu da te ljubim, ulepsaj mi noc jer polako ludim, neopsisiva bol telom mi se siri, samo dodir tvoj moze da me smiri!

300. Moje srce je bilo pijano, volelo, kajalo se, bolelo, davalo i uzimalo, bilo srecno i
gubilo, ostavljalo i bilo ostavljeno, ali nikada LUBAVI MOJA OVAKO ZALJUBLJENO!!!

299. Tvoj osmjeh stoji kao sunce.
Tvoj pogled pogadja me u srce.
Tvoje oci mi nocu nedaju mira,
a tvoj poljubac me u dusu dira!

298. Kazi mi sad, mili moj, zasto je tuzan pogled tvoj, za kim tvoje srce pati hoces li mi svoju ljubav dati. Dok u noci oganj gori, sjeti se dragi, neko te VOLI.

297. Jedva cekam da te cujem jer bez tebe ja bolujem. Kad telefon zazvoni, ti ces reci molim, a od mene ces cuti: pa ljubavi JA TE VOLIM!

296. Ti si pesma i hocu da je pevam.Ti si san, hocu da te sanjam. Ti si ljubav hocu da te volim. Ti si mi sve u zivotu i zato hocu da postojim!!!

295. Ako voleti znaci ziveti, onda voleti tebe znaci ziveti vecno...

294. Ruze trebaju kisu...pjesme trebaju bol...a ja trebam tebe lijepi andjele moj...

293. Pisem ti pismo, ne zalim papira, ruka pise, a srce diktira! Volim vrele usne, volim njihov sjaj. Volim samo tebe, to vec jednom znaj! Poruku nam salje Daniela!

292. Volela sam jedno lice volela sam jednog gada. Nije tesko reci volela sam gada al je tesko reci volim ga i sada!!! ---

291. Ako ti kazu da se veselim - ne veruj im, jer bez tebe ne mogu da se veselim. Ako ti
kazu da se smejem - ne veruj im, jer bez tebe ne mogu se smejati. Ako ti kazu da volim
drugog - ne veruj im, jer bez tebe u meni ljubavi vise nepostoji. Ako ti kazu da sam umrla,
tada im veruj, jer bez tebe ja ne mogu da zivim!

290. Gusari bi mi zavidjeli kad bi znali koliko si ti vrijedno zlato!

289. Voljeti nekoga, a ne biti s njim isto je kao biti kaznjen, a ne biti kriv!

288. 100000 je suza u mojim ocima,100000 zelja koje mi zivot ispunio nije malo je ljubavi koju osjecaju svi a jos manje prijatelja kao sto si TI... - Pozdrav mojim najlegicama-ludim osjecankama-pusa cure...

287. Kad me budes pitao sta vise volim - tebe ili zivot,ja cu reci zivot; ti ces se
naljutiti i otici daleko i nikada neces saznati da si ti moj zivot!
286. Nocas pada kisa, sve jace i jace, kao da bog nad nama place, kao da broji trenutke neke tako daleke! Kap po kap tragove brise, ono sto smo bili, a nismo
VISE!!!

285. Nije ljubav samo onda kad su skupa dvoje, ni onda kad se slatke usne spoje, ljubav je tezina srca koje zna da boli i zato budi sretan jer postoji neko ko te voli!

284. Voli onog ko voli tebe,ali pazi da te ne zajebe,kad ti kaze "umrecu zbog tebe",ti mu
kazi "umri ko te jebe"!!!

283. Nazovi me ponekad pa nista ne kazi, razumijem neizreceno ali, u sutnji ne lazi, nazovi me ponekad da zapamtis moj broj voljecu to cutanje i zivjecu za poziv tvoj!!!

282. Na ovaj ekran zelene boje ne mogu stati sve zelje moje al` mogu stati 24slova ISKRENO TE VOLIM LJUBAVI MOJA!

281. Uzmi zlatan noz i probodi srce moje,umjesto kapi krvi pronaci ces ime svoje!

280. Ostaje mi nada da cemo se sresti, da ce me Bog u tvoje srce unijeti...pamticu tvoj lik i cuvati ga u sebi, jer svoje srce iskreno nudim samo tebi!!!

279. Ljudi vole vino, djeca vole kino, mame vole bebe, a ja volim samo tebe!

278. I da si nebo,zvejzda bih postala,i da si otrov ja bih te probala,i da si vjetar ja bih
te vidjela,da tebe nema ja ne bih zivjela!!!

277. Pusti da ti pijem med sa usana, da ti tijelo prekrijem vlaznim poljubcima, da zajedno izgorimo u poljima strasti jer ja te volim u nesvjest cu pasti...

276. Ako nekog volis,voli ga polako sve sto ide brzo ide naopako.Ljubav koja brzo plane
brzo se i gasi,ljubav kojatiho tece vjecno zivot krasi...

275. Pretvori kamen u prah, suze u smeh, tamu u svetlost, tren u vecnost, godinu u vek,
otrov u lek ... a posto ti mozes sve, pojavi se i poljubi me!

274. Moja ljubav tebe trazi, ti si radost i ljepota, reci cu ti, al bez lazi, ti si ljubav
mog zivota. Hiljadu rijeci mnogo je, a jedna malo je, al` dvije govore sve VOLIM TE!

273. Tako male stvari cine zivot moj, a sve sto trebam poljubac je tvoj..

271. Volim da te diram, da te gledam, da te nerviram, da ti mozak ispiram.
Volim da te pazim, mazim, razmazim, da te zarazim, ne volim da te
molim, ali volim da te VOLIM!

270. Dugo sam plakala za jednom slikom, dugo sam ceznula za jednim likom, dugo te zvala u besanoj noci mada sam znala da neces doci...

269. Ne znas koliko nocas zvezda na nebu ima, ne znas koliko je nocas meni zima. Ne znas koliko te voli ovaj neko, ali znaj da je uz tebe i da nije daleko!!!

268. Ti si najlepsa ruza sto u mojoj dusi mirise, a tvoje ime u mom srcu vecno ce da
pise. Zelju za tobom vreme ne brise, nego svakim danom VOLIM TE SVE VISE!Smile

267. Beli golub na prozor mi sleteo i sapnuo mi da je od tebe doleteo. Poljubac mu dadoh da ga preda tebi, jer nikog sada radije poljubilo ne bi...

266. Jednog dana cu prestati disati, moje ce srce prestati kucati, prekrsicu neka pravila i nekada lagati ali ti ovo mogu obecati: uvijek cu te bar malo voljeti.

265. Zar je tvoja ruka daleko od moje zar za nasu ljubav nije dovoljno dvoje, zar za nasu srecu treba da molim,zar nije jasno da te volim!


264. Rastojanje koje predjes od tebe do mene pomnozi sa 2 miliona, sticices na kraj sveta. Stani na ivicu videces beskraj, pogledaj pravo , e toliko i plus 2cm TE VOLIM..

263. Tisina u noci, sapat u sobi, sjajne su zvijezde, sjajne su oci. Cuje se sova i jecaj boli, poslednji krik i poslednja slova "LAKU NOC LJUBAVI MOJA" 262. Ja sam mali vrag sto pise unatrag, a ti malo veci pa procitaj sta ti zelim reci: ALAM
OLADUB AJ ET MILOV ESIVJAN UTEJIVS AN

261. Kada vidis pticu u visokom letu ti se seti mene u dalekom svetu, gde god odes putevima sveta, gde god sunce sja, nikad nikog neces naci, da te VOLI KAO JA!

260. Dok nocu pada kisa sanjam te, dok vjetar ide u daljinu zelim te, dok gledam zalazak sunca cekam te, dok moje srce kuca VOLIM TE!

259. Pogledaj u Zvezde vidit ces svoju sudbinu, pogledaj u svoje srce i vidit ces svoj
zivot, pogledaj u svoj mobilni i vidjet ces ko misli na tebe!!

258. Idi nek te sreca prati, ali jedno moras znati! Svako svoje greske placa, u zivotu SVE
se vraca! Nista na svijetu, vise ne boli, od srca koje UZALUD VOLI!!!

257. List papira mokar od kise, sudbina zna tuzno da pise, okrenem ti broj cujem ti glas, ti i ja al` nema nas. A ako te jednom upita neko volis li ikog, sjeti se mene i reci nikog...

256. Zelim da te zagrlim ali zagrljaj vodi poljubcu, poljubac vodi ujedanju, ujedanje vodi
skidanju a skidanje vodi... ma daj dodji ZAGRLI ME!!!

255. Dani prolaze i vreme se gubi, ne daj me ljubavi zele me drugi, ne daj me ljubavi cuvaj me za sebe, kunem ti se ljubavi VOLIM SAMO TEBE!

254. Ako pozelis da znas koliko te volim, izadji na kisu,ispruzi ruke, sve kapljice koje
uhvatis kazace koliko me volis, a one koje propustis koliko ja tebe volim..
253.
Ljubiti nije nista, voleti je sve, jer ljubiti moze svako a VOLETI ne!!!

252. Zasto sam bas tebe srela, zasto kad to nisam smela, zasto me zaveo pogled oka tvog, i zasto sad moram da patim zbog tog!!?? 251. Ti mozes drugoj u zagrljaj pasti i drhtati poput morske pene, ali kad budes na vrhuncu slasti, gledaces nju-a videti MENE!!

250. Postoje osobe koje trebamo u samoci. Postoje osobe koje trebamo u ljepoti. Al postojis ti, ti razbijes samocu i doneses mi ljepotu!

249. Kad srce osjeti ljubav i ludo zavoli, ta ljubav ponekad jako zaboli, ali moje srce nikad nece prestati tebe da voli, ma koliko da boli, nek boli, i dalje tebe voli!

248. Vidis li taj ekran zelene boje tu nemogu stati sve zelje moje al` mogu stati 24 slova iskrenote volim dusice moja...

247. Da te oci nikad vidjele nisu, da te usne nikad ljubile nisu, da te tijelo nikad
voljelo nije nebi mi sad bilo kako mi je...

246. Mala tebe mi nikada nije dosta, zbog tebe bi uvijek skocio s mosta, s usana tvojih otrov bi pio, volim te Mala, zasto bi krio!!!

245. Ponekad pozelim da ti cujem glas, da srusim sve sto je izmedju nas, i da ti kazem, da vrisnem snazno, JOS TE....ma nije vazno!!!!

244. Zatvori oci i vidjeces kakav je moj svijet bez tebe...

243. Zasto stojimo ovako daleko dokle ce vreme izmedju nas teci, ako ti ocima nisam rekla veruj recima ti nemogu reci.!

242. Nisam ti ja suza oku, a ti to meni jesi. Nisam ti osmeh na licu, a stalno se pitam gde si.Uzalud ovo pisem, uzalud srce pati, ipak za tebe disem, VOLIM TE SHVATI!

241. Voli onog ko je dobar a ne onog ko je lep jer dobrota srecu stvara a ljepota razocara.

240. Bijela lala u casu je pala, ne pitaj me duso zasto sam propala zasto sam blijeda i bez kapi krvi, ispija me duso tvoj poljubac PRVI!!!

239. Zasto pada kisa, zasto sunce sja, zasto gledas drugog kad te volim ja... 238. Nocas kada zvezde prekriju nebo lijepo mi spavaj moja mala bebo, a ja cu odozgo paziti na tebe, kao andjeo cuvar staviti cebe, jer volim samo...AL` SAMO TEBE!

237. The moment I first saw you, you warmed my heart, the second time you made little flames and now you make my heart burn like hell!***

236. Klizila je niz obraz, i na usnu je stala, bila je tako vrela i tako mala, u njoj se
skrivala tuga, u njoj su usnule boli, ta je suza znala da te srce voli!!

235. Tesko je u svijet gledati, a tebe u njemu ne vidjeti. Tesko je tugu kriti, u
srcu plakati, a nasmijan biti.

234. Dok zvezde sjaje patka nosi jaje,
dok vetar duva patka jaje cuva,
kada izleze pace voli ga jos jace,
ti si moje pace volim te najjace!

233. Nikome ne reci gde te boli niti koga ti srce voli jer ljudi su zli, ranice te tamo gde
te boli i uzeti onog koga ti srce voli

232. T-i me pitas koga volim
E-vo da ti odgovorim
B-rzo citaj ova slova
E-vo tebi odgovora

231. Nije vazno kada ni gdje..nije vazno koliko ni kako ..vazno je samo to da te volim
iskreno i jako...

230. Ako nekog Volis voli ga Polako, sve sto ide brzo ide naopako, Ljubav koja brzo plane brzo se i gasi, Ljubav koja tiho tece VECNO ZIVOT KRASI..

229. Nikada nikome ne reci gde te boli, niti koga ti srce voli, jer ljudi su zli ranice te gde te boli i uzeti onog sto ti srce voli!

228. Poslat cu ti vjetrom poljubac blag, da znas da ima neko u mom srcu drag, ti uzdahni da zauvjek ostane tu jer ja sam sa tobom u DOBRU I ZLU:) 227. Pajkit ne mogu pa zvijezde brojim i shvacam ljubavi da beskrajno te VOLIM! Srce me boli i dusa mi vene, jer tebe ljubavi nema kraj mene!!!

226. Pliva Pace po vodi, ko ti pise cik pogodi? Ja ne pisem ime svoje, kad procitas znaces ko je, srce kuca dusa dise, KO te VOLI taj ti PISE!

225. Mozda ja nisam dio tvoje sudbine i u zivotu krenem drugim putem i tamo nadjem ljubav i srecu ali znam da nikad nikog poput tebe upoznat necu!!

224. Moj zivot je pjesma bez kraja. Ono sto zelim dalje je od raja. Pakao je svaki dan bez tebe. Sve sto zelim je da te imam kraj sebe.... 223. Tebe volim i za tebe se svaku noc molim. Tebe trazim u dugim nocima a tuga se skuplja u mojim ocima gdje si sada dragi moj samo mi ostade papir od tebe gdje pise: "Nisam vise Tvoj"...

222. U zivotu volim tri stvare: sunce, mjesec i tebe. Sunce za jedan dan, mjesec za jednu noc, a tebe za ceo zivot.!

221. Ne bojim se zari koja tinja, ne bojim se vatre koja gori, ne bojim se rijeci koja boli, al` se bojim srca koje te sve vise VOLI!!!

220. Ja imam ruke on su TVOJE, ti imas usne one su MOJE, ja imam srce sto za tobom vene, ti imas ljubav cuvaj je za MENE!

219. Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000...Kad razmjenimo milijun poljubaca, pomjesajmo ih zajedno, sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati!!!!

218. Ljubav je zlatna rijeka koja tece pored raja, a poljubac zlatni lancic koji dusu s dusom spaja!!!

217. Imam jedan jastuk i on mi je za dvoje, imam jedno srce i ono je tvoje imam jedan zivot koji nista ne vrijedi ako sve sto imam ne poklonim TEBI..!

216. Mirno! Na, mestu voljno! VOLIM TE da li je to dovoljno?!

215. Daj mi, daj 5 minuta i skrenut ces sa mnom s puta, kad osjetis ljubav pravu izgubit ces za mnom glavu i sve moje sto te mami dobit ces kad budemo sami!

214. Ponekad pozelim da ti cujem glas, da srusim sve sto je izmedu nas, i da ti kazem-da vrisnem snazno, ja te jos uvijek...MA NIJE VAZNO!!!

213. Daj mi svoje usne, da na njima gorim, daj mi svoje srce, vidis da te volim. Daj mi svoju ljubav neka bude moja, sudbina sam ljubavi ja tvoja!!!

212. Zivot nisu dani koji su prosli vec dani koji se pamte. Ja te pamtim.

211. Kad dodjes na most, pogledaj u rijeku ispod mosta sto tece, to su moje suze koje teku sada kada sam bez tebe.

210. Tiho je padalo jedno vece, tiho je gorio jedan dan. Jedna je suza pocela da tece, netko je zauvijek ostao sam...

209. Jednom kada bude kasno,kada shvatis rijeci moje,vidjet ces da si izgubio nesto sto je trebalo biti tvoje!!! 208. Da li znas kako je kad se za nekog svom dusom boris, kad ga u ocima za malo ljubavi molis, kad posljednji otkucaj svog srca das! Kako je to, da li znas?

207. Daljina nas deli a samoca spaja, jako mi je tesko bez tvog zagrljaja. Daljina nas deli a samoca boli...sve je ipak lakse kad se neko voli.

206. Sem tebe nemam nikoga u rukama svojim i nisam prasina koju zaborav krije.Ja sam neko koji te voli i kad pored tebe nije...

205. Pusti me i pozeli srecu, zaboravi me, ja tebe necu, mrzi me ja cu te voleti, vredjaj me ja cu preboleti, ti leti visoko-ja nemam krila, ti budi voljen-JA NISAM BILA!!!

204. Zavoleo me je prvi,ja to nisam znala,... Trazio je da se promenim, ja sam ga poslusala... Sada ga volim, i on to zna, promenio se dosta ali ne na onaj nacin, na koji sam ja! Ljubav ne pokazuje, izbegava me cesto, odlazim jer shvatam da mi kraj njega vise nije mesto!!! Pamticu ga dugo, posto ga je moje srce, na zalost, zavolelo "LUDO". 203. Ako me volis, ne daj da gazim stazama tuge, ne daj da me grle tudje ruke! Jer bez tebe sam ko nebo bez zvijezda, ko nebo bez duge, zato ne daj da me tudje usne ljube!!!

202. You made me smile a thousand times, you filled my heart with you and happiness, you coloured my days with laughter, well you must be ..........Special one!

201. Hajde da se trampimo:
Ja tebi svoje srce-ti meni poljupce,
ja tebi svoje oci-ti meni lude noci,
ja tebi dusu svoju-ti meni svu ljubav svoju!
Hoces li? Poruku nam salje "mala"!

200. Kada bi se neko ponudio da mi ispuni 1001 zelju, prva bi bila da me volis, a ostalih 1000 da mi se ispuni prva.

199. Za tebe cu glavu dati,za tebe u vatru stati,vetar uhvatiti preko brega ako na poklon
zelis njega!!!

198. Kada dodje kraj,zagrli me nezno,osetices da drhtim,znaj da ja to placem,obrazi ce
poceti blago da mi bride.Nemoj da me gledas,zagrli me jace,nikad nisam volela suze da mi vide...

197. Volala sam te, voleo si me, ali se nismo voleli u isto vreme!

196. Ja sam ljubavni virus u tvom mobitelu, i necu izaci iz njega dok ti ne izades sa mnom!

195. Znaš li šta je daljina-CUTI, A NE VIDJETI TE. Znaš li šta je cežnja-ŽELJETI, A NE
DODIRIVATI TE. Znaš li šta je ljubav-VOLJETI, A NE IMATI TE KRAJ SEBE...VOLIM TE!

194. U kasne sate dupoke noci, kad su svima sklopljene oci, polako dremam ne mogu da zespim jer TEBE nemam!!!!-

193. I ove noci sanjacu da si pored mene, zagrlicu jastuk umesto tebe, i u tami traziti obraz tvoga lica, al` daleko je sada moja mala spavalica...

192. Ja sam kao leptir sto ovim svetom luta, Ja sam skitnica bez puta, Al` naci cu put do tebe, jer znam kako rana boli kad se neko ludo voli i zato Cekaj me molim te, jer najvise na celome svetu JA Volim Te.

191. Ti si sada za svet samo neko, ali nekom ces ti biti ceo svet!

190. Upij se u mene zagrljajem jednim, kao groznica tajna struji mojom krvi, krepko stegni moje telo nek se smrvi i daj mi poljupce za kojima zednim..

189. I kad nas hiljade km bude razdvajale, kad najmanje mislis na mene, moje ce oci gledati daljinu i videti samo tebe. I ako daleko u gradu tvom, vjecno ti si u srcu mom!

188. Oprosti! Priznat cu ti nesto. Necu te voljeti vjecno. Ne ljuti se, ni zivot nije vjecan. Voljet cu te jedan mali dio vjecnosti, onaj mali koliko traje moj zivot...

187. Kad god se kazaljke poklope na satu, nemoj zaliti za ljubav datu, znaj da svakog trena mislim na tebe i da te volim vise od sebe! Poruku nam salje GOCA!

186. Htjela sam ti reci da srce samo tebe voli. Htjela sam ti reci da ljubav srvarno
boli. Znam, negdje si s drugom, ali znam da to nije sve jer srce pamti "VOLIM TE"!!!

185. Bori se za srecu, za ono sto zelis, sto mnogo ti znaci nemoj da djelis, ne brini za
druge jer ce se snaci a ljubav poput tebe tesko je naci!!!

184. Rekao si me da te zaboravim ali si zaboravio,da sam zaboravna pa sam zaboravila da te zaboravim...

183. Cuvaj moju sliku srce te moje moli,jer kopija te gleda a original voli.

182. Ti si pupoljak u kome ruza drema. Najvise mi nedostajes kad te nema.

181. I`ve seen angels in the sky, I`ve seen snow fall in july, I`ve seen things you only imagine to se or don`t, but still haven't seen anything sweeter than you.....

180. Ljudi kazu da andjeli zive na nebu, sad znam da lazu. Jer ako je to istina, zasto si onda ti ovdje?

179. Veceras misli na mene ovo nebo ima cudnu moc mozda se stvorim kraj tebe i poljubim te za laku noc!

178. Smem li da te vidim, cesto pitam sebe. Ne smem da te lazem, da mislim na tebe. Volim te, ali mi dusa vene, jer postoji pitanje: "Volis li ti mene?"

177. Tiho poput mage doci cu ti nocas. Neces me videti, neces me cuti, ja sam mrak u kome spavas i cuvar tvog sna!!!!

176. TI SI **A**TI SI **B**TI SI **SRCE** ZA **MENE**.

175. Daleko je zvijezda koja nocu sja, daleko je Mladic kojeg ***VOLIM JA***!!!

174. Ljubav je bol,
Ljubav je sreca
2% bol
3% sreca
5% patnja
a 90% znoj...!!

173. Rekao si mi jednom da me vise ne zelis vidjeti...ipak dodi, ugasit cu ja svijetlo...

172. Veceras misli na mene, ovo nebo ima cudesnu moc... Zamisli da se stvorim kraj tebe i poljubim za laku noc!!!

171. Mozda cu sutra drugu voleti ali moje srce te nece preboleti, a mozda ti nikad nisi
volela i nikad nisi patila a i tebi ce dogoreti i mene ces ludo voleti.

170. Da je zrnce pjeska mjerilo ljubav,sve pustinje ovoga svjeta nebi bile dovoljne da ti
kazem koliko te volim

169. Postoji noc kad suze same teku, kad covjek bez boli moze da pati, kad gubi snagu i druge moli, a osjeca samo jedno a to je da te voli!

168. Jedan poljubac na lice tvoje, slatko spavaj sunce moje, jedan poljubac na usta
tvoja, lijepo spavaj ljubavi moja, i jos jedan na vrat tvoj ljepo spavaj andjele moj.

167. Iako ti voliš nju,ja volim tebe.I kad ti jednom bude teško,samo se sjeti mene. Sjeti
se moje boli i da te moje srce još uvijek voli!!!

166. Nisam ti suza u oku, a ti to meni jesi. Nisam ti osmijeh na licu, a stalno se pitam gdje si. Uzalud ovo pisem, uzalud srce pati, ipak za tebe disem i volim te shvati!

165. Znala sam, da cu te voljeti-al ne tako jako, znala sam da ces otici-al ne tako
brzo, znala sam da cu te pamtiti-al ne tako dugo!!

164. Onog dana kad si se rodio, padala je kisa. Cijelo je nebo plakalo jer je Bog izgubio najdrazeg andjela!!!

163. Pored mene nisi sve sto zelim ti si,dok pisem ovo srce mi gori,ja sam osoba koja te voli, ja zivim ovde a ti daleko ali znaj da te vjerno ceka neko..

162. Sta da ti sapnem, sta da ti pisem, kada te volim koliko disem. Racun trosim, ruke
morim, malo ti pisem a mnogo te volim!

161. Ti mozes njen biti al srce joj ne mozes dati jer ono je kod mene i zbog toga
ti srce pati!!

160. Slatko sanjaj ANDELE nek ti nebo sapuce"VOLIM TE"i kada planete nestane i zemlje vise nebude pa makar smo u snovima ja cu biti kraj tebe...!!!

159. Ljubav je ljubav to dobro znam, radostan pocetak, a zalostan kraj!

158. Ako znas sta je patnja ako znas sta je bol to je ono koga volis a nemoze biti tvoj!!!

157. I kad nas hiljade km budu razdvajale, kad najmanje mislis na mene, moje ce oci gledati daljinu i vidjeti samo tebe.Iako daleko u gradu tom, vjecno ti si u srcu mom!

156. Ja sam kao leptir, svetlost me mami, a sjaj u oku tvome vidim u tami... Voli me, ljubi me, al samo pazljivo jer na mome srcu pise - PAZI LOMLJIVO!!!

155. Ljudi kazu da je lepo u nebeskom raju, a ja mislim da je lepse u tvom zagrljaju. Mozda nikad necu videt te lepote raja, zato nemoj da me pustisiz tvog zagrljaja!!! 154. Javili su mi da je iz raja nestao andjeo najljepsih ociju. NE BRINI NECU TE ODATI!!!!!

153. Roses are red, violets are blue.When I think of you, I hope my dream Will come true. To stay together with you forever.You know I miss you I want to kiss you.

152. Lljubavi moja volim te najvise na svijetu i saljem ti srce u paketu¨¨!!!!

151. Kao more što se njiše, kao kapi kiše, kao vijetar sto lagano puse, kao zaljubljene duše, kao što srce voli i za ljubav moli, kao što sunce sja, tako te volim ja!!!

150. Znas tako mi je tesko, tako bol je jak kad umesto tebe samnom spava mrak...a jos veci bol je sto zovem te u snu i ocekujem blagi dodir a ti nisi tu!

149. Stani na prstima, pogledaj iza sebe zar ne vidis ljubav sto gori iza tebe, mozda je prepoznas a mozda i ne al` zapamti jedno da znacis mi sve...

148. ... i da mi daju svijet da uzmem sebi, da me ucine jacom od Boga, sekundu ne bih razmisljala, uzela bih tebe umjesto toga.

147. Zivot je lijep kad se zivjeti zna zato uzmi sta ti da...jer sreca je kratka a zivis zbog nje ... ne trazi suvise i dobit ce sve!!!VOLIM TE! Poruku

146. Mogu umrijeti i moze vjetar da me srusi, ali sve je lakse dok sam ti u dusi, moze suza iz oka da mi krene, ali je lakse kad u svom srucu cuvas ljubav za mene!!! Poruku nam salje Ivana!

145. Jednom kada nestanes sa ovog sveta, tvoje ce se telo rasuti u 1000 zvezda, a svako ko pogleda u nebo, zaljubice se u tu noc...VOLIM TE!

144. Brutalni rastanak nije najgori, nego je najgori rastanak njezan i pun promisljenih obzira,..., kada gorku suzu zamijeni slatka rijec.

143. Sve se moze zbog ljubavi, ali se ne moze postati neko drugi!!!!

142. Bez obzira koliko smo sposobni ili dostojni, nikada necemo doprijeti do boljeg zivota dok ga ne zamislimo i dozvolimo sebi da ga imamo!!!

141. Lakse je biti zaista sam, nego gajiti iluziju o tome da imamo nekoga!

140. Ljubav se rodila: Voleti - znaci uzivati u gledanju, dodirivanju ljubljene osobe koja nas voli, osecati je svim culima i iz najvece moguce blizine

139. Tesko je voleti, ali tesko i ne voleti, a najteze je voleti uzaludo!!!

138. Cemu se uzdrzavati! Zivot i ljubav su kao noc i dan, nude nam se po

137. Ljubav nije osjecanje, nego vezivanje, pripadanje...

136. Ako mi vezu oci ja cu te naci, ako mi obrisu suze ipak ce teci, ako mi zarobe srce moja ce te dusha voljeti, ako mi obrishu proslost ja cu te se ipak sjetiti.

135. Kad se ponoc spusti na prozor tvoj po zvezdanoj prasiniti ti saljem poljubac svoj, nek poljubac stigne tamo gde ne mogu ja, nek ti tiho sapne da te volim ja!

134. Zvao se nije vazno kako, bio je covjek mojih snova. Volio da se
sali, igra, smije a ponekad da se i napije. Volio je nogomet i djevojke sve, ali samo
mene volio nije.

133. Jedan poljubac na tvoje oci lepo spavaj ove noci jedan poljubac na usne tvoje lepo spavaj mace moje ,i na kraju na vrat tvoj lepo spavaj andjele moj....

132. Samo hrabri vole, a budale cekaju da budu voljene.

131. Sunce pada,vetar sija,kisa duva,vrabci laju pa ja te volim BABY...

130. Ne trazi od sunca da uvjek sja-ne moze, postoji noc.Ne trazi od covjeka da zivi vjecno-ne moze, postoji smrt. Ne trazi od mene da ne volim-ne mogu postojis TI!!!

129. Ja cu tebe nocima sanjati, tvoje ime necujno dozivati, ti si vizia moga sna, duso moja daleka, oci moje traze te, usne zovu te dodi molim te jer ludo "VOLIM TE"

128. Ja tebe volim, volim ko boga al srece nemam, nemam zbog toga...

127. Ja sam ptica koja ti peva a u dusi place, ja sam bice koje te od sveg srca voli. Pesmom te zovem,suzom te molim, dusom ti prastam a srcem volim.

126. Kada cujes tihe tonove gitare i kada te zivot ludo zaboli, sjeti se da ima neko ko te mnogo voli

Bole te stopala? Verujem ti-citavog dana hodas u mojoj glavi!!!

124. Na Bozijoj adresi anonimna stize zelja, kaze: Cuvaj mi druga iskrenog prijatelja, da ga nikad ne slome bol i tuga, opet molim te Boze cuvaj mi druga.

123. Ako odlucis da volis prvo nauci da hodas po snijegu a da pri tom ne ostavljas tragove, jer samo tako neces nikoga povrijediti svojim odlaskom.

122. Govori samo onda kada patis, jer samo tada rijeci vrijede, a cuti kada si srecna i ne pokazuj srecu onome koji pati, jer njega ce to boljeti a ti neces znati.

121. Veceras dok noc bude tiha i medeni mjesec bude sjao, sjeti se da neko ne moze da zivi bez tebe... Neko ko bi ti sve u zivotu dao.

120. Po vjetru ti saljem poljubac mali, jer za tebe niko ne smije da zna, srce je moje svjedok sto cuti, a glasno bi reklo ,,VOLIM TE JA``.

119. Ovako je bio plan:da te volim jedan dan, ali dan je ipak vrijeme kratko,a tebe voljeti je bas slatko!Ma bolje je meni bez tog plana pa da te volim svakoga dana !

118. Nije grijeh ako ja priznajem da te volim ludo u jednu rijec stane sve sto na mom srcu stoji dugo nemoj se okrenuti dalje sad putuj moja tugo i mogu jos da ti dam suze dvije jer nemam nista drugo.

117. VOLIM your eyes ZATO STO SU very nice, MALKICE look at me, don`t forget me, SRCE MI TIC-TAC for you, because I LOVE YOU!

116. JA...pogledom praticu te, dodirom mazicu te, zagrljajem branicu te, poljupcima hranicu te, suzama tesicu te, ZAUVEK VOLECU TE! Poruku nam salje Nevena!

115. Kada te pitaju ljudi kako smo se rastali reci im,da smo se smejali,da ne bi i oni plakali!

114. Ti sanjas da si nebo plavo s oblakom jednim belim a ne znas da sam taj oblak ja i da te zelim srcem celim!!

113. Volim te do neba i natrag!

112. Sav bol moj izljecio bi jedan jedini poljubac TVOJ!

111. Ne mari za sapat sto me vrjeda,hrabrih ratnika sto napadaju s leda..ne boj ih se vec ih zali jer su sami jer su mali, ljubav nisu ni upoznali...

110. Nista sem stihova ne mogu ti dati jer neko je roden da voli a neko da pati!

109. Sve je nocas za ljubav stvreno, samo tvoje usne su daleko, daleko meni nedostizne, zato sklopi oci a JA cu tiho doci i ljubiti TE cele noci!!!

108. Ljubavna veza je kao pesak na dlanu,dok shaku drzish otvorenu i slobodnu pesak ce ostati na njoj ali ako pokushash da je stegnesh i zatvorish polako ce iscureti i nestati ! Zato dozvoli da veza ostane slobodna !!

107. Nekad je tesko naci reci, jer onih pravih tako je malo, a zar su uopste i one potrebne da shvatis da mi je do tebe stalo!

106. Oprosti mojim ocima sto pogledom traze tvoje, oprosti mojim usnama sto zele osetiti poljubac tvoj i poslednje sto te molim-oprosti sto te volim!

105. Tvoj je lik kao ikona u oku mom,jer osecam u srcu ljubav preduboku jer ludo te volim snagom duse svoje, i zauvek ostaces najmilije moje !!!

104. Ostanimo prijatelji...jer nitko ne zna sto smo bili...jer nitko ne zna sto smo
htjeli...ostanimo prijatelji... P

103. Naucio sam "10 bozijih zapovijesti",al sam zapamtio samo jednu "nepozeli nista sto je tudje", a ja zelim usne tvoje da zauvijek budu moje...

102. Zivot bez tebe mi je prazan kao ova poruka:


Vidis?


Sto duze mislim o tebi sve je prazniji...


Vidis li sad koliko mi znacis?

101. SEarch:
My love

Searching...

Found!

Loading...

IIII
10%

IIIIIIIII
50%

IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
100%

Done!

RESULT:YOU!!!

100. Upisi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli i neka ti kaze - da samo tebe VOLI!!! P

99. Ti si Prezent mojih misli, budi predikat mog zivota, jer Infinitivna cula Superlativno mi nalazu da cu sa tobom imati dobar Futur!


98. Jedan savjet: cuvaj se. Jedna molba: ne mijenjaj se. Jedna zelja: ne zaboravi me. Jedna laz: ne volim te. Jedna istina: strasno mi nedostajes!

97. Samo zaborav cini kraj, nikada vrijeme ni kilometri! Jer pokusati nekoga na silu zaboraviti, znaci jos vise ga voljeti!!!

96. Nije mi bitno gde si ti a gde sam ja, nije mi bitna ova daljina izmedju nas, bitno je da si tu gde trebas biti-duboko u mom srcu!

95. Bog je stvorio svet za 6 dana, ali su mu trebali vekovi da stvori nekog tako slatkog i dobrog kao sto si ti! P

94. Spusta se noc i prekriva prozor moj a ja gledam u nebo i trazim sjajnu zvezdu, trazim osmeh tvoj!

93. Ako pozelis da te neko tesi misli na mene. Ja sam tu, sunce mi je osmeh a svaki zrak-molitva za tebe. Zato nikad ne reci da si sam jer svaki tvoj dan sam ja!

92. Kada bi me pitala da li vise volim tebe ili svoj zivot, ja bi ti odgovorio:"Svoj
zivot" Ti bi se okrenula i otisla a ne bi znala da si ti moj ZIVOT!!

91. Trazim te medju zvezdama i izvorima sna, trazim te u magli samoce i u ocima prolaznika, trazim te u oku koje suzom vlazim, znam da je to uzalud, ali ja te ipak trazim!

90. Klizila je niz obraz i na usni je stala, bila je tako vrela tako mala, u njoj se
skupila tuga, u njoj su usnule boli, ta je suza znala da te srce iskreno voli.

89. Kad otvoris oci pomisli na mene, kad legnes da spavas sanjaj mene, zauvijek ti duso Voli samo mene, kao sto ja mislim, sanjam i Volim samo tebe...

88. Ja sam tvoje zrno peska u pustinji, zato me dobro pazi jer ako me ispustis sve ce ti liciti na mene, ali to necu biti ja!

87. Ako me volis sliku mi gledaj,ako me ljubis nikom je nedaj ako ni jedno ni drugo nije sliku spali oprosteno ti je.

86. Nocas su sve zvezde srebrne pale samo za tebe, a srce me opominje da smirim se.

85. Ova poruka je poslata pre 1000 godina u kosmos u nadi da ce pronaci najsladje stvorenje na planeti Zemlji. Ovog trenutka misija je uspesno zavrsena!

84. Vec polako mi se drema, koga volim ovde nema! Mesec sja celu noc, pusa tebi i LAKU NOC!

83. Zvezde trepere, a ja sam tu, tiho ti govorim "I LOVE YOU"! Pricas mi price i glas ti je tih, a ja ti nezno govorim "ICH LIEBE DICH"

82. KJHGs shsn jdyd kdhd
Vidish da sam prolupala zbog tebe?!!

81. Ako si umoran od greha idi u crkvu. Ako nisi javi se! 80. Kada budes saznala kolika je razdaljina izmedju najlepseg kamena na dnu okeana i najdalje zvezde na nebu, znaces koliko mi nedostajes i koliko te ZELIM....

79. Dragi korisnice, obavestavamo vas da vas racun za ovu noc iznosi 100 poljubaca! Uplatu mozete izvrsiti kod vlasnika kartice od kojeg ste primili obavestenje!

78. Daleko si od ociju al` od srca nisi, jedino sto mi nedostaje znaj ti si. Nisi zvezda ni ANDJEO, ni BOG da te molim ali si bice koje ludo VOLIM!!

77. Ne dozvoli da neki pogresni ljudi udju u tvoj zivot, pomute bistrinu tvojih
ociju, nateraju da volis ono sto oni vole i da zaboravis ono sto oni nemaju... MENE!

76. Molim te nemoj se iznenaditi, moram ti nesto reci. U bolnici sam. Pronasli su mi kamen u bubregu, pijesak u crijevima i TEBE U MOM SRCU!

75. Volio bi da smam suza,da se rodim u tvom oku,skliznem ti niz lice i umrem ti na usnama!

74. Tvoje su oci dva bisera koja svijetle u tami ovog mracnog svijeta i koje
osvjetljavaju put mojoj dusi!

73. Pokloni mi svoje oci i njihov topli sjaj, pokloni mi jos nesto-svoj vjecni zagrljaj. Pokloni mi svoje usne, tople rijeci dvije i bar jednom mi reci: VOLIM TE!

72. SMS bomba CILJ: bombardirati Tebe CODE:**** prihvacen START: za 3 sek 3.. 2.. STOP: neprihvaceno, cilj previse drag

71. Trazi mi zivot, tebi cu ga dati, trazi da umrem i srce ce stati, al nikad ne trazi da odes od mene jer umjesto krvi teces mi kroz vene!!!

70. Volim te kao sto skitnica voli da skita, kao sto sanjar voli da sanja, kao sto pjesnik voli da pise! A sada mi reci da li te iko veleo vise???

69. Ako izbrises ovu poruku VOLIS ME, ako je sacuvas ZELIS ME, ako se odlucis ignorisati je OBOZAVAS ME, ako je posaljes nekome LUDIS ZA MNOM, pa, sta ces uraditi?

68. Mrvice, ja te svake sekunde, minute, sata, da, mjeseca, godine,.... UH... decenije, stoljeca ... ma bez prestanka volim!!!

67. Volim te volim zasto bi krio sa tvojih usana otrov bi pio...

66. Voli me, vole cu te! Ljubi me, ljubi cu te! Varaj me, ubicu te!!! nam

65. Vjerujes li u ljubav na prvi pogled ili da se jos jednom prosecem ispred tebe?


64. Ako te rastuze zvuci gitare,ako te zivot zaboli seti se da na ovom svetu postoji neko ko te voli...

63. Kazu da kada pada kisa duse mrtvih posecuju one koje vole. Kad mene vise ne bude tamo gde si ti kisa nikada nece prestati padati...

62. Zvezdano vece, morava tece, volim te Milka 'ebes mi mater!

61. Prestat cu te voljeti kad slijepi slikar naslika latice ruza koje padaju na
prag dvorca koji ne postoji.

60. Ne trazim ti zivot ceo, trazim samo jedan deo. Jedan minut tvog zivota, jedan pogled tvoga oka. Za jedan otkucaj srca tvog te molim, ma shvati vec jednom da te volim!!!!

59. Trazim od Boga cvet, On mi da bastu, trazim od Boga drvo, On mi da sumu, trazim od Boga andjela on mi da TEBE!!!!

58. Ako ti ikad gorko zaplace oko, ako te nekad neko povredi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu, nazovi me ja bicu tu !!!

57. Ako je Bog jedino stvorenje koje ne mora biti vidjeno da bi se u njega verovalo onda si ti jedino stvornje koje ne mora biti prisutno da bi se volelo!


56.Volela bih da sam droga da me volis kao Boga da me ubrizgas u vene i umres zbog mene!

55. Traze se najlepse oci koje su bez dokumenta presle granicu prijateljstva i ukrale moje srce. Poslednji put su vidjene u prostorijama mojih snova

54. Tebe voleti je jedna kazna, tebe dobiti je jedna borba, tebe imati je jedna cast, a tebe izgubiti je moja propast.

53. Nikada sebi da oprostim necu, sto sam pao na osmijeh tvoj, zbog tebe sam izgubio srecu, ova je poruka oprostaj moj.

52. Kad izgubim ja tebe izgubit ces i ti mene, ali vise ces izgubiti ti nego sto cu izgubiti ja, jer mene ce voljeti mnogi kao ti a tebe niko kao ja!!

51. Sudbima je htjela da se upoznamo,jedno o drugom nesto doznamo.Mozda neces vjerovati mojim rijecima,ali volim te i voljecu te stoljecima...

50. U kasne sate duboke noci, kada su svima sklopljene oci, mislim na tebe polako dremam, ne mogu da zaspim jer tebe nemam.

49. Bilo gdje da si, svijetlo ne gasi, ne zatvaraj vrata vec slusaj korake sata i kad se kazaljke spoje s tobom su misli moje...!

48. U tihoj noci dok srce strepi seti se mene andjele lepi, i ne ljuti se sto ti pisem jer bez tebe tesko disem, i jos jednom ja te molim ne ljuti se sto te volim.

47. Zivim jer su to drugi hteli, volim jer to sudbina svima deli, patim jer daleko su usne tvoje, zelim da zajedno smo srce moje...

46. Cvijeta ruza usred zita, ljubim onu koja cita, ljubi onog tko ti salje pa nek ruza cvijeta DALJE...45. Ako neko uspe da ispise na Suncu ledom tvoje ime, priznacu da te voli vise od mene...

44. Tesko je voljeti a voljen ne biti u srcu gorko plakati a nasmejan biti. P43. Ne saljem ti ruzu jer ona vene vec ovu poruku da se sjetis mene. Nije to za spomen sto znaci proslost vec za prijateljstvo sto znaci buducnost!

42. Obecavam ti da ti necu poruke SLATI, da te necu ZVATI, da te necu VOLJETI, da te necu SANJATI , da te necu ZELJETI i jos ti obecavam da OBECANJE NECU ISPUNITI!!!


41. Kada umrem nemoj da me zalis, nemoj ni suzu da pustis tad, i nemoj nikad sebe da krivis, sto cu zbog tebe da umrem mlad.

40. ...kad si tu...miris dobija oblike...ukus se materijalizuje...zvuk zakrivi...

39. Apetit sam dobila od kada volim tebe kad te vidim sa njom jedem samu sebe.

38. Dani su losi noci jos gore, uvek te povrede oni koji te vole, na kraju odu ni ZBOGOM ne kazu, a dok su s tobom verno te lazu. 37. Tvoj tata je najveci lopov, ukrao je dve najlepse zvezde i stavio u tvoje oci!

36. ZIVIM jer su oni to htjeli, VOLIM jer sudbina to svima djeli, PATIM jer gledam drage oci tvoje, UMIREM jer volim ono sto nikad nece biti moje.

35. Kada bih samo dva uzdaha imala prvog bi koristila da te poljubim a drugog da ti kazem koliko te volim.

34. Porukica ova nek te razveseli salje ti je onaj ko te mnogo zeli, ta je zelja jaca i od srca moga, zavoljeh te preko mobilnoga.

33. Poslat cu ruke ta ti miluju kosu, za svako dobro jutro poslat cu ti rosu, za svaki lijep dan sunce nek ti sja, a sto se tice poljubaca to cu licno ja.

32. Ne diraj u proslost od nje se ne zivi, ne diraj vec kazi: OBOJE SMO KRIVI!!!

31. PODGORICKA POEZIJA: "Evo ti ovaj buket draca, sto ti moje srce baca, volio sam te ti to nisi znala, vrati mi se bez majke ostala!!

30. Naucili me da 1dan traje 24sata,da 1sat traje 60min,da 1min traje 60sekundi al mi niko nije rekao da jedan sekund traje vecno bez tebe...LJUBAVI MOJA!

29. Ako me volis ne pricaj nikom, ako me zelis nedaj me nikom, ako me ljubis ljubi me vjecno, ako nijedno od toga nije, vrati mi srce oprosteno ti je!

28. ***Slucajan susret, smijesak u sjeni...Taj tren se dugo pamti i voli...ljeto te
slucajno donijelo meni zato me bez tebe beskrajno boli *** 27. Zasto je zivot tezak, zasto su ljudi zli,zasto postoji ona, zasto si otisao ti....

26. Policija vas moli da nakon ovog izvjestaja nosite crne suncane naocale danju i nocu jer smo ustanovili da vase oci kradu sva srca u gradu!

25. Tesko je voljeti nekoga, a ne biti s njim. Pricati da je kraj i zivjeti s tim.Tesko ga je voljeti,a nikom ne reci,skrivati svoju bol, a pricati o sreci!!

24. 00:03
00:02
00:01
00:00
///CMOK ///...
upravno te pogodio poljubac da lakse spavas. LAKU NOC!

23. Kazu: Od redbula se dobijaju krila. Zato ti nikada necu dati da pijes redbull, jer bi tada najsladji i najbolji andjeo sa ovaga sveta odleteo....

22. Upisi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli i neka ti kaze da samo tebe voli!!!

21. Za more sunce zalazi, u mojim mislima samo si ti, sa svakom zvijezdom sto na nebu sja, poljubac saljem ti ja!

20. Zelim ti 12 mjeseci zdravlja, 53 nedjelje uzivanja i srece, 365 dana
bez nerviranja, 8760 sati ljubavi, 525600 minuta lepih trenutaka i 31536000 sekundi sexa!

19. Duboko vjeruj u ono sto zelis! Zapamti izgubljeno je samo ono od cega smo se odrekli! U zivotu pozeli samo jedno: da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!

18. Kad srce razum svlada,kad u dusi haos vlada, kad ne znam sta cu od sebe,odkucam broj i nazovem tebe. Digni slusalicu kazi MOLIM, ja cu ljubavi da te vjecno VOLIM!

17. **V********************O********************L********************I ********************M****************************************T********************E!!!

16. Ne zaboravi ono sto zelis, ne reci nikada ono sto osecas, sacuvaj ono sto volis.

15. Zelim da ti posaljem nesto lijepo, osjecajno, drago i nad sve pametno...no nazalost ja ne mogu da stanem na ekran!

14. Snovi postaju neostvarivi samo zbog 1 stvari: straha od neuspeha!

13. Ako nekad,na krilima svojim,uspomene donesu mi tugu,smem li opet do tebe da dodjem kao starom i iskrenom drugu!!! 12 Otvori granice svoje duse i voli bez straha. Pogledaj svetlost u svojoj dusi.Pokazi i bogu da znas da volis, a ako ne verujes u boga pokazi meni!!!

11. Neka te nebo obasja kad se tama pojavi oko tebe i neka ti andjeli ne daju da places kada ti suze ispune oci jer ti zasluzujes da zivis u svetu ljubavi.

10. Nikad ne zaboravi , sreco moja, da su pravi prijatelji kao zvezde, ne mozes ih uvek videti, ali uvek znas da su tu!

9. Na kraju mi je dao ruzu i rekao:"KAD OVA RUZA UVENE JA CU TI DOCI!" Ruza je bila od plastike!


8. Sinoc sam poslao andjela da te cuva. On se ubrzo vratio pa sam ga pitao zasto , a on mi je rekao da andjeli ne cuvaju andjele...

7. U mojoj psiholoskoj konstituciji manifestuje se apsolutna dominacija pozitivne energije za individualnost tvoje licnosti; krace receno: OBOZAVAM TE!

6. Ljubav je kao delfin koji obasjan mesecinom pliva u beskrajnoj toplini tvojih ociju, zato ih nemoj zatvarati jer kazu da delfini umiru u tami...

5. Nemoj da patis, suze da lijes, ako me volis zasto da krijes, ne muci srce, ne muci sebe jer mozda i ja volim tebe.

4. Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomit cu ti rebro!

3. Ako te jednog dana dok setas ulicom neko uhvati i strpa u dzak, nemoj se uplasiti, jer to deda mraz ispunjava moju zelju!

2. Kad te svi zaborave, kad te dani tuge stignu,kad shvatis da snovi nisu samo snovi puni zelja, do smrti u meni imas prijatelja. 1. Prestat cu te voljeti tek kad slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruze na stakleni sag dvorca koji nikad nije postojao.

_________________
Love Don T Let Me Go !!!!
 
Choda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2006
Poruke: 40
Mesto: Negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kupe sestra i brat pakovanje zileta i pocnu da ih zvacu. Brat crce od smeha a sestra mrtva hladna.

Ulazi dete u kucu... Gde si deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa deeedaaaa bre...

Mama mi se preudala i novi tata me uci da plivam. -Jel' ? Pa, kako se snalazis?-Odlicno! Vec sam naucio da se sam izvucem iz dzaka...

Igrale se dve devojcice u pesku. Jedna od njih nadje poduzi stap i kaze drugoj: "Vidi, moj tata ima ovoliki BiiiiP!". Druga ce na to: "Moj nema toliki, ali svejedno boli!".

Sretnu se pedofil i nekrofil: - Jo, sto sam jucer maznjavo jednu od tri godine... - Fuj! To hoda!

Ivica navalio na sestru,a ona kaze: -Ne Ivice to je incest! Ali on je stigne i pojebe je. Sestra rece: -Ivice ti jebes bolje od tate! -Znam to mi je i mama rekla!
 
Choda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2006
Poruke: 40
Mesto: Negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pita cerka oca: -Tata sta je to incest. -Skini se da ti pokazem!

Policajac pise izvestaj. Glava na putu, bubreg na putu, noga na putu, stopalo na tro -troto (sutne stopalo na put) stopalo na putu.

Seta se Hitler koncentracionim logorom i padne mu pepeo na rame. Na to ce
on: 'Ma okani me se covece'.

Kako prepoznati bogatog Etiopljanina? Nosi zlatni ROLEX oko struka.

Najavljuje komentator vaterpolo utakmicu u Ausvicu: Evo izlaze Jevreji u belim kapicama, a... krokodili su bez kapica.

Sta je crveno, sluzavo i penje se po zenskoj nozi? Nostalgicni abortus.

Sta radi mali Jevrejin pored dimnjaka u konc-logoru? Ceka mamu da izadje.

Kako spavaju Vukovarska deca? Ko zaklana.
 
Choda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2006
Poruke: 40
Mesto: Negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tata, tata, da li sam ja homoseksualac? Nisi, sine, samo imas jako slatku guzu.

Sincic: -Mama, mama...ja ne bi isao u Ameriku... mama: -Cuti i plivaj...

Tata, tata, eno baka tetura dvoristem!!! -Bemti, daj jos jedan metak!

Mama, mama, ali ja ne zelim videti baku. Cuti sine i nastavi da kopas.

Mama, mama, ali ja ne volim baku! Ostavi je onda s druge strane tanjira.

Mama, mama, ubicu sestru! Zasto sine kad imamo jos pola babe u frizideru...

Mama, mama, zasto tata trci cik-cak? Cuti, cero, i dodaj mi snajper.

Mama, mama, ja ne volim brata! Cuti sine i jedi!

Tata, tata, jesmo li mi ljudozderi? Nismo, sine, pojedi mamu dok se ne ohladi.
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smucile su mi se dase
koje su u sexu nulte klase
meni treba pozuda
i par junackih mu*a!
Sta ce mi od frajera ruza
kada k***e sporije od puza,
kad mi ga stavi
hocu da moja m**a slavi!
Stavi pa slavi!

_________________
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan poljubac da te OTOPI,
drugi da te POTOPI,
jedan da te NAPALI,
drugi da te ZAPALI.
I jos jedan da GORIS,
a drugi tamo gde najvise VOLIS!
Zelis li ih jos...?!

_________________
 
smokvica84
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 3951

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U tami svog zivota pozelecu tracak
svetlosti i delic tvoje neznosti,
da me zagrlis, da nam se usne spoje,
i da mi od srca kazes volim te maleno moje!


Na tebe cu prestati da mislim kada tisina progovori,
kada se spavalica obraduje zori,
kada cvece izraste iz stakla
i kada se smeh procuje iz pakla!
 
Choda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2006
Poruke: 40
Mesto: Negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vodili smo ljubav, bili smo goli, bila si nevina i vikala si boli, bila si sva u krvi, bio sam ti prvi, al uzalud plakala ti si, kad vise NEVINA NISI.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Sms poruke! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 10 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon