www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*Uspeti ili ne?*
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 12:41 am    Naslov poruke: *Uspeti ili ne?* Na vrh strane Na dno strane

Dali ste nekad razmisljali i zapitali se "Zasto ljudi u zivotu, uglavnom, imaju vise neuspeha nego uspeha?"
Meni poekad naidju neki grozni dana kada retko mi nesto ide od ruke.A s druge strane i ucestali uspesi me zadese, ali opet razmisljam, ne tako cesto kao neuspesi. Pa se ponekad pitam da li je tako i kod drugih ljudi.
Sta imate reci na ovu temu, kakva je kod vas situacija?

Pozdrav svima.



_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slazem se sa tim da je vise neuspeha od uspeha. Verujem u savrsenu ravnotezu u svemu, pa i u uspehu/neuspehu. Stvar je u tome sto sitne uspehe brzo zaboravimo i predjemo preko njih a da ih mozda i ne primetimo, ili su to jednostavno bile stvari koje su se ocekivale i za koje smo verovatli da ce se desiti pa im ne pridajemo toliki znacaj... Dok i najmanji neuspeh je nesto sto ce nam ostati duze u secanju, sto ce nas zaboleti i ostaviti snazniji otisak u nama...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa možda zato što priroda spontano teži kaosu. Znači da je kaos vjerojatniji od reda. Kad tu naučnu činjenicu prevedemo u naš život, to je isto: neuspjeh je vjerojatniji od uspjeha.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

predpostavljam da covek uvek mora da tezi za necim boljim ,ako uradi nesto losije ,on ce se potruditi da tu gresku ispravi ,ako sve radi dobro nece osecati tu tezni ,odnosno taj pokretac,nece imati na cemu da se uci za sledeci i sledeci put .(Na greskama (neuspesima)se uci ) Wink
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tacno je da vise ima neuspeha nego uspeha jer covek uvek u bilo cemu pogresi jer nijedan se covek nije rodio naucan ili vec iskusan, tako da su greske posledica ovoga a greske (male ili velike) si posledice neuspeha.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 5:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta je neuspeh?? Zar to nije motivacija za uspeh??? Wink

Recimo ovako, svaki covek je 'kovac svoje srece', to je vezano i za njegov uspeh. Ukoliko se covek trudi, radi i ulozi svoju licnost, ce lakse da dozivi uspeh nego neuspeh. Ako sedis i cekas da ti krene kako treba ili ako cekas na tudju pomoc, onda ces se nacekati...
Nekad je i problem u tome sto ljudi svoj uspeh previse slave pa onda ne znaju da rukovode sa porazom i onda im se to cini 'ogromnom stetom'!
Ja sam ubedjen da postoji ravnoteznost izmedju uspeha - neuspeha, jer tako mora jednostavno da bude, lepo narod kaze 'ko visko leti - taj nisko pada'! Wink
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mislim da vise ima neuspeha nego uspeha. Neuspeh moze da bude svaka glupost za koju se borite. Ja sam naucila da neuspeh pretvorim u uspeh. Sve je to klackalica, uspeh ne bi ni da dozivimo u punoj snazi da ne znamo sta je neuspeh.
 
m1l1ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2006
Poruke: 39
Mesto: Priboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto napisa Jovan Ducic: "Vecina ljudi je u zivotu vise razocarana, nego ocarana".

Verovatno je uzrok tome priroda coveka koja tezi ka sto lepsem, boljem itd.

Na kraju sta je mera uspeha odnosno neuspeha, to se treba prvo zapitati...
 
Tandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Avg 2006
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Sto me ne ubije ojaca me". Svaki neuspeh moze da dovede do nekog uspeha.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 4:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za optimiste je neuspeh vrsta uspeha.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je u životu balansirano, no ovisi što ćeš vidjeti o tome s koje strane gledaš.
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uspeh naravno. Neuspeh je prolazna stvar.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> *Uspeti ili ne?* Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon