www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Split
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Dr_Nele
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 18

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vozdra ljudi,

i ja bih nesto rekao za split. ja mislim da mi je to (naravno poslje sarajeva) najdrazi grad u bivsoj jugi. cim je rat poceo mater i ja smo kao i puno izbjeglica isli u split. Pa se tako iz cijelog djetinstva u bivsoj jugi najvise se sjecam splita.
sigurno mofu reci da cu jos nekad posjetit split ... a ovaj put i poljud.....

Nisam se uopste prestavio : ja sam Damir iz sarajeva


 
Kondicm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 5:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

split je malo propa zadnjih godina ... sva lova ide u ZG, a u njega dolaze samo turisti u tranzitu ....
 
sean999666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 178

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma split je predivan,živio sam tamo jedno vrijeme
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

No sad su preuredili Rivu- uzas! Rolling Eyes

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Nastassia
*Szépség*
*Szépség*





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 2415
Mesto: Budapest

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Split je stvarno jako lep grad!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

split je prelep grad....meni jedan od najdrazih u cro.,.....imam familije koja zivi tamo i jako ih rado posecujem....nocni zivot je super.....ljudi su super.....sve u vezi splita mi se jako dopada..... Very Happy 8)

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
sahson
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 94

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista kontra splita Smile

_________________
sta ima jos
 
Bizza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 55
Mesto: Beograd

uk.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Splitu sam bila jako davno,jos kao klinka,ali ga i dan danas pamtim kao grad iz bajke...

_________________
What We Do In Life, Echoes In Eternity...
 
love_bih_85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam u spolitu familie, stvarno fin grad, iso sam malo na more, a zenaaaaaaaaaaaaaaaa auuuuuuuuuu
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sjajan grad, sa josh lepshim splicankama. ajme kad se setin sviga lipoga iz toga vrimena..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najljepši grad na obali

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
zeko2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio sam na sitweu nije lose sao nedostaje vise slika razlicitih
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Split Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon