www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bar
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
kraguj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 51

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Okej, nije se puno tesko sloziti da je u Baru puno lepse, zivlje, boraviti preko van sezone nego u Budvi. Ipak, arhitektonski gledano, Budva ipak ima veoma lep stari grad, dok je Bar gotovo dibidus produkt komunisticke arhitekture...


_________________
Najlepsa je stvar pobediti sebe samoga
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2005 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ooooooooo , pa da li se to prica o mom gradu? Razz Meni je bar jedan od ljepsih gradova a to sto je mali mi se bas i svidja... Idem cesto iz njega, ck i ucim u drugom gradu ali mu se ipak uvijek vracam! Wink
 
sanjurka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 112
Mesto: BAR

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pinkie, svaka cast na prezentaciji mog grada!
Mislim da se iz prilozenog moze zakljuciti da ga vrijedi posjetiti. Nije kao Budva, nema sarenisa i ludila i guzve. Posto je luka, nema neke plaze u samom gradu, ali mislim da je mnogo bolje da ljudi, koji npr. kolima dodju na more za svoju bazu izaberu Bar, pa onda idu dalje. Svi primorski gradovi su blizu, pa ih nije tesko obici sve za desetak dana. Bar je cist, lijep, i planski uredjen grad. Plaza ima u okolini, prema Ulcinju - Dobre vode i Veliki pijesak, ali i prema Petrovcu (obavezno otici na plazu Lucice u Petrovcu - Bogovska je)! Sa slika se mozda ne moze dobro vidjeti, ali setalise je ljeti predivno!
 
Kondicm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 5:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bar je luka , a budva predstolnica turizma... ali bar bi mogao da bude mnogo bolji od budve samo ako se potrude
 
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma super je u Baru,mada nisam bila dugo.. Crying or Very sad

nadam se da cu uskoro Very Happy

_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
BarCG10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 91

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 08, 2005 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bar je super grad! da nije kao u Budvu ali dobar je!

Pogled na Grad


Plaza Utjeha




Rocky Beach Utjeha


Sutomore
 
BarCG10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 91

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super je crvena plaza i drobni pijesak

_________________
*Ide maca oko tebe*
*pazi da te ne ogrebe*
*pali, mali, sa ovog sveta*
*s tobom sam dok imam cigareta*
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlepsi grad na primorju! Tacka...
Obozavam ga, i jedva cekam da se vratim tamo... Najlepse uspomene nosim odatle... Nadam se da ce ih biti jos, ako ne pre, onda sledeceg avgusta... Smile

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
trafic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 134

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, obavezno idi na Crvenu plazu, ona je izmedju Bara i Sutomora, mala je ali je predivna, sve je crveno. Ima i mali kafic koji je fino uredjen.
Da, u Baru vredi posetiti i Stari Bar (izgleda kao da je druga drzava Smile ) i veliku tvrdjavu tamo.
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mjesecarka, kad budes dolazaila mozes da se javis pa da ti ja pokazem nazanimljivija mjesta... Wink

Sto se ticeg stragog grada , stvarno je kao drugi grad u odnosu na bar jer ima starih zidina, tvrdjva i sve ono sto je ostalo iz ranijih vremena.. Trebalo bi da uskoro idem tamo da fotkam malo pa ako se to bude razlizovalo postavicu ovdje par slika... Wink
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

<<<Grad Bar je najveci lucki centar Jugoslavije ali, sve vise, i izuzetno interesantno turisticko odrediste. Zive pomorske veze sa Italijom i zeljeznicka pruga koja vodi ka Beogradu i dalje u srce Evrope, daju sjajnu perspektivu razvoju ovoga grada.

Stari dio grada, Stari Bar, pominje se u dokumentima koji poticu iz IX vijeka. Dobro ocuvani ostaci zidina i tvrdjava kao i predivan pogled na cijeli grad i okolinu, obavezuju putnika da ga posjeti.

Na samom ulasku u grad nalazi se drvo masline staro visse od 2.000 godina. Cudljivi morski vjetrovi i hladni zimski dah sa planina nisu uspjeli unistiti ovo najstarije stablo u Evropi. Ova blagorodna starica jos uvijek daje plodove.

Obalom, sjeverozapadno od Bara, nailazi se na Sutomore, smjesteno uz predivnu pjescanu plazu pored koje su nanizani brojni hoteli, odmaralista i kuce. Dalje put vodi kroz pitoma primorska mjesta Buljaricu, Canj i mnoga druga, uz obilje sunca i netaknutu prirodu. Ovaj dio obale zavrsava se ljupkim gradicem Petrovcem koji sve vise postaje turisticki centar sa kvalitetnom ponudom i turistickom uslugom. >>>

_________________


Love don't let me go
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bar je bas divan grad. Setaliste pored mora nice nice nice
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Bar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon