www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolje godine za prvi seks
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 6:11 pm    Naslov poruke: Najbolje godine za prvi seks Na vrh strane Na dno strane

Vec smo podelili informacije o kad je ko imao prvi seks, ali kad je za to pravo vreme...ono vreme kad devojcica nema ni 13 godina a spavala je sa 3-4 momka...ili kad devojka ima 27 godina a jos je nevina. Naravno sve je stvar toga da li je neko spreman. Ali koje su to godine u kojima je "normalno" imati prvi seks? Sta vi mislite?


_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je relativno. Najbolje doba je ono doba kad se osoba osjeca spremnom i kad to uradi iz pravih razloga ( ne samo da se rijesi toga jer su se svi rijesili Rolling Eyes ) s pravom osobom.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kazu da je najbolje u pocetku, kad je sve jos nepoznato.....tu se slazem.
A onda u tzv. najboljim godinama 30 i dalje..... to cu vec videti.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali koje su godine najbolje za PRVI seks? koje godine nisu iznenadjujuce

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 8:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to sve zavisi od slucaja do slucaja! Imam ortaka koji je jos uvek nevin (a ima 29 godina) dok moja komsinica koja ima 15 godina praktikuje siguran sex vec skoro godinu dana. Posto sam dobar sa njom poverila mi se. I sta je sada tu normalno. Zavisi!

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onda kada je osoba, u potpunosti svesna svog tela, u potpunosti i mentalno moze da oseti taj cin i u potpunosti dovoljno zrela! Po mom misljenju, ne moze pre 19-te godine! Sve pre toga, je sve nekako polovicno! Nema tu prave seksualne zrelosti, pre 19-te godine! Wink

_________________


 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najranije oko 18-19 godine bi trebalo biti normalno,ali posto danas nista nije normalno..... Rolling Eyes

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
nick2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 71

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko je povuci crti, trebalo bi to uraditi kad se osoba oseca spremnom (ne kad prvi put ima potrebu ili joj kazu da bi trebala da ima potrebu)
Slazem se ne pre 18
Stvar je individualna, "kako nam grah padne"
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja bih rekla ne pre 18-19...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm...
Mogu da kazem da je optimalno sa nekih 17 godina...Gledajuci na sebe i svoje drugarice...
ALi kada bih imala kcerku, savetovala bih je tek od 18. godine...Znaci kada postane punoletna. Nikako pre..

mada ko ce mene tada slusati Mr. Green
 
Nastassia
*Szépség*
*Szépség*





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 2415
Mesto: Budapest

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih rekla da 16-17
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kada neko zeli sex onda je najbolje vreme da to i uradi, kakve veze ima koliko ima godina.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Najbolje godine za prvi seks Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon