www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mjenjane fajlova kod phpBB foruma-kako?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 1:26 pm    Naslov poruke: Mjenjane fajlova kod phpBB foruma-kako? Na vrh strane Na dno strane

(Auuuu sto sam ja poceo da smaram (?!),ali sta cu?!)
E sad me interesuje onaj meni na vrhu (prilazem slicicu da bi vidjeli na koji mislim) kako da ubacim tu jos nesta?I u kojifajl?
Hvala u naprijed!
P.S.Zaboravi sam jos da pitam kako se u podforumu pravi jos jedan pod forum?


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo da ti prebacim temu ovde jer ona nema veze sa internetom vec se radi o tutorialu iliti howto....

Sto se tice menija, to se menja u fajlu *.tpl znaci ides u root tvog foruma pa nadjes direktorijume tempolates/pa_naziv_tvog_template-a(obicno SubSilver) tu se nalazi fajl overall_header.tpl, njega editujes u nekom html-editoru (Dreamweaver ili sta vec koristis) i nacices tu vec kako izgleda kod tebe sa tim ostalim linkovima pa po njima samo dodajes gde zelis da ti se vide novi linkovi.

Za podforume ti treba poseban modul koji mozes da nadjes na www.phpbb.com , potrazi tamo, nacices ga sigurno

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala.A ne znas tacan (direktan) URL za taj modul?
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj modul ne postoji (nije postojao) kao poseban u vreme kada sam ga ja ovde ubacio, znaci ja sam uzeo default phpbb i phpbb da tim modulom, trazio razlike u svim fajlovima, zapisivao to i zatim preneo ovde. Na phpbb.com mozes da nadjes neki dosta slozeniji ali meni je ovaj zavrsavao posao i nisam hteo da komplikujem previse.

Poz

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad sam trazio i na www.phpbb.com kao i na www.phpbbhacks.com ali nema (?!).Nije da mi je taj mod neophodan ali...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?t=265040

Eto tu imas

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Mjenjane fajlova kod phpBB foruma-kako? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon