www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

11/18.11.2005. - Download bez kredita?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  

Koji album zelite za download bez (trosenja) kredita?
Osman Hadzic - 2004
41%
 41%  [ 5 ]
Selma Bajrami - 2004
8%
 8%  [ 1 ]
Seki Turkovic - 2004
50%
 50%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 12

Autor Poruka
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro,Sanice i Jugovicu nisam ja to rekla da se vi ljutite!!!
A ti sto su kritikovali sajt,stvarno neznam ko su,sajt je super.
Ja sam to samo napisala,jer sam ocekivala da ce mi neko dati predlog za koga da glasam,posto stvarno neslusam ove pevace.
P.S.Nadam se da se niste naljutili!Nije mi to bila namera! Embarassed Izvinite,Vi se stvarno trudite oko sajta,a onda dodje neka budala kao ja i sve to upropasti... Crying or Very sad



_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar uvek trazis predlog od nekoga???
Ako ne slusas tu vrstu muzike ili te pevace, cemu je onda svrha da glasas???

Ti isto cudne stvari slusas, pa niko ne kaze nista... i ne bih ti rekao: Ej bree bas bezveze pesme slusas.

Jos si mlada pa ti oprastam! Wink
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh hvala sto si mi to oprostio!!! Very Happy Ne bih da se ti ili Sanjica ljutite na mene!!!
Seti se one poslovice:"ZA dobrim konjom prasina se dize Razz "
Tako da oni koji kritikuju sajt,ustvari ga hvale!!! Very Happy

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
drhtavi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Nov 2005
Poruke: 7
Mesto: Zgareb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja mislim da su krediti bezveze ako fali pjesama za site,ja ću ih poslat webmasteru, 10000 narodnih i oko 8000 domacih

_________________
THE BEAT FLEET
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drhtavi je napisao/la sledeće:
Ma ja mislim da su krediti bezveze ako fali pjesama za site,ja ću ih poslat webmasteru, 10000 narodnih i oko 8000 domacih


A ko te je pitao za misljenje o kreditima?
Mogao bi da pogledas o cemu se radi u temi, ako nemas sta da napises onda je zaobidji. Plati server jedan mesec, muzike imamo dovoljno! Laughing

_________________
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za Sekija Wink

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
jagg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 26 Okt 2005
Poruke: 111
Mesto: Dubai

uae.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel ima nekih atraktivnijih albuma, il sam ja jos premlad da razumijem neke stvari
 
drhtavi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Nov 2005
Poruke: 7
Mesto: Zgareb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 4:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto muciti uopce ljude sa kreditima i to , pustite free download ili stavite neku uplatu,donaciju....bez uvrede...pozdrav iz zg

_________________
THE BEAT FLEET
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drhtavi je napisao/la sledeće:
Zasto muciti uopce ljude sa kreditima i to , pustite free download ili stavite neku uplatu,donaciju....bez uvrede...pozdrav iz zg


Otvori ti sajt pa pusti free download, pa kad budes platio 300 eura server jer svi dolaze samo da vuku muziku, onda cu da te pitam. Wink Do tada, mislim da ipak mi znamo MALO bolje od tebe sta, zasto i kako.

Sad se vratite temi. Bez suvisnih komentara, bice brisani.

_________________
 
drhtavi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Nov 2005
Poruke: 7
Mesto: Zgareb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro sanjice nemoras se pravit vazna,"znamo mi bolje od tebe.."zznam da se placa server i da nema dzabe,pa uvedite uplate,donacije i to i problem rijesen
GLASAM ZA SEKIJA

_________________
THE BEAT FLEET
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dr.igi je napisao/la sledeće:
Ovaj vikend predlozi su vam bas uzasni !
Slazem se,fakat su albumi "za bacit"...Turbofolk at its best Rolling Eyes .Zato necu glasati.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drhtavi je napisao/la sledeće:
Dobro sanjice nemoras se pravit vazna,"znamo mi bolje od tebe.."zznam da se placa server i da nema dzabe,pa uvedite uplate,donacije i to i problem rijesen
GLASAM ZA SEKIJA


Nemam ja nikakve potrebe da se "pravim vazna" kako si ti to lepo srocio, ali ne mozes ti niti bilo ko da nam odredjujete sta cemo mi i kako cemo, jer ipak MI radimo na ovom sajtu i mi placamo server. Prema tome mi znamo malo bolje od tebe i bilo koga drugog koliko mozemo da se "sirimo". Daj Boze da bude jednom tako da mozemo da placamo servere bez da vas uslovljavamo na bilo sta, ali situacija nije takva.

Temu zakljucavam.

@Klinka tema nije da li hoces da glasas ili neces, u buduce zaobidji temu ako nemas sta da napises.

P.S. Posle konsultacije sa NenadS, odlucili smo da vise ne postavljamo albume za download BEZ kredita, tome zahvalite sami sebi.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> 11/18.11.2005. - Download bez kredita? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon