www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nesa_bulje_mesa muzicke zelje
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 6:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesa_bulje_mesa je napisao/la sledeće:
Caos nisam bio odavno jel moze za mene jedna mala muzicka zelja
Montenigers - ducka diesel hvala unapred


Pesma je u muzickim zeljama, izvini za nesporazum



_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na ispunjenoj zelji

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao jel moze jedna muzicka zeljica
Boban Zdravkovic - Lepa zena
Hvala unapred Wink

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesa_bulje_mesa je napisao/la sledeće:
Boban Zdravkovic - Lepa zena


Moj kolega Gile me nije obavestio da li smem da ispunjavam tvoje zelje ili ne ali pesma ti je sad u muzickim zeljama iako me on mozda lincuje! Very Happy
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:


Moj kolega Gile me nije obavestio da li smem da ispunjavam tvoje zelje ili ne ali pesma ti je sad u muzickim zeljama iako me on mozda lincuje! Very Happy


Valjda si video da sam napisao da je bio nesporazum, a nisam te obavestio jer me MSN zajebava nekoliko dana, a i vidis da je otkljucana tema

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala vam na ispunjenoj zelji Wink

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Caos nadam se da cete ispuniti moju muzicku zelju marinko rokvic - jedina moja hvala unapred

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ti je u Muzickim zeljama.

_________________
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti sanjice veciti sam ti duznik ovo ti nikada necu zaboraviti od sada imas pravo da me maltretiras za sve sto ti treba veliki pozdrav za tebe Wink Very Happy

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Nesa_bulje_mesa muzicke zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Strana 24 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon