www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

gary-jeve zelje
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 1:49 pm    Naslov poruke: gary-jeve zelje Na vrh strane Na dno strane

ako ikako moze Luis - Slike u oku stvarno je trazim dugo trazim! unapred hvala


_________________
Gary
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ti je u muzickim zeljama! Wink
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti puno car si!

_________________
Gary
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze li pesma od Nevernih Beba sa njihovog najnovijeg albuma mislim da se po toj pesmi zove album.Ako neko ima neka mi posalje.Hvala unapred

_________________
Gary
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvini, ja nemam ceo taj album, niti znam naziv istoga... zato bi te zamolio da se raspitas koja je to pesma u pitanju, i iz koje godine?! Znam da ima neki album iz 2004. godine sa 13 pesme... prva pesma je "Kazi gde je ljubav"... ajd pa mi javi! Wink
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

album je najnoviji 2005 god.ali naziv pesme ne znam a pesma je super,naziv pesme je i naziv cd-a!ako saznas posalji mi!POZDRAV

_________________
Gary
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ne. Neverne Bebe nisu izdali album 2005. Zadnji album je 2004 i naziv albuma je po pesmi koju je Juga napisao. Ta pesma postoji na sajtu, koristi SEARCH dugme za pretragu mp3 fajlova.

_________________
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 3:51 pm    Naslov poruke: gary-jeve zelje Na vrh strane Na dno strane

Ja stvarno ne znam ko peva ovu pesmu ali bi mi trebala hitno: Srecan rodjendan puno novih ljeta..... Unapred hvala

_________________
Gary
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Halid Beslic - Srecan ti rodjendan sunce moje drago, mislim da ovu pesmu trazis, u Muzickim zeljama je. Smile

_________________
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 18, 2005 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala puno i za ovu pesmu ali nije to ta ali nema veze bice i ova dobra Puno hvala i pozdrav

_________________
Gary
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li neko pesmu od Funky House Band-a Idemo brze mrdaju guze. unapred hvala i pozdrav svima

_________________
Gary
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas si napisao svega 2 poruke, a pre toga vise od mesec dana nisi bio na forumu. Ne mislis valjda stvarno da cu ti ovu zelju ispuniti?? Kad imas 200 poruke, se javi na PP da ti otkljucam temu! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> gary-jeve zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon