www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zastititni sistemi i zastita od kradje?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
zuti5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2005
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tko god da izmisli neki alarm --- e taj i kaže lopovu kako da ga riješi tako da nema riješenja -- ako je suđeno onda je suđeno New Evil Arrow New Evil

 
djsnake
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za dobrog lopova nema nikakvih prepreka.Ni lavlja kandza ne pomaze,a tek sapa...
 
bubcic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 50

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak uvek treba staviti alarm da im oteza posao
 
Nikola-ka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 27
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U autu imam Defend lock blokadu mjenjača i dodatno na svim staklima ugravirana registracija auta. Nakon toga se puno mirnije spava iako profićima to neće previše smetati.
Inače prije par godina ukraden nam je auto tako da znam kakav je osjećaj kad dođeš ujutro na parking a auta nema...
 
nemanista
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 6

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sto je u seriskoj proizvodnji je lose,znaci sto ima kupiti po prodavnica dostupno je i lopovima i imaju mogucnost da prostudiraju tu vrstu zastite i da otkrije nacin na koji ce da je razbije....
po meni je najbolji neki rucni rad zastite imaju sad releji koji se ugradjiju i izuzetno su se dobro pokazali
 
i_d_i_o_t
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 88

russia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo se dzaba novac na to baca,auto moze biti ukraden i na drugi nacin,recimo izbace vas iz auta dok stojite na semaforu-sto se desava negdje

_________________
znam da nista ne znam
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na mom bivshem VW golfu 2 je bilo neshto nabudzeno,neshto sa hiljadu zica koje je ugradjivao jedan tip u Sloveniji josh pre 15god,jednom su mi ga mogli maznuti u Banja Luci i toliko su se muchili da ga provale kako da upaleda su se popishali unutra,smeshno zvuchi ali to kod svakog elektrichara mozete nabudziti,a josh bolja stvar za dodatnu bezbednost jesu blokade menjacha koje se mogu nabaviti preko.....

_________________
nedd1ch
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi sad masovno ugradjuju Zeder na letvu volana i kazu da je 100%siguran ali ja ipak mislim da je bolje imati bilo kakvu zastitu nego nikakvu jer se sve to moze skinut i deblokirati ali je samo poenta u tome koliko je vremena potrebno da se sve to uradi
 
Aca 85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 72
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo Kndza i nista drugo . Ali ako bas hoce da vam dignu auto,onda nema spasa.

_________________
Volim rodnu grudu jer takav je red,nikad ne zaboravi ko ti je bio DJED . Lepo nam je reko Sveti Sava : Samo Sloga Srbina Spasava .
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lavlja kandza je najaca!svima toplo preporucujem
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Batice,samo lavlja kandza i dovidjenja .

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slozio bih se sa prethodnim korisnicima,lavlja kandza je ubedljivo najbolja Wink

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Zastititni sistemi i zastita od kradje?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon